Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Czy wiesz, że mamy Produkty dla dzieci? Zobacz!
Gra PC Worms Armageddon wersja cyfrowa Gra PC Worms Armageddon wersja cyfrowa Gra PC Worms Armageddon wersja cyfrowa Gra PC Worms Armageddon wersja cyfrowa Gra PC Worms Armageddon wersja cyfrowa Gra PC Worms Armageddon wersja cyfrowa Gra PC Worms Armageddon wersja cyfrowa

Gra PC Worms Armageddon wersja cyfrowa

5 | Opinie: 1

PRODUKT DOSTĘPNY
Złóż zamówienie teraz, produkt otrzymasz mailowo od razu po zaksięgowaniu wpłaty.

Opis - Gra PC Worms Armageddon wersja cyfrowa

1.jpg

Worms Armageddon

Nieustraszone bezkręgowce powracają z żądzą zemsty w grze Worms™ Armageddon. W uważanej wciąż przez wielu za najlepszą gier z serii Worms pojawiają się zupełnie nowe robale! Rozgrywką można cieszyć się zarówno samemu, jak i grając razem ze wszystkimi znajomymi.

3.jpg
4.jpg
2.jpg

Skorzystaj z ponad 55 dziwnych i niezwykłych rodzajów broni i narzędzi, w szczególności Trzęsienia ziemi, Zamrożenia i Ataku francuskich owiec.

Rozegraj solowy Deathmatch oraz ekscytującą kampanię składającą się z ponad 40 misji.

Ponad 30 niestandardowych i zabawnych zestawów dźwięków (w szczególności Styl brytyjski, Cyberrobale).

5.jpg
6.jpg

Nowość w trybie wieloosobowym: Wyrównywanie szans (dodawanie lub zmniejszanie energii drużyny), Drużyny sojusznicze (możliwość sprzymierzania się przeciwko określonym graczom), ‘Choroba robali’, ‘Home Run’ oraz wiele innych rzeczy.

Naucz się taktyki w pięciu specjalnych trybach szkoleniowych, włączając Wyścigi owiec, Szalone skrzynki oraz Szkolenie z użycia broni zaawansowanej.

Jak aktywować zakupiony kod na Steam?

Po zrealizowaniu swojego zamówienia otrzymasz kod do wykorzystania na platformie Steam, z której należy pobrać zakupioną grę. Aby to zrobić należy wykonać następujące kroki. Pobrać darmową aplikację Steam ze strony internetowej http://store.steampowered.com poprzez kliknięcie w zielony przycisk "Zainstaluj Steam". Dwukrotnie kliknąć na ikonę pobranego pliku instalacyjnego i postępować zgodnie z instrukcjami widocznymi na ekranie. Po uruchomieniu programu Steam trzeba utworzyć darmowe konto lub zalogować się na istniejące. Aby założyć darmowe konto należy wybrać opcję "utwórz nowe konto" widoczną u dołu i wypełnić formularz widoczny na ekranie, podając swoje dane.

1.jpg
2.jpg

Po założeniu darmowego konta wpisujemy wybrane przez siebie dane logowania w wyznaczonych miejscach. Kiedy uruchomimy główne okno programu Steam, przechodzimy do zakładki "gry" w lewym górnym rogu ekranu i z rozwijanej listy wybieramy opcję "aktywuj produkt na Steam".

Zgodnie z instrukcją, klikamy przycisk "dalej".

3.jpg
4.jpg

Następny krok to akceptacja umowy. Klikamy przycisk "zgadzam się". Przechodzimy do najważniejszej części. Wpisujemy zakupiony kod produktu. Możemy go oczywiście również skopiować ze schowka.

Klikamy przycisk "dalej" i rozpoczynamy pobieranie gry. Czas pobierania jest uzależniony od rozmiaru plików instalacyjnych i prędkości połączenia internetowego użytkownika. Aby sprawdzić szybkość pobierania klikamy przycisk "pobieranie" u dołu ekranu.

GRATULACJE! Gra została aktywowana i dodana do biblioteki.

Dostęp do gry można uzyskać klikając przycisk "biblioteka", a następnie "gry" w lewym górnym rogu ekranu. Z tego miejsca można kliknąć prawym przyciskiem myszy na wybranym tytule, by go odinstalować i zainstalować w późniejszym terminie.

uwaga.png

Gwarancja licencjodawcy

W przypadku treści cyfrowych dostarczanych na niematerialnym nośniku, za wady dystrybuowanych treści odpowiada licencjodawca.

Specyfikacja - Gra PC Worms Armageddon wersja cyfrowa
ProducentTeam17
Kod producentaE38975
PlatformaPC
WydanieCyfrowe
PEGI - wiek graczaod 12 lat
Wersja językowaAngielska
Francuska
Hiszpańska
Niemiecka
Rosyjska
Wielojęzykowa
Włoska
Gatunek gryKooperacja
Multiplayer
Platformowa
Przygodowa
Side-scroll / widok z boku
Strategiczna
Taktyczna
TBS
TBT
Turowa
Typ DRMSteam
Minimalne wymagania systemoweDirectX: 9.0
Dysk: 2 GB wolnej przestrzeni dyskowej
Karta dźwiękowa: zgodna z DirectX 9.0
Karta graficzna: Intel HD Graphics 3000
Karta graficzna: NVIDIA GeForce GT 8600
Pamięć RAM: 2 GB
Procesor: Intel Core 2 Duo
System operacyjny: Microsoft Windows XP
GwarancjaGwarancja licencjodawcy
NośnikNie dotyczy
Dodatkowe informacjeJednoosobowy tryb gry
Podzielony / wspólny ekran
Połączenie z internetem wymagane do aktywacji gry
Tryb kooperacji
Wieloosobowy tryb gry
Zawartość zestawuCyfrowa wersja gry

Opinie - Gra PC Worms Armageddon wersja cyfrowa

Ocena produktu: Gra PC Worms Armageddon wersja cyfrowa

Średnia ocena: 5
Opinie: 1

0%
0%
0%
0%
100%

Maja - 29.05.2018 16:40

co tu dużo mówić - worms armageddon to najlepsze robale ever :)

Zaufani Producenci

Actina ACTIVEJET Aerocool AMD ASUS Be Quiet! Crucial Dell GIGABYTE Intel JBL Kingston Lenovo LG Logitech Microsoft MSI Philips Razer ROCCAT Sony TP-Link Trust
do góry