Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

zamów łatwo przez telefon 22 32 70 888
Gra PC Quarantine wersja cyfrowa Gra PC Quarantine wersja cyfrowa Gra PC Quarantine wersja cyfrowa Gra PC Quarantine wersja cyfrowa Gra PC Quarantine wersja cyfrowa Gra PC Quarantine wersja cyfrowa Gra PC Quarantine wersja cyfrowa Gra PC Quarantine wersja cyfrowa Gra PC Quarantine wersja cyfrowa Gra PC Quarantine wersja cyfrowa Gra PC Quarantine wersja cyfrowa Gra PC Quarantine wersja cyfrowa

Gra PC Quarantine wersja cyfrowa

3.5 | Opinie: 1

Produkt chwilowo niedostępny

Opis - Gra PC Quarantine wersja cyfrowa


x1.jpg

Quarantine

Quarantine to intensywna gra strategiczna opierająca się na turach, w której prowadzisz wojnę z globalnym wirusem. Jako dyrektor Pandemic Defense, międzynarodowej agencji związanej z ochroną biotechnologiczną, musisz zmagać się z rozprzestrzeniającą się, śmiercionośną zarazą. Pojawił się nowy patogen, więc każda tura się tutaj liczy – wszystko w twoich rękach. Rekrutuj zespół składający się ze specjalistów i rozsyłaj jego członków podczas niezwykle ważnych misji na całym świecie. Badaj rozprzestrzeniającą się chorobę, usprawniaj swój sprzęt, zlecaj kwarantannę zanim zaraza zarazi - i zabije – wszystkich.

1.jpg
2.jpg

Piękna grafika i autentyczne lokacje

Zainspirowane prawdziwymi badaniami naukowymi i epidemiologicznymi gra, w której musisz dokonywać ciężkich decyzji i przetrwać niezwykłe napięcie w walce o ludzkość.

Godziny gry

Zwiększaj swoją odporność z łatwymi aktywnościami, by móc przeciwstawić się siłom Natury. Trzy poziomy trudności, czterech liderów, różnorodne lokacje, nieprzewidywalna rozgrywka powodują, że żadna z gier nie jest taka sama.

x2.jpg

Rekrutuj własny zespół

Wybierz jednego z tuzina pracowników – medyka, Naukowca, Dyplomatę, a nawet Ochroniarza. Wysyłaj ich na misje podczas krytycznych sytuacji na całym świecie. Podnoś im poziom umiejętności i utrzymuj ich przy życiu w obliczu niezwykłego niebezpieczeństwa.

11.jpg
12.jpg
13.jpg

Rozszerz swoje wpływy

Buduj biura na całym świecie, by móc zbierać fundusze w krytycznych momentach jeszcze szybciej i by pracownicy uwijali się w pracy znacznie zwinniej.

Udaj się do laboratorium

Zbieraj próbki biologiczne z terenów zainfekowanych, by sprawdzić, jak zachowuje się dana infekcja. Korzystaj z rezultatów, by odwrócić falę i znajdź lek.

Rozwinięte SI choroby

Opanuj wroga zanim ten zainfekuje nowe obszary i spowodują katastrofalne zmiany. Ścigaj się z czasem przed tym jak zaraza zmutuje i będzie mogła przejść twoje zabezpieczenia.

x3.jpg

Ulepszaj swój sprzęt

Odblokuj ważne ulepszenia na zróżnicowanym drzewku, by móc dostosować swoją strategię i zmieniać swój styl gry.

©505 Games 2017. All rights reserved. Developed by Sproing. Published by 505 Games. 505 Games, Quarantine and the 505 Games and Quarantine logos are trademarks and/or registered trademarks of 505 Games S.p.A. throughout the world.

Opinie - Gra PC Quarantine wersja cyfrowa

Ocena produktu: Gra PC Quarantine wersja cyfrowa

Średnia ocena: 3.5
Opinie: 1

0%
0%
0%
100%
0%

Willis - 06.08.2018 10:28

Quarantine jest bardzo podobna do Plague Inc. - ale moim zdaniem Plague jest ciekawsze i bardziej rozbudowane. Fajne na chwilę, ale lepiej jednak zagrać w oryginał.

Zaufani Producenci

Actina ACTIVEJET Aerocool AMD ASUS Be Quiet! Crucial GIGABYTE HP Intel Kingston Logitech Microsoft MSI Razer SanDisk Sony Trust
do góry