Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

zamów łatwo przez telefon >>> 22 32 70 888
Gra PC Red Faction Guerrilla Re-Mars-tered wersja cyfrowa Gra PC Red Faction Guerrilla Re-Mars-tered wersja cyfrowa Gra PC Red Faction Guerrilla Re-Mars-tered wersja cyfrowa Gra PC Red Faction Guerrilla Re-Mars-tered wersja cyfrowa Gra PC Red Faction Guerrilla Re-Mars-tered wersja cyfrowa Gra PC Red Faction Guerrilla Re-Mars-tered wersja cyfrowa Gra PC Red Faction Guerrilla Re-Mars-tered wersja cyfrowa Gra PC Red Faction Guerrilla Re-Mars-tered wersja cyfrowa Gra PC Red Faction Guerrilla Re-Mars-tered wersja cyfrowa Gra PC Red Faction Guerrilla Re-Mars-tered wersja cyfrowa

Gra PC Red Faction Guerrilla Re-Mars-tered wersja cyfrowa

5 | Opinie: 2

PRODUKT DOSTĘPNY

Opis - Gra PC Red Faction Guerrilla Re-Mars-tered wersja cyfrowa

x1.jpg

Red Faction Guerrilla Re-Mars-tered

50 lat od wydarzeń z oryginalnej gry Red Faction, fabuła umożliwia graczom wcielenie się w rolę powstańca i dołączenie do nowo powstałego ruchu Red Faction, walczącego z Earth Defence Force. Red Faction: Guerrilla to gra w otwartym świecie, która oferuje dynamiczną walkę i niczym nieskrępowaną destrukcję otoczenia z wykorzystaniem zasad fizyki.

5.jpg

W stosunku do oryginalnej gry Red Faction Guerrilla z 2009 roku zmianom zostały poddane następujące elementy:

* Całkowicie odświeżona grafika przerobione tekstury i poprawiona jakość oprawy graficznej
* Oświetlenie i dynamiczne cienie
* Poprawione modele shaderów i efekty postprocessing
* Dodane wsparcie dla rozdzielczości 4K

x2.jpg

Strategiczna destrukcja

Wykorzystaj destrukcje do zyskania przewagi taktycznej, zastawiając zasadzki lub wywołując wybuchy reakcji łańcuchowej atakuj twierdze wroga i trwale modyfikuj środowisko gry. Wykorzystaj w pełni dynamiczne możliwości destrukcji otoczenia oparte na fizyce: detonuj materiały wybuchowe w ścianach lub podłodze, aby ustawić zasadzkę lub zwiać; zniszcz klatkę schodową, aby zatrzymać swoich prześladowców lub przejeżdżaj przez dziury.

1.jpg
2.jpg

Otwarta wojna partyzancka

Ty decydujesz kto, kiedy, gdzie i jak ma walczyć. Wykorzystaj taktykę partyzancką, improwizowaną broń i zmodyfikowane pojazdy aby przeprowadzać ataki na cele EDF. Inicjuj ataki w oparciu o własny styl gry, podejmuj misje w dowolnej kolejności lub angażuj się w niszczycielskie działania, aby osłabić wpływy EDF na Marsie.

Epicka oprawa Sci-Fi

Odkryj ogromny, bezlitosny marsjański świat: od opuszczonej placówki górniczej w Parker do lśniącej stolicy Eos, siedziby EDF; następnie przedzieraj się przez całkowicie zniszczalne środowiska otwartego świata, w których roi się od sił EDF, bojowników o Czerwonej Frakcji i szykanowanych osadników.

3.jpg
4.jpg

Rozwijająca się rozgrywka

Utoruj sobie drogę przez ciągle zmieniające się otoczenie i improwizuj w walce - mieszaj style rozgrywki, pojazdy, rodzaje broni i materiałów wybuchowych.

Walka w trybie multiplayer

Nie ma takiej kryjówki, która ochroni wrogów przed tobą w niezwykle niszczycielskich i destrukcyjnych trybach rozgrywki wieloosobowej.

x3.jpg

© 2018 THQ Nordic AB, Sweden. Developed by KAIKO. Originally Developed by Volition, Inc. Red Faction, THQ, Geo-Mod and their respective logos are trademarks and/or registered trademarks of THQ Nordic AB. All rights reserved. All other trademarks, logos and copyrights are property of their respective owners.

Opinie - Gra PC Red Faction Guerrilla Re-Mars-tered wersja cyfrowa

Ocena produktu: Gra PC Red Faction Guerrilla Re-Mars-tered wersja cyfrowa

Średnia ocena: 5
Opinie: 2

0%
0%
0%
0%
100%

Thou - 29.08.2018 13:54

szkoda, że ta gra nie doczekała się nowej odsłony, zdecydowanie na to zasługiwala. Może Red Faction Guerilla Re-Mars-Stered sprzeda się na tyle dobrze, że ktoś pójdzie po rozum do głowy i będzie kolejna część :)

david B - 31.07.2018 14:59

chyba moja ulubiona gra z serii red faction - guerilla najlepiej wykorzystało potencjał rozróby i silnik geomod.

Zaufani Producenci

Actina ACTIVEJET Aerocool AMD ASUS Be Quiet! Crucial GIGABYTE HP Intel Kingston Logitech Microsoft MSI Razer SanDisk Sony Toshiba Trust
do góry