Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Czy wiesz, że mamy Produkty dla dzieci? Zobacz!
Gra PC Necropolis: Brutal Edition wersja cyfrowa Gra PC Necropolis: Brutal Edition wersja cyfrowa Gra PC Necropolis: Brutal Edition wersja cyfrowa Gra PC Necropolis: Brutal Edition wersja cyfrowa Gra PC Necropolis: Brutal Edition wersja cyfrowa Gra PC Necropolis: Brutal Edition wersja cyfrowa Gra PC Necropolis: Brutal Edition wersja cyfrowa Gra PC Necropolis: Brutal Edition wersja cyfrowa Gra PC Necropolis: Brutal Edition wersja cyfrowa Gra PC Necropolis: Brutal Edition wersja cyfrowa Gra PC Necropolis: Brutal Edition wersja cyfrowa

Gra PC Necropolis: Brutal Edition wersja cyfrowa

0 | Opinie: 0

Produkt chwilowo niedostępny

Opis - Gra PC Necropolis: Brutal Edition wersja cyfrowa

3.jpg

O grze

Necropolis to połączenie gry akcji trzeciej osoby z roguelitowym przemierzaniem lochów w rozgrywce, która jest szybka i uzależniająca, a jednocześnie diabolicznie hardcorowa. Zagraj w pojedynkę lub nawet z trojgiem przyjaciół w śmiertelnej pułapce, która odbudowuje się podczas każdej rozgrywki. Wytwarzaj przedmioty, wyposażaj postać, eksploruj i walcz o życie, zagłębiając się i stając wobec coraz większych zagrożeń w krętych korytarzach i nieskończonych przepaściach NECROPOLIS. Na pewno zginiesz – i to nie jeden raz! Ale za każdym razem zdobędziesz nowe umiejętności bojowe, ulepszenia i wiedzę o lochach, co zbliży Cię do wyjścia. (Ostrzeżenie: Podejście „jeszcze tylko jeden raz” może być uzależniające.)

W Necropolis śmierć jest ...

- ... OSTATECZNA. Koniec Gry? Wybierz nowego poszukiwacza przygód i spróbuj ponownie!
- ... ZA KAŻDYM RAZEM INNA. Po każdej śmierci proceduralnie generowany jest nowy loch.
- ... LEPSZA Z PRZYJACIÓŁMI. Rozgrywka wieloosobowa dla maks. 4 graczy z możliwością dołączania do gry i odłączania w dowolnym momencie!
- ... POTWORNA. Kryształożercy, zmiennokształtni, łupieżcy i wiele więcej – wszyscy istnieją, aby Cię zabić.
- ... NIE BEZ KORZYŚCI. W każdym nowym lochu pełno jest potężnej broni, pancerzy i ulepszeń przeciwko wrogom. (Można również tworzyć przedmioty!)
- ... NIEUNIKNIONA. Ale nie przejmuj się – NASTĘPNYM razem na pewno Ci się uda. Mamy co do tego dobre przeczucie.

0 2.jpg
1.jpg

Necropolis: Brutal Edition

to duża aktualizacja, która oferuje nową grywalną postać (The Brute), zupełnie nową lokację (The Black Forest) i mnóstwo wrogów, broni, pancerzy, pułapek, mikstur, zwojów i innych ulepszeń.

Nowości:

- The Brute – nowa, niesamowicie grywalna postać
- The Black Forest – zupełnie nowa lokacja w zimowej scenerii do eksploracji
- Nowi, śmiertelnie groźni wrogowie i ulepszone SI
- Większa różnorodność otoczenia, w tym nowe pułapki i rozgrywka
- Czytelniejsze opisy wszystkich przedmiotów, w tym broni, pancerzy, receptur, mikstur i magicznych kodeksów
- Poprawiony balans gry i zdobywanych łupów
- Nowa broń, pancerze, mikstury, zwoje i wiele więcej!

2.jpg

Jak aktywować zakupiony kod na Steam?

Po zrealizowaniu swojego zamówienia otrzymasz kod do wykorzystania na platformie Steam, z której należy pobrać zakupioną grę. Aby to zrobić należy wykonać następujące kroki. Pobrać darmową aplikację Steam ze strony internetowej http://store.steampowered.com poprzez kliknięcie w zielony przycisk "Zainstaluj Steam". Dwukrotnie kliknąć na ikonę pobranego pliku instalacyjnego i postępować zgodnie z instrukcjami widocznymi na ekranie. Po uruchomieniu programu Steam trzeba utworzyć darmowe konto lub zalogować się na istniejące. Aby założyć darmowe konto należy wybrać opcję "utwórz nowe konto" widoczną u dołu i wypełnić formularz widoczny na ekranie, podając swoje dane.

1.jpg
2.jpg

Po założeniu darmowego konta wpisujemy wybrane przez siebie dane logowania w wyznaczonych miejscach. Kiedy uruchomimy główne okno programu Steam, przechodzimy do zakładki "gry" w lewym górnym rogu ekranu i z rozwijanej listy wybieramy opcję "aktywuj produkt na Steam".

Zgodnie z instrukcją, klikamy przycisk "dalej".

3.jpg
4.jpg

Następny krok to akceptacja umowy. Klikamy przycisk "zgadzam się". Przechodzimy do najważniejszej części. Wpisujemy zakupiony kod produktu. Możemy go oczywiście również skopiować ze schowka.

Klikamy przycisk "dalej" i rozpoczynamy pobieranie gry. Czas pobierania jest uzależniony od rozmiaru plików instalacyjnych i prędkości połączenia internetowego użytkownika. Aby sprawdzić szybkość pobierania klikamy przycisk "pobieranie" u dołu ekranu.

GRATULACJE! Gra została aktywowana i dodana do biblioteki.

Dostęp do gry można uzyskać klikając przycisk "biblioteka", a następnie "gry" w lewym górnym rogu ekranu. Z tego miejsca można kliknąć prawym przyciskiem myszy na wybranym tytule, by go odinstalować i zainstalować w późniejszym terminie.

uwaga.png

Gwarancja licencjodawcy

W przypadku treści cyfrowych dostarczanych na niematerialnym nośniku, za wady dystrybuowanych treści odpowiada licencjodawca.

Specyfikacja - Gra PC Necropolis: Brutal Edition wersja cyfrowa
ProducentPlug In Digital
Kod producentaK01298
PlatformaPC
WydanieCyfrowe
PEGI - wiek graczaod 12 lat
Wersja językowaAngielska
Francuska
Hiszpańska
Niemiecka
Polska - kinowa
Rosyjska
Włoska
Gatunek gryAkcja
Fantasy
Kooperacja
Multiplayer
Przygodowa
Roguelike / Roguelite
RPG
TPP
Typ DRMSteam
Minimalne wymagania systemoweDirectX: 9.0c
Dysk: 5 GB wolnej przestrzeni dyskowej
Karta graficzna: NVIDIA GeForce 630 GT
Pamięć RAM: 4 GB
Procesor: Intel Core 2 Duo E8500
System operacyjny: Windows 7, 8, 8.1 lub 10
GwarancjaGwarancja licencjodawcy
NośnikNie dotyczy
Dodatkowe informacjeJednoosobowy tryb gry
Połączenie z internetem wymagane do aktywacji gry
Tryb kooperacji
Wieloosobowy tryb gry

Opinie - Gra PC Necropolis: Brutal Edition wersja cyfrowa

Ocena produktu: Gra PC Necropolis: Brutal Edition wersja cyfrowa

Średnia ocena: 0
Opinie: 0

0%
0%
0%
0%
0%

Zaufani Producenci

Actina ACTIVEJET Aerocool AMD ASUS Be Quiet! Crucial Dell GIGABYTE Intel JBL Kingston Lenovo LG Logitech Microsoft MSI Philips Razer ROCCAT Sony TP-Link Trust
do góry