Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Gra PC Nekuia wersja cyfrowa Gra PC Nekuia wersja cyfrowa Gra PC Nekuia wersja cyfrowa Gra PC Nekuia wersja cyfrowa Gra PC Nekuia wersja cyfrowa Gra PC Nekuia wersja cyfrowa

Gra PC Nekuia wersja cyfrowa

0 | Opinie: 0

PRODUKT DOSTĘPNY
Złóż zamówienie teraz, produkt otrzymasz mailowo od razu po zaksięgowaniu wpłaty.

Opis - Gra PC Nekuia wersja cyfrowa

x1.jpg

Nekuia

Wybuchowa, wymagająca, wyśmienita! Nekuia to platformówka w 2D łącząca w sobie eksplorację, przygodę, wyścigi z czasem i refleks. Zagraj jako dusza w epickiej misji poszukiwania odpowiedzi w innowacyjnej i intensywnej rozgrywce nagradzającej prędkość i umiejętność skakania. Zejdź w otchłań... Wędruj przez kolejne warstwy Hadesu i pokonuj jego strażników, by odkryć sekrety Nekui…

1.jpg
2.jpg

Zagraj w grę w pojedynkę, ale pokaż też światu swoje zdolności osiągając najlepszy czas na każdym poziomie.

Zmierz się co tydzień z innymi graczami na specjalnym poziomie. Przejdź samego siebie i pokaż innym, kto jest najlepszy dzięki sieciowemu rankingowi.

x2.jpg

W uniwersum Nekui, wszystko opiera się na prędkości oraz skokach. Skoncentruj się na tych dwóch aspektach: skacz szybko, ale też skacz poprawnie. Nie ma tutaj możliwości poprawienia kierunku w trakcie skoku. Jedynie podwójny skok może cię uratować… Im szybciej będziesz skakać, tym silniejszy się staniesz i wzrośnie podejmowane przez ciebie ryzyko! Korzystaj z projektów poziomów, odnajduj ścieżki, które pasują do twojej prędkości. Odkrywaj nowe trasy ze wzrostem umiejętności. Odczekuj wszędzie, obserwuj otoczenie i unikaj pułapek Nekui…

3.jpg
4.jpg

Gra opierająca się na fizyce akcentująca znaczenie prędkości i skakania w stylu „giń i powtarzaj” stworzonym, by zachęcać i nagradzać jak najszybsze przechodzenie.

Eksploracja: odkrywaj swoje zadanie główne aż do samego końca odnajdując nowe ścieżki w przypominających labirynt poziomach, a kto wie, może wpadniesz na jednego z naszych strażników!

11.jpg
12.jpg
13.jpg

Dźwiękowa i graficzna atmosfera ewoluuje z osiąganą przez ciebie prędkością. Im szybszy jesteś, tym intensywniejsza się staje!

Bossowie podnoszący tempo rozgrywki do granic możliwości, czyniąc doświadczenie jeszcze bogatszym.

Każdy świat ma swój finalny poziom dla najlepszych graczy, łączący wszystkie pozostałe poziomy w jedną całość: ekstremalne wyzwanie!

Jak aktywować zakupiony kod na Steam?

Po zrealizowaniu swojego zamówienia otrzymasz kod do wykorzystania na platformie Steam, z której należy pobrać zakupioną grę. Aby to zrobić należy wykonać następujące kroki. Pobrać darmową aplikację Steam ze strony internetowej http://store.steampowered.com poprzez kliknięcie w zielony przycisk "Zainstaluj Steam". Dwukrotnie kliknąć na ikonę pobranego pliku instalacyjnego i postępować zgodnie z instrukcjami widocznymi na ekranie. Po uruchomieniu programu Steam trzeba utworzyć darmowe konto lub zalogować się na istniejące. Aby założyć darmowe konto należy wybrać opcję "utwórz nowe konto" widoczną u dołu i wypełnić formularz widoczny na ekranie, podając swoje dane.

1.jpg
2.jpg

Po założeniu darmowego konta wpisujemy wybrane przez siebie dane logowania w wyznaczonych miejscach. Kiedy uruchomimy główne okno programu Steam, przechodzimy do zakładki "gry" w lewym górnym rogu ekranu i z rozwijanej listy wybieramy opcję "aktywuj produkt na Steam".

Zgodnie z instrukcją, klikamy przycisk "dalej".

3.jpg
4.jpg

Następny krok to akceptacja umowy. Klikamy przycisk "zgadzam się". Przechodzimy do najważniejszej części. Wpisujemy zakupiony kod produktu. Możemy go oczywiście również skopiować ze schowka.

Klikamy przycisk "dalej" i rozpoczynamy pobieranie gry. Czas pobierania jest uzależniony od rozmiaru plików instalacyjnych i prędkości połączenia internetowego użytkownika. Aby sprawdzić szybkość pobierania klikamy przycisk "pobieranie" u dołu ekranu.

GRATULACJE! Gra została aktywowana i dodana do biblioteki.

Dostęp do gry można uzyskać klikając przycisk "biblioteka", a następnie "gry" w lewym górnym rogu ekranu. Z tego miejsca można kliknąć prawym przyciskiem myszy na wybranym tytule, by go odinstalować i zainstalować w późniejszym terminie.

uwaga.png

Gwarancja licencjodawcy

W przypadku treści cyfrowych dostarczanych na niematerialnym nośniku, za wady dystrybuowanych treści odpowiada licencjodawca.

Specyfikacja - Gra PC Nekuia wersja cyfrowa
ProducentPlug In Digital
Kod producentaK00653
PlatformaPC
WydanieCyfrowe
Wersja językowaAngielska
Gatunek gryPlatformowa
Typ DRMSteam
GwarancjaGwarancja licencjodawcy

Opinie - Gra PC Nekuia wersja cyfrowa

Ocena produktu: Gra PC Nekuia wersja cyfrowa

Średnia ocena: 0
Opinie: 0

0%
0%
0%
0%
0%

Zaufani Producenci

Actina ACTIVEJET Aerocool AMD ASUS Be Quiet! Crucial Dell GIGABYTE HP Intel Kingston Lenovo LG Logitech Microsoft MSI Philips ROCCAT SanDisk Sony Toshiba Trust
do góry