Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Gra PC Overlord: Raising Hell wersja cyfrowa Gra PC Overlord: Raising Hell wersja cyfrowa Gra PC Overlord: Raising Hell wersja cyfrowa Gra PC Overlord: Raising Hell wersja cyfrowa Gra PC Overlord: Raising Hell wersja cyfrowa Gra PC Overlord: Raising Hell wersja cyfrowa

Gra PC Overlord: Raising Hell wersja cyfrowa

0 | Opinie: 0

PRODUKT DOSTĘPNY
Złóż zamówienie teraz, produkt otrzymasz mailowo od razu po zaksięgowaniu wpłaty.

Opis - Gra PC Overlord: Raising Hell wersja cyfrowa

x1.jpg

Overlord: Raising Hell

Jak zły się staniesz? Odkryj jak bardzo podatny na przekupstwa jesteś w Overlord, szalonej fantastycznej przygodówce akcji, w której możesz być zły (lub naprawdę zły). W prawdziwie wypaczonym świecie fantasy gry, gracz stanie się Władcą i zdobędzie doświadczenie z pierwszej ręki w kwestii tego, jak władza absolutna wypacza absolutnie. Możesz być zwyczajnym zwyczajnym Władcą. Jednakże, dzięki nieprawdopodobnej mocy, jaką masz do swojej dyspozycji, oraz drużynie złych przypominających impy istot, Sługusów, jak zamierzasz opierać się pokusie bycia prawdziwym despotą?!

1.jpg
2.jpg

Wejdź jeszcze głębiej do pokręconego świata Overlord, gdyż to jednoosobowe rozszerzenie otwiera przed tobą serię piekielnych nowych poziomów, każdy z nich jest ponadnaturalną czeluścią dla pięciu królestw w grze: Łagodne Wzgórza, Wieczna Noc, Szczyt Niebios, Złote Korytarze i Pustynia Ruboriańska.

Wkrocz do każdego z tych obszarów za pomocą portalu, który otwiera się po tym, jak królestwo zostanie podbite, a jego poprzedni rządzący wygnany do osobistego piekła. Jednakże, nie tylko pokonani bohaterowie zostaną wciągnięci do otchłani: nowi lojalni słudzy Władcy również zostają ściągnięci do piekła.

Z nieumarłymi mieszkańcami każdej otchłani grożącymi atakiem oraz zagrażającymi rządom Władcy nad ziemią, możesz zrobić tylko jedno: zbierz armię sługusów, wkrocz do każdej otchłani i wyrusz z nową falą tyranii, by na nowo osadzić niewolników w ich krainach, pokonać upadłych herosów raz na zawsze, i zasiąść na tronie każdego podziemnego królestwa.

Zawiera pakiet wyzwań. Spróbuj swoich sił jeśli twój Władca jest wystarczająco mocny. Zupełnie nowa zabawa z 7 dodatkowymi mapami wieloosobowymi online, w tym rywalizacyjną "Przechwyć Pannę Młodą" oraz "Chroń swoją potęgę", na której gracze muszą bronić wieży Władcy przed kolejnymi falami przeciwników.

Rozszerzenie wymaga podstawowej wersji gry Overlord na wybraną platformę

Jak aktywować zakupiony kod na Steam?

Po zrealizowaniu swojego zamówienia otrzymasz kod do wykorzystania na platformie Steam, z której należy pobrać zakupioną grę. Aby to zrobić należy wykonać następujące kroki. Pobrać darmową aplikację Steam ze strony internetowej http://store.steampowered.com poprzez kliknięcie w zielony przycisk "Zainstaluj Steam". Dwukrotnie kliknąć na ikonę pobranego pliku instalacyjnego i postępować zgodnie z instrukcjami widocznymi na ekranie. Po uruchomieniu programu Steam trzeba utworzyć darmowe konto lub zalogować się na istniejące. Aby założyć darmowe konto należy wybrać opcję "utwórz nowe konto" widoczną u dołu i wypełnić formularz widoczny na ekranie, podając swoje dane.

1.jpg
2.jpg

Po założeniu darmowego konta wpisujemy wybrane przez siebie dane logowania w wyznaczonych miejscach. Kiedy uruchomimy główne okno programu Steam, przechodzimy do zakładki "gry" w lewym górnym rogu ekranu i z rozwijanej listy wybieramy opcję "aktywuj produkt na Steam".

Zgodnie z instrukcją, klikamy przycisk "dalej".

3.jpg
4.jpg

Następny krok to akceptacja umowy. Klikamy przycisk "zgadzam się". Przechodzimy do najważniejszej części. Wpisujemy zakupiony kod produktu. Możemy go oczywiście również skopiować ze schowka.

Klikamy przycisk "dalej" i rozpoczynamy pobieranie gry. Czas pobierania jest uzależniony od rozmiaru plików instalacyjnych i prędkości połączenia internetowego użytkownika. Aby sprawdzić szybkość pobierania klikamy przycisk "pobieranie" u dołu ekranu.

GRATULACJE! Gra została aktywowana i dodana do biblioteki.

Dostęp do gry można uzyskać klikając przycisk "biblioteka", a następnie "gry" w lewym górnym rogu ekranu. Z tego miejsca można kliknąć prawym przyciskiem myszy na wybranym tytule, by go odinstalować i zainstalować w późniejszym terminie.

uwaga.png

Gwarancja licencjodawcy

W przypadku treści cyfrowych dostarczanych na niematerialnym nośniku, za wady dystrybuowanych treści odpowiada licencjodawca.

Specyfikacja - Gra PC Overlord: Raising Hell wersja cyfrowa
ProducentCodemasters
Kod producentaK00067
PlatformaPC
WydanieCyfrowe
Wersja językowaAngielska
Gatunek gryRPG
Typ DRMSteam
GwarancjaGwarancja licencjodawcy

Opinie - Gra PC Overlord: Raising Hell wersja cyfrowa

Ocena produktu: Gra PC Overlord: Raising Hell wersja cyfrowa

Średnia ocena: 0
Opinie: 0

0%
0%
0%
0%
0%

Zaufani Producenci

Actina ACTIVEJET Aerocool AMD ASUS Be Quiet! Crucial Dell GIGABYTE HP Intel Kingston Lenovo LG Logitech Microsoft MSI Philips ROCCAT SanDisk Sony Toshiba Trust
do góry