Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Gra PC Tropico 5: Espionage wersja cyfrowa

Gra PC Tropico 5: Espionage wersja cyfrowa

0 | Opinie: 0

Produkt chwilowo niedostępny

Opis - Gra PC Tropico 5: Espionage wersja cyfrowa

11.jpg

Tropico 5 Espionage, Padrone

Świat jest pełen intrygi i tajemnicy. Nawet Tropico kryje cenne skarby, których należy bronić przed światowymi mocarstwami. W nowym dodatku do Tropico 5, „Espionage”, tylko Ty, El Presidente, możesz uchronić Tropico przed szpiegami wroga i mocarstwami, które mogą usiłować wykraść najlepiej strzeżone tajemnice wyspy i wykorzystać je do własnych celów. Chroń granice Tropico, demaskuj agentów wroga za pomocą punktów kontrolnych i wieź ich w lochach na wyspie. Szkol własnych szpiegów w nowym budynku Akademia szpiegów i wysyłaj ich, aby wykraść obcy kapitał lub najbardziej strzeżone technologie.

13.jpg

Nowe, zaskakujące misje

Dodatek obejmuje sześć pełnych manipulacji, przewrotów i sabotażu misji, w których wykorzystasz wszystkie dostępne zasoby, aby ochronić wyspę przed próbami inwazji. Czy pod koniec tej pełnej emocji opowieści szpiegowskiej Twój drink będzie wstrząśnięty czy mieszany?

14.jpg

Nowa kampania i 6 misji

9 nowych budynków

4 nowe sandboxowe mapy

6 nowych awatarów

Nowe funkcje sandboxowe - zakładka Espionage

Jak aktywować zakupiony kod na Steam?

Po zrealizowaniu swojego zamówienia otrzymasz kod do wykorzystania na platformie Steam, z której należy pobrać zakupioną grę. Aby to zrobić należy wykonać następujące kroki. Pobrać darmową aplikację Steam ze strony internetowej http://store.steampowered.com poprzez kliknięcie w zielony przycisk "Zainstaluj Steam". Dwukrotnie kliknąć na ikonę pobranego pliku instalacyjnego i postępować zgodnie z instrukcjami widocznymi na ekranie. Po uruchomieniu programu Steam trzeba utworzyć darmowe konto lub zalogować się na istniejące. Aby założyć darmowe konto należy wybrać opcję "utwórz nowe konto" widoczną u dołu i wypełnić formularz widoczny na ekranie, podając swoje dane.

1.jpg
2.jpg

Po założeniu darmowego konta wpisujemy wybrane przez siebie dane logowania w wyznaczonych miejscach. Kiedy uruchomimy główne okno programu Steam, przechodzimy do zakładki "gry" w lewym górnym rogu ekranu i z rozwijanej listy wybieramy opcję "aktywuj produkt na Steam".

Zgodnie z instrukcją, klikamy przycisk "dalej".

3.jpg
4.jpg

Następny krok to akceptacja umowy. Klikamy przycisk "zgadzam się". Przechodzimy do najważniejszej części. Wpisujemy zakupiony kod produktu. Możemy go oczywiście również skopiować ze schowka.

Klikamy przycisk "dalej" i rozpoczynamy pobieranie gry. Czas pobierania jest uzależniony od rozmiaru plików instalacyjnych i prędkości połączenia internetowego użytkownika. Aby sprawdzić szybkość pobierania klikamy przycisk "pobieranie" u dołu ekranu.

GRATULACJE! Gra została aktywowana i dodana do biblioteki.

Dostęp do gry można uzyskać klikając przycisk "biblioteka", a następnie "gry" w lewym górnym rogu ekranu. Z tego miejsca można kliknąć prawym przyciskiem myszy na wybranym tytule, by go odinstalować i zainstalować w późniejszym terminie.

uwaga.png

Gwarancja licencjodawcy

W przypadku treści cyfrowych dostarczanych na niematerialnym nośniku, za wady dystrybuowanych treści odpowiada licencjodawca.

Specyfikacja - Gra PC Tropico 5: Espionage wersja cyfrowa
ProducentKalypso Media
Kod producentaE37193
PlatformaPC
WydanieCyfrowe
PEGI - wiek graczaod 16 lat
Wersja językowaAngielska
Polska - kinowa
Gatunek gryEkonomiczna
Strategiczna
Typ DRMSteam
Minimalne wymagania systemoweSystem operacyjny: Microsoft Windows Vista lub nowszy
GwarancjaGwarancja licencjodawcy
Dodatkowe informacjeJednoosobowy tryb gry
Wieloosobowy tryb gry
Wymaga połączenia z internetem

Opinie - Gra PC Tropico 5: Espionage wersja cyfrowa

Ocena produktu: Gra PC Tropico 5: Espionage wersja cyfrowa

Średnia ocena: 0
Opinie: 0

0%
0%
0%
0%
0%

Zaufani Producenci

Actina ACTIVEJET Aerocool AMD ASUS Be Quiet! Crucial Dell GIGABYTE HP Intel Kingston Lenovo LG Logitech Microsoft MSI Panasonic Philips ROCCAT SanDisk Sony Toshiba Trust
do góry