Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Czy wiesz, że mamy Produkty dla dzieci? Zobacz!
Gra PC Sheltered wersja cyfrowa Gra PC Sheltered wersja cyfrowa Gra PC Sheltered wersja cyfrowa Gra PC Sheltered wersja cyfrowa Gra PC Sheltered wersja cyfrowa Gra PC Sheltered wersja cyfrowa Gra PC Sheltered wersja cyfrowa Gra PC Sheltered wersja cyfrowa Gra PC Sheltered wersja cyfrowa Gra PC Sheltered wersja cyfrowa Gra PC Sheltered wersja cyfrowa Gra PC Sheltered wersja cyfrowa Gra PC Sheltered wersja cyfrowa Gra PC Sheltered wersja cyfrowa Gra PC Sheltered wersja cyfrowa Gra PC Sheltered wersja cyfrowa Gra PC Sheltered wersja cyfrowa Gra PC Sheltered wersja cyfrowa Gra PC Sheltered wersja cyfrowa Gra PC Sheltered wersja cyfrowa

Gra PC Sheltered wersja cyfrowa

4.5 | Opinie: 1

PRODUKT DOSTĘPNY
Złóż zamówienie teraz, produkt otrzymasz mailowo od razu po zaksięgowaniu wpłaty.

Opis - Gra PC Sheltered wersja cyfrowa

1.jpg

Sheltered

Sheltered to postapokaliptyczna gra o zarządzaniu podczas katastrofy, która dodaje zupełnie nowe znaczenie terminowi „podstawowa komórka społeczna”. Otrzymując fory nad miliardami zabitych w atomowej zagładzie, musisz zebrać jak najwięcej zasobów w drodze do betonowego schronu podziemnego, który wkrótce stanie się domem dla twojej rodziny na najbliższą dającą się przewidzieć ponurą przyszłość.

Czy przetrwasz kolejny dzień?

Gdy stracisz wszelką nadzieję, jak poradzisz sobie w tym przygnębiającym nowym świecie? Jak zniesiesz wiele wyborów moralnych, które staną na twojej codziennej drodze, a będą stanowiły różnicę pomiędzy przetrwaniem i zagładą twojej rodziny. Klaustrofobia walki, promieniowanie i wyczerpanie psychiczne, gdy kurczowo trzymasz się przeżycia w ciasnym, zimnym i przerażającym podziemnym schronie. Będziesz musiał opuścić mizerną ochronę zapewnianą przez schronienie, gdy będziesz zmuszony do wyjścia na zewnątrz na niebezpieczne odludne pustkowie, by poszukiwać niezbędnego zaopatrzenia, które będzie w stanie zapewnić twojej rodzinie przeżycie przez jeszcze jeden dzień.

3.jpg
2.jpg

To jeszcze nie jest koniec

Zadyszany, przerażony, słyszysz jak śluza powietrzna schronienia zatrzaskuje się za tobą. Chciałbyś nigdy nie musieć wychodzić na zewnątrz, ale jednak musisz. Byłoby łatwiej zrezygnować. Ale nie robisz tego. Niedostatek, głód, pragnienie. Strach. Ciągle przypominasz sobie czemu pozostajesz przy życiu. Dlaczego to robisz. A potem słyszysz to. "Tatusiu, jesteś z powrotem." Twarz twojej żony rozjaśnia się, a ty otwierasz torbę pełną zapasów leków. Nie możesz jej powiedzieć, skąd je wziąłeś. Po prostu cieszysz się swoim małym zwycięstwem w tym najtrudniejszym czasie. W post-apokaliptycznym świecie, musisz utrzymać rodzinę przy życiu w podziemnym bunkrze w tej głębokiej grze strategicznej od Unicube…

4.jpg
 • Rodzina przede wszystkim: Utrzymaj członków twojej rodziny przy życiu i chroń ich przed niszczącym wpływem surowego postapokaliptycznego świata poza bunkrem.
 • Zamień schronienie w dom: Remontuj swój schron, utrzymuj go bezpiecznym i zdatnym do mieszkania oraz upewnij się, że rodzica ma wystarczającą ilość zapasów do przetrwania.
 • Dostosowanie: Twoja rodzina jest unikatowa; zdecyduj o ich imionach i wyglądzie.
 • Mechanika RPG: Z rozwojem twojej rodziny, ich statystyki dostosują się do rosnącego doświadczenia i systemu traumy. Atrybuty, mocne i słabe strony będą się dynamicznie zmieniać w oparciu o twoje wybory.
 • System wytwarzania: Twórz udogodnienia do schronu twojej rodziny oraz bronie do walki.
 • Poszukiwania: Wysyłaj swoją rodzinę, aby wyszukiwać i zbierać zasoby dla życia codziennego oraz wytwarzania.
 • System rekrutowania: Rekrutuj przybyszów o zróżnicowanych osobowościach, włączaj ich do życia w twoim schronie i zdobywaj ich lojalność.
 • Dynamiczny system kontaktów: Twoja rodzina napotka różnorodne zagrożenia, w tym wędrujące plemiona i dzikie bestie.
 • Turowy system walki: Na tych, którym nie można przemówić inaczej do rozsądku, czeka ostateczne rozwiązanie w postaci walki. Twoja rodzina może być zmuszona do polegania na tym sposobie.
 • Zwierzaki: Twój zwierzak to także rodzina. Wybieraj pomiędzy psem, kotem, rybką, wężem lub koniem.
 • Pojazdy: Uczyń eksplorację szybszą i bezpieczniejszą.

Jak aktywować zakupiony kod na Steam?

Po zrealizowaniu swojego zamówienia otrzymasz kod do wykorzystania na platformie Steam, z której należy pobrać zakupioną grę. Aby to zrobić należy wykonać następujące kroki. Pobrać darmową aplikację Steam ze strony internetowej http://store.steampowered.com poprzez kliknięcie w zielony przycisk "Zainstaluj Steam". Dwukrotnie kliknąć na ikonę pobranego pliku instalacyjnego i postępować zgodnie z instrukcjami widocznymi na ekranie. Po uruchomieniu programu Steam trzeba utworzyć darmowe konto lub zalogować się na istniejące. Aby założyć darmowe konto należy wybrać opcję "utwórz nowe konto" widoczną u dołu i wypełnić formularz widoczny na ekranie, podając swoje dane.

1.jpg
2.jpg

Po założeniu darmowego konta wpisujemy wybrane przez siebie dane logowania w wyznaczonych miejscach. Kiedy uruchomimy główne okno programu Steam, przechodzimy do zakładki "gry" w lewym górnym rogu ekranu i z rozwijanej listy wybieramy opcję "aktywuj produkt na Steam".

Zgodnie z instrukcją, klikamy przycisk "dalej".

3.jpg
4.jpg

Następny krok to akceptacja umowy. Klikamy przycisk "zgadzam się". Przechodzimy do najważniejszej części. Wpisujemy zakupiony kod produktu. Możemy go oczywiście również skopiować ze schowka.

Klikamy przycisk "dalej" i rozpoczynamy pobieranie gry. Czas pobierania jest uzależniony od rozmiaru plików instalacyjnych i prędkości połączenia internetowego użytkownika. Aby sprawdzić szybkość pobierania klikamy przycisk "pobieranie" u dołu ekranu.

GRATULACJE! Gra została aktywowana i dodana do biblioteki.

Dostęp do gry można uzyskać klikając przycisk "biblioteka", a następnie "gry" w lewym górnym rogu ekranu. Z tego miejsca można kliknąć prawym przyciskiem myszy na wybranym tytule, by go odinstalować i zainstalować w późniejszym terminie.

uwaga.png

Gwarancja licencjodawcy

W przypadku treści cyfrowych dostarczanych na niematerialnym nośniku, za wady dystrybuowanych treści odpowiada licencjodawca.

Specyfikacja - Gra PC Sheltered wersja cyfrowa
ProducentTeam17
Kod producentaE39111
PlatformaPC
WydanieCyfrowe
Wersja językowaAngielska
Gatunek gryIndie / Niezależna
Strategiczna
Typ DRMSteam
GwarancjaGwarancja licencjodawcy

Opinie - Gra PC Sheltered wersja cyfrowa

Ocena produktu: Gra PC Sheltered wersja cyfrowa

Średnia ocena: 4.5
Opinie: 1

0%
0%
0%
0%
100%

DocteurEtrange - 29.05.2018 16:40

Sheltered - można opisać tę grę jako postapokaliptyczne simsy ;) zaskakująco dobre połączenie.

Zaufani Producenci

Actina ACTIVEJET Aerocool AMD ASUS Be Quiet! Crucial Dell GIGABYTE Intel JBL Kingston Lenovo LG Logitech Microsoft MSI Philips Razer ROCCAT Sony TP-Link Trust
do góry