Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

zamów łatwo przez telefon >>> 22 32 70 888
Gra PC Nekuia wersja cyfrowa Gra PC Nekuia wersja cyfrowa Gra PC Nekuia wersja cyfrowa Gra PC Nekuia wersja cyfrowa Gra PC Nekuia wersja cyfrowa Gra PC Nekuia wersja cyfrowa

Gra PC Nekuia wersja cyfrowa

0 | Opinie: 0

PRODUKT DOSTĘPNY
Złóż zamówienie teraz, produkt otrzymasz mailowo od razu po zaksięgowaniu wpłaty.

Opis - Gra PC Nekuia wersja cyfrowa

x1.jpg

Nekuia

Wybuchowa, wymagająca, wyśmienita! Nekuia to platformówka w 2D łącząca w sobie eksplorację, przygodę, wyścigi z czasem i refleks. Zagraj jako dusza w epickiej misji poszukiwania odpowiedzi w innowacyjnej i intensywnej rozgrywce nagradzającej prędkość i umiejętność skakania. Zejdź w otchłań... Wędruj przez kolejne warstwy Hadesu i pokonuj jego strażników, by odkryć sekrety Nekui…

1.jpg
2.jpg

Zagraj w grę w pojedynkę, ale pokaż też światu swoje zdolności osiągając najlepszy czas na każdym poziomie.

Zmierz się co tydzień z innymi graczami na specjalnym poziomie. Przejdź samego siebie i pokaż innym, kto jest najlepszy dzięki sieciowemu rankingowi.

x2.jpg

W uniwersum Nekui, wszystko opiera się na prędkości oraz skokach. Skoncentruj się na tych dwóch aspektach: skacz szybko, ale też skacz poprawnie. Nie ma tutaj możliwości poprawienia kierunku w trakcie skoku. Jedynie podwójny skok może cię uratować… Im szybciej będziesz skakać, tym silniejszy się staniesz i wzrośnie podejmowane przez ciebie ryzyko! Korzystaj z projektów poziomów, odnajduj ścieżki, które pasują do twojej prędkości. Odkrywaj nowe trasy ze wzrostem umiejętności. Odczekuj wszędzie, obserwuj otoczenie i unikaj pułapek Nekui…

3.jpg
4.jpg

Gra opierająca się na fizyce akcentująca znaczenie prędkości i skakania w stylu „giń i powtarzaj” stworzonym, by zachęcać i nagradzać jak najszybsze przechodzenie.

Eksploracja: odkrywaj swoje zadanie główne aż do samego końca odnajdując nowe ścieżki w przypominających labirynt poziomach, a kto wie, może wpadniesz na jednego z naszych strażników!

11.jpg
12.jpg
13.jpg

Dźwiękowa i graficzna atmosfera ewoluuje z osiąganą przez ciebie prędkością. Im szybszy jesteś, tym intensywniejsza się staje!

Bossowie podnoszący tempo rozgrywki do granic możliwości, czyniąc doświadczenie jeszcze bogatszym.

Każdy świat ma swój finalny poziom dla najlepszych graczy, łączący wszystkie pozostałe poziomy w jedną całość: ekstremalne wyzwanie!

Opinie - Gra PC Nekuia wersja cyfrowa

Ocena produktu: Gra PC Nekuia wersja cyfrowa

Średnia ocena: 0
Opinie: 0

0%
0%
0%
0%
0%

Zaufani Producenci

Actina ACTIVEJET Aerocool AMD ASUS Be Quiet! Crucial GIGABYTE HP Intel Kingston Logitech Microsoft MSI Razer SanDisk Sony Toshiba Trust
do góry