Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Czy wiesz, że mamy Produkty dla dzieci? Zobacz!
Gra PC The Elder Scrolls IV: Oblivion GOTY wersja cyfrowa Gra PC The Elder Scrolls IV: Oblivion GOTY wersja cyfrowa Gra PC The Elder Scrolls IV: Oblivion GOTY wersja cyfrowa Gra PC The Elder Scrolls IV: Oblivion GOTY wersja cyfrowa Gra PC The Elder Scrolls IV: Oblivion GOTY wersja cyfrowa Gra PC The Elder Scrolls IV: Oblivion GOTY wersja cyfrowa Gra PC The Elder Scrolls IV: Oblivion GOTY wersja cyfrowa

Gra PC The Elder Scrolls IV: Oblivion GOTY wersja cyfrowa

0 | Opinie: 0

PRODUKT DOSTĘPNY
Złóż zamówienie teraz, produkt otrzymasz mailowo od razu po zaksięgowaniu wpłaty.

Opis - Gra PC The Elder Scrolls IV: Oblivion GOTY wersja cyfrowa

Oblivion.jpg

The Elder Scrolls IV: Oblivion Game of the Year Edition Deluxe

Wydanie Game of the Year Edition Deluxe zawiera podstawową wersję czwartej części serii The Elder Scrolls oraz dodatki Shivering Isles i Knights of the Nine. Przekonaj się sam dlaczego Oblivion został wybrany przez krytyków Najlepszą Grą Roku 2006.

Oblivion screenshot 1.jpg

Wszystko w Twoich rękach

Akcja gry osadzona została w Cyrodiil, największej prowincji Tamriel. Cesarz Uriel Septim VII zostaje zamordowany podczas próby ucieczki ze swojego własnego pałacu. Jednak na chwilę przed śmiercią udaje mu się przekazać naszemu bohaterowi Amulet Królów i poprosić go o odnalezienie swojego nieślubnego syna - w tej chwili jedynego prawowitego następcy tronu. Tylko on jest w stanie powstrzymać inwazję demonów do Tamriel i uratować świat śmiertelników przed pewną zagładą, gdyż dopóki tron pozostaje pusty wrota do Otchłani są otwarte.

Możesz być kim zechcesz

Szlachetny wojownik, bezwzględny morderca, cichy łowca, bojowy mag - możesz stworzyć taką postać, jaką tylko zapragniesz. Żadnych z góry narzuconych klas, po prostu rozwijasz te umiejętności, które pasują do Twojego stylu gry. System walki zapewnia niespotykaną w pierwszoosobowych grach RPG intensywność potyczek. Bez względu na to, czy używasz broni białej, dystansowej, czy magii masz doskonałą kontrolę nad każdym atakiem.

Oblivion isle screenshot 5.jpg
Oblivion screenshot.jpg

Idź swoją drogą

Jeśli nie masz aktualnie ochoty na szukanie cesarskiego potomka możesz zająć się zupełnie czymś innym - pomóc mieszkańcom miast w rozwiązywaniu ich problemów, dołączyć do gildii lub frakcji, a następnie wykonywać różne misje, aby stopniowo awansować w hierarchii, plądrować budynki i jaskinie albo po prostu swobodnie przemierzać obszerny teren Cyrodiil.

Świat nie kręci się wokół Ciebie

Postaci niezależne żyją swoim życiem - muszą muszą jeść, spać i wykonywać codzienne obowiązki. Posiadają unikalną osobowość, kierują się własnymi motywami i podejmują różnych działań mających na celu ich realizację. Ponadto pamiętają w jaki zostały potraktowane przez naszego bohatera i od tego zależy jaki będą miały do niego stosunek w przyszłości.

Oblivion screenshot.jpg

Wydanie zawiera dodatki:

Oblivion the Shivering Isles.jpg

Shivering Isles

Wejdź do świata Sheogoratha, który podobnie jak umysł jego władcy podzielony jest na dwa przeciwstawne bieguny - Manię i Dementię. Pierwszy z nich przepełniony jest jaskrawymi barwami i szalonymi postaciami, drugi natomiast stanowi jego depresyjne odbicie. Czy masz wystarczająco siły, aby sprostać wyzwaniom Daedrycznego Księcia Szaleństwa i okiełznać domenę przepełnioną paranoją i zwątpieniem? Czy jesteś gotów przywdziać płaszcz Boga?

Knights of the Nine

Upadły król Umaril wydostał się z ciemności Otchłani. Teraz jedyne czego pragnie to zemsta na Bogach, przez których został w niej uwięziony. Tylko champion o czystym sercu jest w stanie go powstrzymać. Dołącz do tytułowego zakonu Knights of the Nine i przywróć mu dawną chwałę oraz odzyskaj zaginione relikwie świętego Krzyżowca. Staw czoła potężnemu władcy, któremu w dawnych czasach udało się zniewolić ludzką rasę.

Oblivion Knights of the Nine.jpg

Jak aktywować zakupiony kod na Steam?

Po zrealizowaniu swojego zamówienia otrzymasz kod do wykorzystania na platformie Steam, z której należy pobrać zakupioną grę. Aby to zrobić należy wykonać następujące kroki. Pobrać darmową aplikację Steam ze strony internetowej http://store.steampowered.com poprzez kliknięcie w zielony przycisk "Zainstaluj Steam". Dwukrotnie kliknąć na ikonę pobranego pliku instalacyjnego i postępować zgodnie z instrukcjami widocznymi na ekranie. Po uruchomieniu programu Steam trzeba utworzyć darmowe konto lub zalogować się na istniejące. Aby założyć darmowe konto należy wybrać opcję "utwórz nowe konto" widoczną u dołu i wypełnić formularz widoczny na ekranie, podając swoje dane.

1.jpg
2.jpg

Po założeniu darmowego konta wpisujemy wybrane przez siebie dane logowania w wyznaczonych miejscach. Kiedy uruchomimy główne okno programu Steam, przechodzimy do zakładki "gry" w lewym górnym rogu ekranu i z rozwijanej listy wybieramy opcję "aktywuj produkt na Steam".

Zgodnie z instrukcją, klikamy przycisk "dalej".

3.jpg
4.jpg

Następny krok to akceptacja umowy. Klikamy przycisk "zgadzam się". Przechodzimy do najważniejszej części. Wpisujemy zakupiony kod produktu. Możemy go oczywiście również skopiować ze schowka.

Klikamy przycisk "dalej" i rozpoczynamy pobieranie gry. Czas pobierania jest uzależniony od rozmiaru plików instalacyjnych i prędkości połączenia internetowego użytkownika. Aby sprawdzić szybkość pobierania klikamy przycisk "pobieranie" u dołu ekranu.

GRATULACJE! Gra została aktywowana i dodana do biblioteki.

Dostęp do gry można uzyskać klikając przycisk "biblioteka", a następnie "gry" w lewym górnym rogu ekranu. Z tego miejsca można kliknąć prawym przyciskiem myszy na wybranym tytule, by go odinstalować i zainstalować w późniejszym terminie.

uwaga.png

Gwarancja licencjodawcy

W przypadku treści cyfrowych dostarczanych na niematerialnym nośniku, za wady dystrybuowanych treści odpowiada licencjodawca.

Specyfikacja - Gra PC The Elder Scrolls IV: Oblivion GOTY wersja cyfrowa
ProducentBethesda Software
Kod producentaE32600
PlatformaPC
WydanieCyfrowe
PEGI - wiek graczaod 16 lat
Wersja językowaAngielska
Gatunek gryRPG
Typ DRMSteam
Minimalne wymagania systemoweDirectX: 9.0c
Dysk: 5 GB wolnej przestrzeni dyskowej
Karta graficzna: 128 MB VRAM
Pamięć RAM: 512 MB
Procesor: Intel Pentium 4
System operacyjny: Microsoft Windows XP
GwarancjaGwarancja licencjodawcy

Opinie - Gra PC The Elder Scrolls IV: Oblivion GOTY wersja cyfrowa

Ocena produktu: Gra PC The Elder Scrolls IV: Oblivion GOTY wersja cyfrowa

Średnia ocena: 0
Opinie: 0

0%
0%
0%
0%
0%

Zaufani Producenci

Actina ACTIVEJET Aerocool AMD ASUS Be Quiet! Crucial Dell GIGABYTE Intel JBL Kingston Lenovo LG Logitech Microsoft MSI Philips Razer ROCCAT Sony TP-Link Trust
do góry