Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

zamów łatwo przez telefon >>> 22 32 70 888
Gra PC Rage Runner wersja cyfrowa Gra PC Rage Runner wersja cyfrowa Gra PC Rage Runner wersja cyfrowa Gra PC Rage Runner wersja cyfrowa Gra PC Rage Runner wersja cyfrowa Gra PC Rage Runner wersja cyfrowa

Gra PC Rage Runner wersja cyfrowa

0 | Opinie: 0

PRODUKT DOSTĘPNY
Złóż zamówienie teraz, produkt otrzymasz mailowo od razu po zaksięgowaniu wpłaty.

Opis - Gra PC Rage Runner wersja cyfrowa

x1.jpg

Rage Runner

1.jpg
2.jpg

W Rage Runner pilotujesz statek kosmiczny lecąc w tunelu, unikając i lawirując między przeszkodami w trakcie lotu. W wyścigu z czasem musisz ostrożnie korzystać z dopalaczy, aby wycisnąć z nich tak wiele prędkości, jak to możliwe. Gdy będziesz przelatywać nad modułem mocy, przez statek przepłynie energia, która może zostać zamieniona na broń, tarczę lub narzędzia – możesz wybrać swój styl gry!

Kombinacja prędkości, muzyki i projektów poziomów łączą się w superszybkim skoku adrenaliny w 3D. Doskonałe przejście etapu zabrzmi niczym balet dubstepu zsynchronizowany z ruchami twojego statku kosmicznego. Wszystkie poziomy w Rage Runner są ręcznie wykonane, aby dopasować się do unikatowej ścieżki dźwiękowej, motywu przewodniego i atmosfery.

x2.jpg

System dowolnych wzmocnień umożliwiający stworzenie własnego stylu grania

3.jpg
4.jpg

Mechanika prędkości i zabawy

9 ręcznie przygotowanych poziomów

11.jpg
12.jpg
13.jpg

Epicka dubstepowa ścieżka dźwiękowa

45 osiągnięć na Steamie

10 Tablic wyników na Steamie

2013-2014 Hypercane Studios

Opinie - Gra PC Rage Runner wersja cyfrowa

Ocena produktu: Gra PC Rage Runner wersja cyfrowa

Średnia ocena: 0
Opinie: 0

0%
0%
0%
0%
0%

Zaufani Producenci

Actina ACTIVEJET Aerocool AMD ASUS Be Quiet! Crucial GIGABYTE HP Intel Kingston Logitech Microsoft MSI Razer SanDisk Sony Toshiba Trust
do góry