Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

zamów łatwo przez telefon >>> 22 32 70 888
Gra PC Moero Chronicle wersja cyfrowa Gra PC Moero Chronicle wersja cyfrowa Gra PC Moero Chronicle wersja cyfrowa Gra PC Moero Chronicle wersja cyfrowa Gra PC Moero Chronicle wersja cyfrowa Gra PC Moero Chronicle wersja cyfrowa Gra PC Moero Chronicle wersja cyfrowa

Gra PC Moero Chronicle wersja cyfrowa

0 | Opinie: 0

PRODUKT DOSTĘPNY
Złóż zamówienie teraz, produkt otrzymasz mailowo od razu po zaksięgowaniu wpłaty.

Opis - Gra PC Moero Chronicle wersja cyfrowa

x1.jpg

Moero Chronicle

Io to prosty młody człowiek z jednym tylko problemem - nie potrafi rozmawiać z kobietami! Wszelkie próby rozmowy są niszczone przez jego zboczony umysł, z wyjątkiem sytuacji, gdy rozmawia z Lilią, jego najlepszą przyjaciółką i... pięknym potworem. Jednak to staje się najmniejszym z jego problemów, kiedy ma za zadanie udać się do niebezpiecznego regionu Monstopia. Tam kobiety-potwory zaczęły szaleć, siejąc rozpaczliwy ból i zniszczenie. Czy dziewczyny po prostu zwariowały, czy jest jeszcze większe zło...? Dowiedz się tego z wypełnionego moe RPG!

1.jpg
2.jpg

Moe Monsters to problemy moe!

Zbierz 50 dziewczyn-potworów, każdą z unikalnymi umiejętnościami i cechami, aby walczyły o Ciebie! Najpierw będziesz musiał je wykorzystać w bitwie!

Mogę to kopnąć?

Zbuduj swój związek z każdą kobietą poprzez specjalne wydarzenia, podarunki, a nawet ulepszenia domu, aby zwiększyć ich moce i umiejętności!

3.jpg
4.jpg

Cecha Flexin’

Zorganizuj swoje 5-osobowe przyjęcie, pamiętając o ich cechach moe - po połączeniu możesz odzyskać siły po walce, zwiększyć atak swojej drużyny i wiele więcej!

Nie ma nic złego w małym zadrapaniu!

Oczyść swoje dziewczyny i przywróć je do równowagi dzięki "Bumping Scratch"! Znajdź ich słabe punkty na ciele i dotknij, pocieraj, szturchaj lub dłub, aż zostaną oczyszczone!

© 2017 IDEA FACTORY / COMPILE HEART All rights reserved. Moero Chronicle is a trademark of IDEA FACTORY. Licensed to and published by Idea Factory International, Inc.

Opinie - Gra PC Moero Chronicle wersja cyfrowa

Ocena produktu: Gra PC Moero Chronicle wersja cyfrowa

Średnia ocena: 0
Opinie: 0

0%
0%
0%
0%
0%

Zaufani Producenci

Actina ACTIVEJET Aerocool AMD ASUS Be Quiet! Crucial GIGABYTE HP Intel Kingston Logitech Microsoft MSI Razer SanDisk Sony Toshiba Trust
do góry