Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

zamów łatwo przez telefon 22 32 70 888
Gra PC We Happy Few wersja cyfrowa Gra PC We Happy Few wersja cyfrowa Gra PC We Happy Few wersja cyfrowa Gra PC We Happy Few wersja cyfrowa Gra PC We Happy Few wersja cyfrowa Gra PC We Happy Few wersja cyfrowa

Gra PC We Happy Few wersja cyfrowa

0 | Opinie: 0

Produkt chwilowo niedostępny

Opis - Gra PC We Happy Few wersja cyfrowa


3.jpg

We Happy Few

We Happy Few to opowieść o grupie odważnych i umiarkowanie beznadziejnych ludzi, którzy próbują uciec od bezrefleksyjnego i pozornie radosnego stylu życia w mieście Wellington Wells. W tej wersji lat 60. w Anglii konformizm jest najważniejszy. Musisz walczyć albo wtopić się w tłum otumanionych narkotykami mieszkańców, z których większość nie traktuje przyjaźnie ludzi nie stosujących się do ich dziwacznych zasad.

3.jpg
0 2.jpg

Przygoda czeka

Odkrywaj mroczną historię retrofuturystycznego miasta, poznając splątane narracje trzech zbuntowanych mieszkańców Wellington Wells. Każdy z nich pokazuje swoje mocne i słabe strony, stawiając czoła przeszłości, przygotowując się do tego, co dopiero nadejdzie, oraz angażując w zajęcia nietypowe dla nafaszerowanej rozweselającym środkiem społeczności.

2.jpg
0.jpg

Dystopijna Anglia lat 60.

We Happy Few to osadzona w napędzanym narkotykami retrofuturystycznym angielskim mieście w latach 60. przygodowa gra akcji. Aby stawić czoła ogarniętej obsesją narkotyku Joy społeczności, możesz się ukrywać, walczyć lub próbować się dostosować.

Twoja własna osobista dystopia

W We Happy Few za każdym razem przechodzisz grę inaczej. Podczas gdy obywatele Wellington Wells będą nieustannie sprawdzać, czy zażyłeś już swój Joy, proceduralnie generowane poziomy gry sprawiają, że każda rozgrywka jest inna i niepowtarzalna.

Trzy przeplatające się narracje

Gracz ma do wyboru trójkę postaci po przejściach, które odkrywają swoje powiązania z wydarzeniami towarzyszącymi odbudowie Wellington Wells. Każda z tych narracji ma rozbudowaną fabułę, w której postacie mają różne możliwości interpretacji wydarzeń i reagowania na nie. Ukrywając się, wtapiając w otoczenie lub walcząc w wybranej roli, możesz liczyć na czarny humor, przebłyski nadziei i czasem nawet szansę na odkupienie.

Weź swój Joy... lub nie. Wybór należy do Ciebie

- Możliwe do dostosowania opcje
- Oprócz proceduralnie generowanego świata w We Happy Few masz też dużo możliwości dostosowania swojej gry:
- Wybieraj spośród różnych poziomów trudności dla nowych i doświadczonych graczy
- Wypróbuj tryb permanentnej śmierci, jeśli chcesz zaspokoić wszystkie swoje masochistyczne potrzeby,
- Zbieraj recepty, szukaj przedmiotów i twórz dziesiątek rodzajów broni, narzędzi i urządzeń
- Rozwiązuj zagadki i stawiaj czoła napotkanym osobom na drodze podstępu, walki lub podporządkowania się
- Walcz wręcz lub za pomocą szalonych rodzajów broni, które stworzysz.

1.jpg

Opinie - Gra PC We Happy Few wersja cyfrowa

Ocena produktu: Gra PC We Happy Few wersja cyfrowa

Średnia ocena: 0
Opinie: 0

0%
0%
0%
0%
0%

Zaufani Producenci

Actina ACTIVEJET Aerocool AMD ASUS Be Quiet! Crucial GIGABYTE HP Intel Kingston Logitech Microsoft MSI Razer SanDisk Sony Trust
do góry