Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Czy wiesz, że mamy Produkty dla dzieci? Zobacz!
Gra PC Murder wersja cyfrowa Gra PC Murder wersja cyfrowa Gra PC Murder wersja cyfrowa Gra PC Murder wersja cyfrowa Gra PC Murder wersja cyfrowa Gra PC Murder wersja cyfrowa Gra PC Murder wersja cyfrowa Gra PC Murder wersja cyfrowa Gra PC Murder wersja cyfrowa Gra PC Murder wersja cyfrowa

Gra PC Murder wersja cyfrowa

0 | Opinie: 0

PRODUKT DOSTĘPNY
Złóż zamówienie teraz, produkt otrzymasz mailowo od razu po zaksięgowaniu wpłaty.

Opis - Gra PC Murder wersja cyfrowa

44.jpg

Murder

Murder opowiada krótką historię o skrzyżowaniu moralności i wrażliwości w formie przygodówki point and click.

1.jpg

Krótka, ale intensywna przygoda

W swojej zapadającej w pamięć, trwającej 20-30 minut rozgrywce, Murder zabiera gracza w podróż przez Tokio w niedalekiej przyszłości, podążając za działaniami porucznika Motomeru Minoriego z Tokijskiej Policji Metropolitalnej podczas niezwykłej i niebezpiecznej sprawy, w historii która pokazuje skrzyżowanie moralności i wrażliwości w przyszłości, w której obie te cechy stały się produktem na sprzedaż.

  • Wciągające opowiadanie środowiskowe i kinowe doświadczenie, zainspirowane na równi przez dzieła Fullbright i Blendo Games
  • Otoczenie które łączy świeże pomysły z oddawaniem hołdu pionierom takim jak Masumune Shirow, Katsuhiro Otomo oraz Neal Stephenson
  • Eksperymentalny styl point and click, w połowie drogi pomiędzy klasyczną formą oraz bardziej minimalistyczną, uproszczoną
  • Niezwykle szczegółowy świat cyberpunkowy ze wspaniałą grafiką w stylu pixel art.
  • Bogata i zróżnicowana obsada z pełnym ugłosowieniem
  • Dynamiczna ścieżka dźwiękowa autorstwa KubrixXx rozciągająca się na style noisehop, neo-classical oraz ambient
  • Wsparcie dla myszy, klawiatury i gamepada
2.jpg

Jak aktywować zakupiony kod na Steam?

Po zrealizowaniu swojego zamówienia otrzymasz kod do wykorzystania na platformie Steam, z której należy pobrać zakupioną grę. Aby to zrobić należy wykonać następujące kroki. Pobrać darmową aplikację Steam ze strony internetowej http://store.steampowered.com poprzez kliknięcie w zielony przycisk "Zainstaluj Steam". Dwukrotnie kliknąć na ikonę pobranego pliku instalacyjnego i postępować zgodnie z instrukcjami widocznymi na ekranie. Po uruchomieniu programu Steam trzeba utworzyć darmowe konto lub zalogować się na istniejące. Aby założyć darmowe konto należy wybrać opcję "utwórz nowe konto" widoczną u dołu i wypełnić formularz widoczny na ekranie, podając swoje dane.

1.jpg
2.jpg

Po założeniu darmowego konta wpisujemy wybrane przez siebie dane logowania w wyznaczonych miejscach. Kiedy uruchomimy główne okno programu Steam, przechodzimy do zakładki "gry" w lewym górnym rogu ekranu i z rozwijanej listy wybieramy opcję "aktywuj produkt na Steam".

Zgodnie z instrukcją, klikamy przycisk "dalej".

3.jpg
4.jpg

Następny krok to akceptacja umowy. Klikamy przycisk "zgadzam się". Przechodzimy do najważniejszej części. Wpisujemy zakupiony kod produktu. Możemy go oczywiście również skopiować ze schowka.

Klikamy przycisk "dalej" i rozpoczynamy pobieranie gry. Czas pobierania jest uzależniony od rozmiaru plików instalacyjnych i prędkości połączenia internetowego użytkownika. Aby sprawdzić szybkość pobierania klikamy przycisk "pobieranie" u dołu ekranu.

GRATULACJE! Gra została aktywowana i dodana do biblioteki.

Dostęp do gry można uzyskać klikając przycisk "biblioteka", a następnie "gry" w lewym górnym rogu ekranu. Z tego miejsca można kliknąć prawym przyciskiem myszy na wybranym tytule, by go odinstalować i zainstalować w późniejszym terminie.

uwaga.png

Gwarancja licencjodawcy

W przypadku treści cyfrowych dostarczanych na niematerialnym nośniku, za wady dystrybuowanych treści odpowiada licencjodawca.

Specyfikacja - Gra PC Murder wersja cyfrowa
ProducentCURVE DIGITAL GAMES
Kod producentaE42579
PlatformaPC
WydanieCyfrowe
Wersja językowaAngielska
Typ DRMSteam
GwarancjaGwarancja licencjodawcy

Opinie - Gra PC Murder wersja cyfrowa

Ocena produktu: Gra PC Murder wersja cyfrowa

Średnia ocena: 0
Opinie: 0

0%
0%
0%
0%
0%

Zaufani Producenci

Actina ACTIVEJET Aerocool AMD ASUS Be Quiet! Crucial Dell GIGABYTE Intel JBL Kingston Lenovo LG Logitech Microsoft MSI Philips Razer ROCCAT Sony TP-Link Trust
do góry