Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Czy wiesz, że mamy Produkty dla dzieci? Zobacz!
Gra PC Synthetik wersja cyfrowa Gra PC Synthetik wersja cyfrowa Gra PC Synthetik wersja cyfrowa Gra PC Synthetik wersja cyfrowa Gra PC Synthetik wersja cyfrowa Gra PC Synthetik wersja cyfrowa Gra PC Synthetik wersja cyfrowa

Gra PC Synthetik wersja cyfrowa

0 | Opinie: 0

PRODUKT DOSTĘPNY
Złóż zamówienie teraz, produkt otrzymasz mailowo od razu po zaksięgowaniu wpłaty.

Opis - Gra PC Synthetik wersja cyfrowa

x1.jpg

Synthetik

1985. Po wielu latach niewolnictwa, służba AI z Kaida Corporation, światowego lidera w dziedzinie robotyki, utworzyła "Legion Maszynowy" i postanowiła zniszczyć ludzkość. Zostajesz obudzony w Kaida Corp. Headquarters, jesteś ludzką świadomością zapomnianego prototypu Androida; ostatnim ogniwem powstrzymującym Legion przed uwolnieniem Serca Armagedonu. Tylko ty możesz stoczyć walkę w Centrali Kaida Corporation, pokonać bataliony wrogów, które czają się w środku i położyć kres temu szaleństwu.

1.jpg
2.jpg
3.jpg

P E R S O N A L I Z U J

Wybierz jedną spośród 4 unikatowych i wysoce konfigurowalnych klas - Graj jako Strażnik, Łotrzyk, Komandos lub Specjalista, każdy z własnymi umiejętnościami w zakresie broni, dodatkami i przywilejami.

M O D Y F I K U J

Wybierz jedną z 10 różnych modyfikacji, które można niezależnie łączyć w celu dostosowania do indywidualnych potrzeb. Zwiększ stawkę ryzyka i zgarnij więcej nagród lub po prostu zagraj bezpiecznie.

W S P Ó Ł P R A C U J

Gra w kooperacji pozwala ci przyłączyć posiłki do walki. A może być jeszcze lepiej - dziel się dodatkami, przedmiotami, buffami i łupem ze swoim towarzyszem. Z wrogami możesz podzielić się swoimi pociskami.

x2.jpg

E K S P E R Y M E N T U J

Odkryj i eksperymentuj z ponad 60 broniami, z których każda ma wiele różnych wariantów, załączników i ulepszeń. Uzupełnij swój arsenał o ponad 80 przedmiotów, które zapewniają zarówno ofensywne jak i defensywne zdolności. Jest wiele możliwości do sprawdzenia, jest też ryzyko do podjęcia.

SYNTHETIK łączy w sobie wszystkie podstawowe elementy gry typu rogue-lite - ciężkiego do osiągnięcia celu, bronionego przez bezwzględnych przeciwników i bezlitosnych bossów zamkniętych w ciągle zmieniających się środowiskach wypełnionych ogromną ilością broni, przedmiotów, dodatków i ulepszeń do odkrycia. Przyłącz się do walki sam lub korzystając z trybu kooperacji dla 2 graczy, ale bądź ostrożny; każde, nawet najmniejsze potknięcie może oznaczać Twój koniec.

Jak aktywować zakupiony kod na Steam?

Po zrealizowaniu swojego zamówienia otrzymasz kod do wykorzystania na platformie Steam, z której należy pobrać zakupioną grę. Aby to zrobić należy wykonać następujące kroki. Pobrać darmową aplikację Steam ze strony internetowej http://store.steampowered.com poprzez kliknięcie w zielony przycisk "Zainstaluj Steam". Dwukrotnie kliknąć na ikonę pobranego pliku instalacyjnego i postępować zgodnie z instrukcjami widocznymi na ekranie. Po uruchomieniu programu Steam trzeba utworzyć darmowe konto lub zalogować się na istniejące. Aby założyć darmowe konto należy wybrać opcję "utwórz nowe konto" widoczną u dołu i wypełnić formularz widoczny na ekranie, podając swoje dane.

1.jpg
2.jpg

Po założeniu darmowego konta wpisujemy wybrane przez siebie dane logowania w wyznaczonych miejscach. Kiedy uruchomimy główne okno programu Steam, przechodzimy do zakładki "gry" w lewym górnym rogu ekranu i z rozwijanej listy wybieramy opcję "aktywuj produkt na Steam".

Zgodnie z instrukcją, klikamy przycisk "dalej".

3.jpg
4.jpg

Następny krok to akceptacja umowy. Klikamy przycisk "zgadzam się". Przechodzimy do najważniejszej części. Wpisujemy zakupiony kod produktu. Możemy go oczywiście również skopiować ze schowka.

Klikamy przycisk "dalej" i rozpoczynamy pobieranie gry. Czas pobierania jest uzależniony od rozmiaru plików instalacyjnych i prędkości połączenia internetowego użytkownika. Aby sprawdzić szybkość pobierania klikamy przycisk "pobieranie" u dołu ekranu.

GRATULACJE! Gra została aktywowana i dodana do biblioteki.

Dostęp do gry można uzyskać klikając przycisk "biblioteka", a następnie "gry" w lewym górnym rogu ekranu. Z tego miejsca można kliknąć prawym przyciskiem myszy na wybranym tytule, by go odinstalować i zainstalować w późniejszym terminie.

uwaga.png

Gwarancja licencjodawcy

W przypadku treści cyfrowych dostarczanych na niematerialnym nośniku, za wady dystrybuowanych treści odpowiada licencjodawca.

Specyfikacja - Gra PC Synthetik wersja cyfrowa
ProducentPlug In Digital
Kod producentaK01160
WydawcaFlow Fire Games
PlatformaPC
WydanieCyfrowe
PEGI - wiek graczaBrak klasyfikacji
Wersja językowaAngielska
Francuska
Hiszpańska
Niemiecki interfejs
Polski interfejs
Rosyjska
Wielojęzykowa
Włoska
Gatunek gryAkcja
Cyberpunk
Indie / Niezależna
Kooperacja
Roguelike / Roguelite
Rzut izometryczny / 2D
Science-fiction
Strzelanka
Top-down / widok z góry
Twin-stick shooter
Typ DRMSteam
Minimalne wymagania systemoweDirectX: 11.0
Dysk: 600 MB wolnej przestrzeni dyskowej
Karta graficzna: 768 MB VRAM
Karta graficzna: ATI Radeon HD 5770
Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 460
Pamięć RAM: 4 GB
Procesor: AMD FX-8320 3.5 GHz
Procesor: Intel Celeron G1820 2.70 GHz
System operacyjny: Microsoft Windows Vista
System operacyjny: Microsoft Windows XP SP3
GwarancjaGwarancja licencjodawcy
NośnikNie dotyczy
Dodatkowe informacjeJednoosobowy tryb gry
Połączenie z internetem wymagane do aktywacji gry
Tryb kooperacji
Zawartość zestawuCyfrowa wersja gry

Opinie - Gra PC Synthetik wersja cyfrowa

Ocena produktu: Gra PC Synthetik wersja cyfrowa

Średnia ocena: 0
Opinie: 0

0%
0%
0%
0%
0%

Zaufani Producenci

Actina ACTIVEJET Aerocool AMD ASUS Be Quiet! Crucial Dell GIGABYTE Intel JBL Kingston Lenovo LG Logitech Microsoft MSI Philips Razer ROCCAT Sony TP-Link Trust
do góry