Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Czy wiesz, że mamy Produkty dla dzieci? Zobacz!
Gra PC Quarantine wersja cyfrowa Gra PC Quarantine wersja cyfrowa Gra PC Quarantine wersja cyfrowa Gra PC Quarantine wersja cyfrowa Gra PC Quarantine wersja cyfrowa Gra PC Quarantine wersja cyfrowa Gra PC Quarantine wersja cyfrowa Gra PC Quarantine wersja cyfrowa Gra PC Quarantine wersja cyfrowa Gra PC Quarantine wersja cyfrowa Gra PC Quarantine wersja cyfrowa Gra PC Quarantine wersja cyfrowa

Gra PC Quarantine wersja cyfrowa

3.5 | Opinie: 1

PRODUKT DOSTĘPNY
Złóż zamówienie teraz, produkt otrzymasz mailowo od razu po zaksięgowaniu wpłaty.

Opis - Gra PC Quarantine wersja cyfrowa

x1.jpg

Quarantine

Quarantine to intensywna gra strategiczna opierająca się na turach, w której prowadzisz wojnę z globalnym wirusem. Jako dyrektor Pandemic Defense, międzynarodowej agencji związanej z ochroną biotechnologiczną, musisz zmagać się z rozprzestrzeniającą się, śmiercionośną zarazą. Pojawił się nowy patogen, więc każda tura się tutaj liczy – wszystko w twoich rękach. Rekrutuj zespół składający się ze specjalistów i rozsyłaj jego członków podczas niezwykle ważnych misji na całym świecie. Badaj rozprzestrzeniającą się chorobę, usprawniaj swój sprzęt, zlecaj kwarantannę zanim zaraza zarazi - i zabije – wszystkich.

1.jpg
2.jpg

Piękna grafika i autentyczne lokacje

Zainspirowane prawdziwymi badaniami naukowymi i epidemiologicznymi gra, w której musisz dokonywać ciężkich decyzji i przetrwać niezwykłe napięcie w walce o ludzkość.

Godziny gry

Zwiększaj swoją odporność z łatwymi aktywnościami, by móc przeciwstawić się siłom Natury. Trzy poziomy trudności, czterech liderów, różnorodne lokacje, nieprzewidywalna rozgrywka powodują, że żadna z gier nie jest taka sama.

x2.jpg

Rekrutuj własny zespół

Wybierz jednego z tuzina pracowników – medyka, Naukowca, Dyplomatę, a nawet Ochroniarza. Wysyłaj ich na misje podczas krytycznych sytuacji na całym świecie. Podnoś im poziom umiejętności i utrzymuj ich przy życiu w obliczu niezwykłego niebezpieczeństwa.

11.jpg
12.jpg
13.jpg

Rozszerz swoje wpływy

Buduj biura na całym świecie, by móc zbierać fundusze w krytycznych momentach jeszcze szybciej i by pracownicy uwijali się w pracy znacznie zwinniej.

Udaj się do laboratorium

Zbieraj próbki biologiczne z terenów zainfekowanych, by sprawdzić, jak zachowuje się dana infekcja. Korzystaj z rezultatów, by odwrócić falę i znajdź lek.

Rozwinięte SI choroby

Opanuj wroga zanim ten zainfekuje nowe obszary i spowodują katastrofalne zmiany. Ścigaj się z czasem przed tym jak zaraza zmutuje i będzie mogła przejść twoje zabezpieczenia.

x3.jpg

Ulepszaj swój sprzęt

Odblokuj ważne ulepszenia na zróżnicowanym drzewku, by móc dostosować swoją strategię i zmieniać swój styl gry.

©505 Games 2017. All rights reserved. Developed by Sproing. Published by 505 Games. 505 Games, Quarantine and the 505 Games and Quarantine logos are trademarks and/or registered trademarks of 505 Games S.p.A. throughout the world.

Jak aktywować zakupiony kod na Steam?

Po zrealizowaniu swojego zamówienia otrzymasz kod do wykorzystania na platformie Steam, z której należy pobrać zakupioną grę. Aby to zrobić należy wykonać następujące kroki. Pobrać darmową aplikację Steam ze strony internetowej http://store.steampowered.com poprzez kliknięcie w zielony przycisk "Zainstaluj Steam". Dwukrotnie kliknąć na ikonę pobranego pliku instalacyjnego i postępować zgodnie z instrukcjami widocznymi na ekranie. Po uruchomieniu programu Steam trzeba utworzyć darmowe konto lub zalogować się na istniejące. Aby założyć darmowe konto należy wybrać opcję "utwórz nowe konto" widoczną u dołu i wypełnić formularz widoczny na ekranie, podając swoje dane.

1.jpg
2.jpg

Po założeniu darmowego konta wpisujemy wybrane przez siebie dane logowania w wyznaczonych miejscach. Kiedy uruchomimy główne okno programu Steam, przechodzimy do zakładki "gry" w lewym górnym rogu ekranu i z rozwijanej listy wybieramy opcję "aktywuj produkt na Steam".

Zgodnie z instrukcją, klikamy przycisk "dalej".

3.jpg
4.jpg

Następny krok to akceptacja umowy. Klikamy przycisk "zgadzam się". Przechodzimy do najważniejszej części. Wpisujemy zakupiony kod produktu. Możemy go oczywiście również skopiować ze schowka.

Klikamy przycisk "dalej" i rozpoczynamy pobieranie gry. Czas pobierania jest uzależniony od rozmiaru plików instalacyjnych i prędkości połączenia internetowego użytkownika. Aby sprawdzić szybkość pobierania klikamy przycisk "pobieranie" u dołu ekranu.

GRATULACJE! Gra została aktywowana i dodana do biblioteki.

Dostęp do gry można uzyskać klikając przycisk "biblioteka", a następnie "gry" w lewym górnym rogu ekranu. Z tego miejsca można kliknąć prawym przyciskiem myszy na wybranym tytule, by go odinstalować i zainstalować w późniejszym terminie.

uwaga.png

Gwarancja licencjodawcy

W przypadku treści cyfrowych dostarczanych na niematerialnym nośniku, za wady dystrybuowanych treści odpowiada licencjodawca.

Specyfikacja - Gra PC Quarantine wersja cyfrowa
Producent505 GAMES
Kod producentaE41863
Wydawca505 Games
PlatformaPC
WydanieCyfrowe
PEGI - wiek graczaod 7 lat
Wersja językowaAngielska
Francuska
Hiszpańska
Niemiecki interfejs
Rosyjska
Wielojęzykowa
Włoska
Gatunek gryDla dzieci
Familijna
Indie / Niezależna
Strategiczna
Symulator
Taktyczna
TBS
TBT
Turowa
Typ DRMSteam
Minimalne wymagania systemoweDirectX: 10.0
Dodatkowo: Szerokopasmowe połączenie z Internetem
Dysk: 5 GB wolnej przestrzeni dyskowej
Karta graficzna: 2 GB VRAM
Pamięć RAM: 4 GB
Procesor: Intel Core i3-2125
System operacyjny: Microsoft Windows 7
GwarancjaGwarancja licencjodawcy
NośnikNie dotyczy
Dodatkowe informacjeJednoosobowy tryb gry
Połączenie z internetem wymagane do aktywacji gry
Zawartość zestawuCyfrowa wersja gry

Opinie - Gra PC Quarantine wersja cyfrowa

Ocena produktu: Gra PC Quarantine wersja cyfrowa

Średnia ocena: 3.5
Opinie: 1

0%
0%
0%
100%
0%

Willis - 06.08.2018 10:28

Quarantine jest bardzo podobna do Plague Inc. - ale moim zdaniem Plague jest ciekawsze i bardziej rozbudowane. Fajne na chwilę, ale lepiej jednak zagrać w oryginał.

Zaufani Producenci

Actina ACTIVEJET Aerocool AMD ASUS Be Quiet! Crucial Dell GIGABYTE Intel JBL Kingston Lenovo LG Logitech Microsoft MSI Philips Razer ROCCAT Sony TP-Link Trust
do góry