Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Gra PC Outcast Second Contact wersja cyfrowa Gra PC Outcast Second Contact wersja cyfrowa Gra PC Outcast Second Contact wersja cyfrowa Gra PC Outcast Second Contact wersja cyfrowa Gra PC Outcast Second Contact wersja cyfrowa Gra PC Outcast Second Contact wersja cyfrowa

Gra PC Outcast Second Contact wersja cyfrowa

0 | Opinie: 0

PRODUKT DOSTĘPNY
Złóż zamówienie teraz, produkt otrzymasz mailowo od razu po zaksięgowaniu wpłaty.

Opis - Gra PC Outcast Second Contact wersja cyfrowa

7.jpg

O grze

Wciel się w Cuttera Slade'a, doświadczonego elitarnego żołnierza, i w dowolny sposób odkrywaj planetę Adelpha. Podczas podróży po tym niesamowitym, żyjącym świecie, w którym granica między magią a nauką ulega zatarciu, odkryjesz egzotyczne miasta, zmierzysz się z potężnymi przeciwnikami i spróbujesz poznać tajemnice zaawansowanej cywilizacji. Podejmuj właściwe decyzje, ponieważ od twojego sukcesu zależą losy dwóch wszechświatów.

Świat pełen możliwości

- Rozpocznij nieskrępowaną wyprawę po niezmierzonym otwartym świecie.
- Wykonuj przeróżne zadania we własnym tempie i w dowolnym czasie.
- Zmierz się z Talanami w bezpośredniej brawurowej walce albo postaw na podstęp.
- Opanuj cały arsenał nowoczesnej broni i gadżetów, dostosowując strategię działania do aktualnej sytuacji.
- Zmień układ sił na Adelphie. Outcast – Second Contact rozgrywa się w żyjącym świecie, gdzie twoje poczynania mają bezpośredni i widoczny wpływ na ekosystem.

8.jpg
9.jpg

Żyjąca planeta

- Odkryj 6 różnych kontynentów, poruszając się pieszo albo na barkach Twôn-Ha, i dotrzyj do dzikich krain, w których nie gościł dotąd żaden człowiek.
- Poznając kulturę cywilizacji obcych, znajdziesz się w samym sercu społeczeństwa Talan: będziesz negocjować z kupcami z Riss, pertraktować z siłami rebeliantów i podążać mistyczną ścieżką wielkiego Shamaza.
- Każde spotkanie i wydarzenie stanowić będzie zaproszenie do przygody w tym ekscytującym świecie.

Najważniejsza misja Twojego życia

W niedalekiej przyszłości ludzkość odkrywa, że nie jest sama we wszechświecie – a raczej wszechświatach. Niestety, pierwszy kontakt z inteligentnymi istotami kończy się katastrofą, gdy wysłana przez rząd USA sonda zostaje zniszczona przez mieszkańców planety Adelpha. Zdarzenie to wywołuje kataklizm energetyczny, który może zniszczyć Ziemię. Teraz ty, Cutter Slade, komandos Navy SEAL, udajesz się na Adelphę z misją odnalezienia i naprawienia sondy, aby zapobiec katastrofie. Rdzenni mieszkańcy planety nazywają cię „Ulukai”, mesjaszem ze starożytnego proroctwa, i szybko przekonujesz się, że przyszłość Adelphy i Ziemi są ze sobą blisko związane

Ulukai powraca

- Outcast – Second Contact to remake kultowego tytułu Outcast, pierwszej produkcji 3D z otwartym światem, która zapoczątkowała współczesny gatunek przygodowych gier akcji. Po premierze w 1999 r. zdobyła ona ponad 100 nagród, w tym przygodowej gry roku.
- Zobacz znane uniwersum Outcast w całkowicie odmienionej grafice.
- Walcz w bardziej dynamiczny sposób, korzystając z dodatkowych manewrów: uników, przewrotów, sprintu i systemu osłon.
- Poznaj nowe, ukryte obszary ujawniające część największych tajemnic Adelphy szeroko dyskutowanych przez fanów oryginalnej gry.

b.jpg

Jak aktywować zakupiony kod na Steam?

Po zrealizowaniu swojego zamówienia otrzymasz kod do wykorzystania na platformie Steam, z której należy pobrać zakupioną grę. Aby to zrobić należy wykonać następujące kroki. Pobrać darmową aplikację Steam ze strony internetowej http://store.steampowered.com poprzez kliknięcie w zielony przycisk "Zainstaluj Steam". Dwukrotnie kliknąć na ikonę pobranego pliku instalacyjnego i postępować zgodnie z instrukcjami widocznymi na ekranie. Po uruchomieniu programu Steam trzeba utworzyć darmowe konto lub zalogować się na istniejące. Aby założyć darmowe konto należy wybrać opcję "utwórz nowe konto" widoczną u dołu i wypełnić formularz widoczny na ekranie, podając swoje dane.

1.jpg
2.jpg

Po założeniu darmowego konta wpisujemy wybrane przez siebie dane logowania w wyznaczonych miejscach. Kiedy uruchomimy główne okno programu Steam, przechodzimy do zakładki "gry" w lewym górnym rogu ekranu i z rozwijanej listy wybieramy opcję "aktywuj produkt na Steam".

Zgodnie z instrukcją, klikamy przycisk "dalej".

3.jpg
4.jpg

Następny krok to akceptacja umowy. Klikamy przycisk "zgadzam się". Przechodzimy do najważniejszej części. Wpisujemy zakupiony kod produktu. Możemy go oczywiście również skopiować ze schowka.

Klikamy przycisk "dalej" i rozpoczynamy pobieranie gry. Czas pobierania jest uzależniony od rozmiaru plików instalacyjnych i prędkości połączenia internetowego użytkownika. Aby sprawdzić szybkość pobierania klikamy przycisk "pobieranie" u dołu ekranu.

GRATULACJE! Gra została aktywowana i dodana do biblioteki.

Dostęp do gry można uzyskać klikając przycisk "biblioteka", a następnie "gry" w lewym górnym rogu ekranu. Z tego miejsca można kliknąć prawym przyciskiem myszy na wybranym tytule, by go odinstalować i zainstalować w późniejszym terminie.

uwaga.png

Gwarancja licencjodawcy

W przypadku treści cyfrowych dostarczanych na niematerialnym nośniku, za wady dystrybuowanych treści odpowiada licencjodawca.

Specyfikacja - Gra PC Outcast Second Contact wersja cyfrowa
ProducentPlug In Digital
Kod producentaK00703
PlatformaPC
WydanieCyfrowe
Wersja językowaAngielska
Gatunek gryAkcja
Przygodowa
Typ DRMSteam
GwarancjaGwarancja licencjodawcy

Opinie - Gra PC Outcast Second Contact wersja cyfrowa

Ocena produktu: Gra PC Outcast Second Contact wersja cyfrowa

Średnia ocena: 0
Opinie: 0

0%
0%
0%
0%
0%

Zaufani Producenci

Actina ACTIVEJET Aerocool AMD ASUS Be Quiet! Crucial Dell GIGABYTE HP Intel Kingston Lenovo LG Logitech Microsoft MSI Panasonic Philips ROCCAT SanDisk Sony Toshiba Trust
do góry