Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Czy wiesz, że mamy Produkty dla dzieci? Zobacz!
Gra PC Moero Chronicle wersja cyfrowa Gra PC Moero Chronicle wersja cyfrowa Gra PC Moero Chronicle wersja cyfrowa Gra PC Moero Chronicle wersja cyfrowa Gra PC Moero Chronicle wersja cyfrowa Gra PC Moero Chronicle wersja cyfrowa Gra PC Moero Chronicle wersja cyfrowa

Gra PC Moero Chronicle wersja cyfrowa

0 | Opinie: 0

PRODUKT DOSTĘPNY
Złóż zamówienie teraz, produkt otrzymasz mailowo od razu po zaksięgowaniu wpłaty.

Opis - Gra PC Moero Chronicle wersja cyfrowa

x1.jpg

Moero Chronicle

Io to prosty młody człowiek z jednym tylko problemem - nie potrafi rozmawiać z kobietami! Wszelkie próby rozmowy są niszczone przez jego zboczony umysł, z wyjątkiem sytuacji, gdy rozmawia z Lilią, jego najlepszą przyjaciółką i... pięknym potworem. Jednak to staje się najmniejszym z jego problemów, kiedy ma za zadanie udać się do niebezpiecznego regionu Monstopia. Tam kobiety-potwory zaczęły szaleć, siejąc rozpaczliwy ból i zniszczenie. Czy dziewczyny po prostu zwariowały, czy jest jeszcze większe zło...? Dowiedz się tego z wypełnionego moe RPG!

1.jpg
2.jpg

Moe Monsters to problemy moe!

Zbierz 50 dziewczyn-potworów, każdą z unikalnymi umiejętnościami i cechami, aby walczyły o Ciebie! Najpierw będziesz musiał je wykorzystać w bitwie!

Mogę to kopnąć?

Zbuduj swój związek z każdą kobietą poprzez specjalne wydarzenia, podarunki, a nawet ulepszenia domu, aby zwiększyć ich moce i umiejętności!

3.jpg
4.jpg

Cecha Flexin’

Zorganizuj swoje 5-osobowe przyjęcie, pamiętając o ich cechach moe - po połączeniu możesz odzyskać siły po walce, zwiększyć atak swojej drużyny i wiele więcej!

Nie ma nic złego w małym zadrapaniu!

Oczyść swoje dziewczyny i przywróć je do równowagi dzięki "Bumping Scratch"! Znajdź ich słabe punkty na ciele i dotknij, pocieraj, szturchaj lub dłub, aż zostaną oczyszczone!

© 2017 IDEA FACTORY / COMPILE HEART All rights reserved. Moero Chronicle is a trademark of IDEA FACTORY. Licensed to and published by Idea Factory International, Inc.

Jak aktywować zakupiony kod na Steam?

Po zrealizowaniu swojego zamówienia otrzymasz kod do wykorzystania na platformie Steam, z której należy pobrać zakupioną grę. Aby to zrobić należy wykonać następujące kroki. Pobrać darmową aplikację Steam ze strony internetowej http://store.steampowered.com poprzez kliknięcie w zielony przycisk "Zainstaluj Steam". Dwukrotnie kliknąć na ikonę pobranego pliku instalacyjnego i postępować zgodnie z instrukcjami widocznymi na ekranie. Po uruchomieniu programu Steam trzeba utworzyć darmowe konto lub zalogować się na istniejące. Aby założyć darmowe konto należy wybrać opcję "utwórz nowe konto" widoczną u dołu i wypełnić formularz widoczny na ekranie, podając swoje dane.

1.jpg
2.jpg

Po założeniu darmowego konta wpisujemy wybrane przez siebie dane logowania w wyznaczonych miejscach. Kiedy uruchomimy główne okno programu Steam, przechodzimy do zakładki "gry" w lewym górnym rogu ekranu i z rozwijanej listy wybieramy opcję "aktywuj produkt na Steam".

Zgodnie z instrukcją, klikamy przycisk "dalej".

3.jpg
4.jpg

Następny krok to akceptacja umowy. Klikamy przycisk "zgadzam się". Przechodzimy do najważniejszej części. Wpisujemy zakupiony kod produktu. Możemy go oczywiście również skopiować ze schowka.

Klikamy przycisk "dalej" i rozpoczynamy pobieranie gry. Czas pobierania jest uzależniony od rozmiaru plików instalacyjnych i prędkości połączenia internetowego użytkownika. Aby sprawdzić szybkość pobierania klikamy przycisk "pobieranie" u dołu ekranu.

GRATULACJE! Gra została aktywowana i dodana do biblioteki.

Dostęp do gry można uzyskać klikając przycisk "biblioteka", a następnie "gry" w lewym górnym rogu ekranu. Z tego miejsca można kliknąć prawym przyciskiem myszy na wybranym tytule, by go odinstalować i zainstalować w późniejszym terminie.

uwaga.png

Gwarancja licencjodawcy

W przypadku treści cyfrowych dostarczanych na niematerialnym nośniku, za wady dystrybuowanych treści odpowiada licencjodawca.

Specyfikacja - Gra PC Moero Chronicle wersja cyfrowa
ProducentPlug In Digital
Kod producentaK01246
PlatformaPC
WydanieCyfrowe
PEGI - wiek graczaBrak klasyfikacji
Wersja językowaAngielska
Wielojęzykowa
Gatunek gryFabularna
Fantasy
JRPG
Manga / Anime
RPG
Rzut izometryczny / 2D
Turowa
Visual novel
Typ DRMSteam
Minimalne wymagania systemoweDirectX: 11.0
Dysk: 7 GB wolnej przestrzeni dyskowej
Karta dźwiękowa: zgodna z DirectX 9.0c
Karta graficzna: 1 GB VRAM
Karta graficzna: OpenGL 3.3
Karta graficzna: Pixel Shader 4.0
Karta graficzna: zgodna z DirectX 10
Pamięć RAM: 4 GB
Procesor: 3 GHz
Procesor: Intel Core i3
System operacyjny: 64-bitowy
System operacyjny: Microsoft Windows 7
GwarancjaGwarancja licencjodawcy
NośnikNie dotyczy
Dodatkowe informacjeJednoosobowy tryb gry
Połączenie z internetem wymagane do aktywacji gry
Procesory AMD mogą nie obsługiwać gry prawidłowo
Zawartość zestawuCyfrowa wersja gry

Opinie - Gra PC Moero Chronicle wersja cyfrowa

Ocena produktu: Gra PC Moero Chronicle wersja cyfrowa

Średnia ocena: 0
Opinie: 0

0%
0%
0%
0%
0%

Zaufani Producenci

Actina ACTIVEJET Aerocool AMD ASUS Be Quiet! Crucial Dell GIGABYTE Intel JBL Kingston Lenovo LG Logitech Microsoft MSI Philips Razer ROCCAT Sony TP-Link Trust
do góry