Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Gra PC Tropico 4 - wersja BOX

0 | Opinie: 0

Gra PC Tropico 4 - wersja BOX
PRODUKT DOSTĘPNY Wysyłka w 24h

Opis - Gra PC Tropico 4 - wersja BOX

1.jpg

Tropico 4

Świat się zmienia, Tropico razem z nim. Światowe mocarstwa rosną i upadają, a Ty jako El Presidente nopotkasz cały szereg nowych wyzwań. Każda Twoja decyzja wpłynie na kształt przyszłości oraz na głębokość konta na kajmanach

3.jpg

Mnogość możliwości

Tropico 4 rozszerza rozgrywkę z poprzedniej gry o nowe dodatki polityczne - w tym o więcej supermocarstw, z którymi można negocjować, wraz z możliwością wyboru ministrów do władzy, aby pomóc w podjęciu bardziej kontrowersyjnej polityki. Ale pamiętaj, aby trzymać swoich przyjaciół blisko i wrogów bliżej, ponieważ każdy ma plan!

2.jpg

Przerażająca moc natury

Twoja polityczna determinacja zostanie gruntownie przetestowana, ponieważ nowe klęski żywiołowe spowodują, że ludzie będą domagali się Ciebie i twojego gabinetu. Nie pozwól by Matka Natura wygrała z El Presidente.

uwaga.png

Gwarancja licencjodawcy

W przypadku treści cyfrowych dostarczanych na niematerialnym nośniku, za wady dystrybuowanych treści odpowiada licencjodawca.

Specyfikacja - Gra PC Tropico 4 - wersja BOX
ProducentKalypso Media
Kod producentaE36672
PlatformaPC
WydanieBOX
PEGI - wiek graczaod 16 lat
Wersja językowaAngielska
Wielojęzykowa
Gatunek gryStrategiczna
Typ DRMSteam
Minimalne wymagania systemowePamięć RAM: 1 GB
System operacyjny: Microsoft Windows XP, Vista, 7
GwarancjaGwarancja licencjodawcy
NośnikDVD

Opinie - Gra PC Tropico 4 - wersja BOX

Ocena produktu: Gra PC Tropico 4 - wersja BOX

Średnia ocena: 0
Opinie: 0

0%
0%
0%
0%
0%

Zaufani Producenci

Actina Aerocool AMD ASUS Be Quiet! Crucial Dell GIGABYTE HP Intel Kingston Lenovo LG Logitech Manta Microsoft MSI ROCCAT SanDisk Sony SteelSeries TP-Link Trust
do góry