Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Gra PC Warhammer: End Times - Vermintide wersja cyfrowa Gra PC Warhammer: End Times - Vermintide wersja cyfrowa Gra PC Warhammer: End Times - Vermintide wersja cyfrowa Gra PC Warhammer: End Times - Vermintide wersja cyfrowa Gra PC Warhammer: End Times - Vermintide wersja cyfrowa Gra PC Warhammer: End Times - Vermintide wersja cyfrowa

Gra PC Warhammer: End Times - Vermintide wersja cyfrowa

0 | Opinie: 0

PRODUKT DOSTĘPNY
Złóż zamówienie teraz, produkt otrzymasz mailowo od razu po zaksięgowaniu wpłaty.

Opis - Gra PC Warhammer: End Times - Vermintide wersja cyfrowa

x1.jpg

Warhammer: End Times - Vermintide

Vermintide rozgrywa się na ulicach Ubersreik, a także na jego obrzeżasz. Miasto jest oblegane przez Skavenów. Wcielasz się w rolę jednego z pięciu bohaterów, z których każdy ma swój unikalny styl rozgrywki, umiejętności, wyposażenie i osobowość. Współpracując z innymi, musisz korzystać ze swoich indywidualnych cech, żeby przetrwać apokaliptyczną inwazję zastępów szczuroludzi, Skavenów. Bitwy rozgrywają się w przeróżnych lokacjach, rozciągających się od szczytu Wieży Magnusa po wnętrza Pod-Imperium.

1.jpg
2.jpg

Kooperacyjny survival dla czterech graczy

Walcz ramię w ramię ze swymi przyjaciółmi lub staw czoła najeźdźcy samotnie. Vermintide wystawia na próbę umiejętności graczy i sprawdza zdolność do współpracy. Możliwość dołączania i wychodzenia z rozgrywek w dowolnym momencie oraz obecność botów zapewnią, że w każdym momencie będziesz walczył w pełnym składzie.

Wybierz swojego bohatera

Pięciu różnorodnych bohaterów czeka na Ciebie. Każdy ze swoją własną osobowością, celami i historią do opowiedzenia. Aby zwyciężyć, będziesz musiał nauczyć się współpracować z pozostałymi członkami drużyny i wykorzystywać unikalne umiejętności swojej postaci.

4.jpg
3.jpg

Ogromny arsenał

Każdy bohater dysponuje własnym unikalnym orężem. Dzięki temu możesz dopasować ekwipunek i styl walki do swoich preferencji. Setki sztuk broni, w tym miecze, sztylety, topory, młoty, łuki, pistolety, magiczne kostury i wiele innych!

Rozpocznij epicką misję

13 różnorodnych poziomów - na lądzie, w budynkach, na murach i pod ziemią. Od ogromnej Wieży Magnusa po zdradzieckie wnętrza Pod-Imperium. Vermintide zabierze Cię w niezwykłą podróż, której nigdy nie zapomnisz.

x2.jpg

Staw czoła Skavenom

Rosną zastępy przebiegłych i złowrogich szczuroludzi. Czekają na Ciebie, tnąc, siekając i patrosząc wszystko, co stanie na ich drodze. Zmierz się z plugawymi oddziałami szczurzych klanów i zabójczymi, elitarnymi żołnierzami.

5.jpg
6.jpg

Wypełnij kufry najlepszym ekwipunkiem

Mając na celu nagrodzenie przede wszystkich zespołowego ducha gry, gracze otrzymują kostki lootu na koniec misji.

Miej się na baczności

Dynamiczny system pojawiania się wrogów w Vermintide sprawia, że każda rozgrywka jest inna i nigdy nie wiesz, jakie wyzwanie czeka na Ciebie tym razem za rogiem.

7.jpg
8.jpg

Poznaj wciągająca historię

Weterani Games Workshop wspólnymi siłami przygotowali fantastyczne rozwinięcie świata Warhammer. Dzięki ich wysiłkom spojrzysz na apokaliptyczne wydarzenia Końca Czasów z nowej perspektywy.

Znajdź drogę ku bezpieczeństwu

Niezwykła mobilność Skavenów, z ich zdolnością wspinania się i skakania na duże dystanse, sprawia, że bohaterowie nigdy nie mogą czuć się bezpiecznie. Nieważne gdzie pójdziesz, Skaveni tam będą, gotowi do ataku.

Czas śmiertelnych dobiega końca i rządy Chaosu są coraz bliżej. Bogowie Chaosu w końcu połączyli siły w jednym celu, rozsiewając szaleństwo po świecie. W Imperium Sigmar, Karl Franz koncentruje się na starciach z dzikimi ludami północy, ale to niejedyne zagrożenie. Kiedy księżyc Morrslieb jawi się jaśniej na nieboskłonie, echo piskliwych głosów przetacza się przez tunele pod miastami Imperium i skaveńskie hordy wyruszają z głębin ku powierzchni. Ubersreik jest ich pierwszym celem. Wkrótce miasto zamienia się w karner pogrążony w złowrogim cieniu szczuroludzi.

Jednak nawet w najmroczniejszych z czasów zawsze znajdują się herosi gotowi ponieść blask światła. Gdy Ubersreik obumiera, pięciu bohaterów, zjednanych przez kapryśny los, wyrusza do walki ze szczuroludźmi. Zobaczymy, czy będą mieli siłę, by przetrwać, nie mówiąc już o współpracy zdolnej odeprzeć najeźdźców. Jedno jest jednak pewne - jeśli tych pięciu mężnych polegnie, Ubersreik polegnie razem z nimi.

Warhammer End Times: Vermintide © Copyright Games Workshop Limited 2015. Warhammer End Times: Vermintide, the Warhammer End Times: Vermintide logo, GW, Games Workshop, Warhammer, The Game of Fantasy Battles, the twin-tailed comet logo, and all associated logos, illustrations, images, names, creatures, races, vehicles, locations, weapons, characters, and the distinctive likeness thereof, are either ® or TM, and/or ©Games Workshop Limited, variably.

Jak aktywować zakupiony kod na Steam?

Po zrealizowaniu swojego zamówienia otrzymasz kod do wykorzystania na platformie Steam, z której należy pobrać zakupioną grę. Aby to zrobić należy wykonać następujące kroki. Pobrać darmową aplikację Steam ze strony internetowej http://store.steampowered.com poprzez kliknięcie w zielony przycisk "Zainstaluj Steam". Dwukrotnie kliknąć na ikonę pobranego pliku instalacyjnego i postępować zgodnie z instrukcjami widocznymi na ekranie. Po uruchomieniu programu Steam trzeba utworzyć darmowe konto lub zalogować się na istniejące. Aby założyć darmowe konto należy wybrać opcję "utwórz nowe konto" widoczną u dołu i wypełnić formularz widoczny na ekranie, podając swoje dane.

1.jpg
2.jpg

Po założeniu darmowego konta wpisujemy wybrane przez siebie dane logowania w wyznaczonych miejscach. Kiedy uruchomimy główne okno programu Steam, przechodzimy do zakładki "gry" w lewym górnym rogu ekranu i z rozwijanej listy wybieramy opcję "aktywuj produkt na Steam".

Zgodnie z instrukcją, klikamy przycisk "dalej".

3.jpg
4.jpg

Następny krok to akceptacja umowy. Klikamy przycisk "zgadzam się". Przechodzimy do najważniejszej części. Wpisujemy zakupiony kod produktu. Możemy go oczywiście również skopiować ze schowka.

Klikamy przycisk "dalej" i rozpoczynamy pobieranie gry. Czas pobierania jest uzależniony od rozmiaru plików instalacyjnych i prędkości połączenia internetowego użytkownika. Aby sprawdzić szybkość pobierania klikamy przycisk "pobieranie" u dołu ekranu.

GRATULACJE! Gra została aktywowana i dodana do biblioteki.

Dostęp do gry można uzyskać klikając przycisk "biblioteka", a następnie "gry" w lewym górnym rogu ekranu. Z tego miejsca można kliknąć prawym przyciskiem myszy na wybranym tytule, by go odinstalować i zainstalować w późniejszym terminie.

uwaga.png

Gwarancja licencjodawcy

W przypadku treści cyfrowych dostarczanych na niematerialnym nośniku, za wady dystrybuowanych treści odpowiada licencjodawca.

Specyfikacja - Gra PC Warhammer: End Times - Vermintide wersja cyfrowa
ProducentNordic Games
Kod producentaK00354
PlatformaPC
WydanieCyfrowe
Wersja językowaPolska - kinowa
Gatunek gryRPG
Typ DRMSteam
GwarancjaGwarancja licencjodawcy
NośnikNie dotyczy
Zawartość zestawuCyfrowa wersja gry

Opinie - Gra PC Warhammer: End Times - Vermintide wersja cyfrowa

Ocena produktu: Gra PC Warhammer: End Times - Vermintide wersja cyfrowa

Średnia ocena: 0
Opinie: 0

0%
0%
0%
0%
0%

Zaufani Producenci

Actina ACTIVEJET Aerocool AMD ASUS Be Quiet! Crucial Dell GIGABYTE HP Intel Kingston Lenovo LG Logitech Microsoft MSI Philips ROCCAT SanDisk Sony Toshiba Trust
do góry