Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Kup dzisiaj, zapłać później zobacz produkty w promocji
Gra PC Worms Revolution Gold wersja cyfrowa Gra PC Worms Revolution Gold wersja cyfrowa Gra PC Worms Revolution Gold wersja cyfrowa Gra PC Worms Revolution Gold wersja cyfrowa Gra PC Worms Revolution Gold wersja cyfrowa Gra PC Worms Revolution Gold wersja cyfrowa Gra PC Worms Revolution Gold wersja cyfrowa Gra PC Worms Revolution Gold wersja cyfrowa Gra PC Worms Revolution Gold wersja cyfrowa Gra PC Worms Revolution Gold wersja cyfrowa Gra PC Worms Revolution Gold wersja cyfrowa Gra PC Worms Revolution Gold wersja cyfrowa Gra PC Worms Revolution Gold wersja cyfrowa Gra PC Worms Revolution Gold wersja cyfrowa Gra PC Worms Revolution Gold wersja cyfrowa Gra PC Worms Revolution Gold wersja cyfrowa Gra PC Worms Revolution Gold wersja cyfrowa Gra PC Worms Revolution Gold wersja cyfrowa Gra PC Worms Revolution Gold wersja cyfrowa

Gra PC Worms Revolution Gold wersja cyfrowa

0 | Opinie: 0

Produkt chwilowo niedostępny

Opis - Gra PC Worms Revolution Gold wersja cyfrowa


xx.jpg

Worms Revolution: Gold Edition

Worms Revolution™ jest jak wybuchająca owca w środku robaczej bitwy, której eksplozja wywołuje skok wprost do XXI wieku. Złota Edycja Worms Revolution™ zawiera podstawową wersję gry oraz pełną zawartości Przepustki Sezonowej.

Wyjątkowa odsłona legendarnej serii

Worms Revolution™ to najnowsza część w klasycznej serii strategii turowych, która trafia na komputery PC, zawierająca ekscytujące nowe funkcje i piękną grafikę 3D, zachowując jednocześnie klasyczną formę rozgrywki w 2D, którą kochają fani. Wybierz czy chcesz grać w rozbudowanym trybie dla jednego gracza, który oferuje zarówno kampanię, jak i misje łamigłówek lub zanurkuj bezpośrednio w wieloosobową wojnę w sieci lub lokalnie. Po raz pierwszy w historii zobacz zawartą dynamiczną wodę, fizykę obiektów i klasy robaków! Dostosuj swoje doświadczenie, wybierając z jakimi klasami chcesz grać, jak będą wyglądać, a nawet jak będą mówić!

Edytor Poziomów.

Edytor poziomów pozwala ci na tworzenie własnych map wieloosobowych. Liczba zróżnicowanych pakietów farb jak narzędzia (takie jak malowanie odręczne, narzędzie linii i wypełnianie) pozwoli ci ukształtować dowolny kształt, jaki tylko możesz sobie wyobrazić. Możesz tworzyć mapy w dowolnym środowisku w grze, i wypełnić je obiektami z gry, w tym pozycjami startowymi dla robali, obiektami fizycznymi oraz dynamiczną wodą. Wybór dwóch różnych kamer (jednej prostopadłej, jednej 3D) pozwala ci na przygotowanie podstawowego zarysu, a następnie ukształtowania szczegółów. Mapy mogą być zapisane na dysku i ładowane za pomocą generatora losowego krajobrazu gry.

x1.jpg
x5.jpg

Bitwy Wieloosobowe!

Doświadcz lokalnych i internetowych bitew dla maksymalnie 4 graczy. Wybierz jeden z 3 różnych trybów gry: Deathmatch, Forts lub tryb Classic.

x4.jpg
x3.jpg

Zabawne Scenariusze i Doskonałe Udźwiękowienie Gry

Worms Revolution™ korzysta z pomocy dwóch komediowych legend, które ożywiają humorystyczny świat Robali. Wielokrotny zdobywca nagrody BAFTA, scenarzysta Dean Wilkinson stworzył scenariusz, który został komicznie ożywiony przez utalentowanego Matta Berry’ego jako niewidocznego narratora gry, Dona Keystone, dokumentalistę tworzącego programy o florze i faunie.

Nowe Bronie

Zmyj te robale za pomocą nowych wodnych broni: Water Bomb, Water Pistol i Water Strike. Dynamiczna woda może być odprowadzona dzięki dodaniu nowego narzędzia Plug Hole. Jest również dostępne narzędzie Stick Up, które jest wykorzystywane do kradnięcia wyposażenia przeciwnika i Wrench, który może naprawiać uszkodzone działka Sentry Guns i obiekty fizyczne.

x7.jpg
x2.jpg
x6.jpg

Klasa Działa!

Wybierz jedną z 4 różnych klas: Żołnierz, Zwiadowca, Naukowiec i Ciężkie Wsparcie. Gracze mogą odblokować łącznie 16 robaków (4 z każdej klasy), by stworzyć ich drużyny. Można wybrać dowolną kombinację klas do meczu.

Dostosuj swoje Robale!

Dostosuj swoje robaki przy użyciu różnych kapeluszy, okularów, wąsów, nagrobków, tańców zwycięstwa, banków dźwięków, oraz po raz pierwszy w historii błyskotek!

Obszerny Tryb dla Pojedynczego Gracza

Walcz w 32 misjach kampanii dla jednego gracza. Chcesz poćwiczyć swój umysł i krzepę? Czeka na ciebie 20 misji łamigłówek!

xx11.jpg
x9.jpg
x8.jpg

Oszałamiające Nowe Krajobrazy

Walcz na śmierć i życie w 4 unikalnych środowiskach: Plaża, Kanalizacja, Gospodarstwo oraz Nawiedzenie przez Duchy.

Eksplodujące Obiekty Fizyczne!

Obiekty fizyczne to zniszczalne przedmioty, które posiadają niszczycielskie efekty, gdyż niektóre z nich posiadają różne właściwości gdy eksplodują. Uważaj, ponieważ uwalniają ogień, truciznę oraz wodę!

Dynamiczna Woda

Dynamiczna woda zawiera szereg nowych broni i narzędzi, a może również pojawiać się na krajobrazach w trakcie meczów.

Worms Revolution - Season Pass

Chcesz mieć najpełniejsze doświadczenie z gry w Worms™ Revolution i największą wartość dodaną za najmniejsze pieniądze? Zafunduj sobie Przepustkę Sezonową Worms™ Revolution i uzyskaj dostęp do czterech pakietów zawartości do pobrania do gry Worms™ Revolution za niższą cenę.

Przepustka Sezonowa Worms™ Revolution zawiera dostęp do czterech zupełnie nowych pakietów DLC: Funfair Pack, Mars Pack, Medieval Tales oraz Customization Pack.

Worms Revolution - Funfair

Do walki, do walki! Ciesz się zabawą w nowym motywie oraz 5 nowymi łamigłówkami. Poznaj nowe łamigłówki, broń, opcje modyfikacji i nie tylko!

Zawartość pakietu Funfair:

x1.jpg
x2.jpg

Motyw Wesołego miasteczka

Nowy oszałamiający motyw Wesołe miasteczko do gry Worms™ Revolution, który można wykorzystać w grach lokalnych i sieciowych.

Doskonały lektor

Matt Berry ponownie wciela się w rolę Dona Keystone’a – niewidocznego narratora, który poprowadzi gracza przez 5 nowych misji łamigłówkowych.

x3.jpg
x4.jpg
x5.jpg

Nowe misje łamigłówkowe

5 nowych misji łamigłówkowych gry solowej osadzonych w nowym motywie Funfair.

4 nowe rodzaje broni

Armagedon, Skunks, Atak napalmem oraz doskonały Nokaut.

Nowe możliwości personalizacji

2 nowe ozdoby, 2 nowe akcesoria, 1 nowy nagrobek i 1 bank dźwięków.

Worms Revolution - Mars Pack

Wzbogać swoją rozgrywkę o nowe wrażenia, podejmując się wyzwań w nowych misjach w świecie robali, który wkracza w nową erę. Do dyspozycji są nowe misje, broń, możliwości modyfikacji i nie tylko!

Zawartość Pakietu Mars:

1.jpg
2.jpg
3.jpg

Nowe misje Kampanii

5 nowych misji solowych Kampanii osadzonych w nowym motywie Mars.

Motyw Mars

Nowy oszałamiający motyw Mars do gry Worms™ Revolution, który można wykorzystać w grach lokalnych i online.

4 nowe bronie

Bawół, Zatruty karabin, Błyskawica oraz niezwykły Atak skrzynek.

4.jpg
6.jpg
5.jpg

Nowe możliwości personalizacji

2 nowe ozdoby, 2 nowe akcesoria, 1 nowy nagrobek i 1 bank dźwięków.

Doskonały lektor

Matt Berry ponownie wciela się w rolę Dona Keystone’a – niewidocznego narratora, który poprowadzi gracza przez 5 nowych misji.

6 nowych trofeów

Worms Revolution - Medieval Tales

Tony Bluster-Comb to asystent Dona Keystone’a, który pod jego nieobecność potrzebuje Twojej pomocy w dalszym dokumentowaniu życia w świecie robali. Teraz właśnie możesz to zrobić i stać się legendarnym bohaterem! Zdobądź pełne zagadek fortece w 10 nowych średniowiecznych misjach dla pojedynczego gracza.

Zestaw Medieval Tales zawiera:

1.jpg
2.jpg

Nowe misje kampanii

10 całkowicie nowych misji kampanii dla pojedynczego gracza osadzonych w średniowiecznej scenerii. Autorem tekstów jest znany scenarzysta Dean Wilkinson.

Motyw średniowieczny

Niesamowity nowy motyw średniowieczny do gry Worms™ Revolution, który można wykorzystać zarówno w grze lokalnej, jak i online.

3.jpg
4.jpg

5 nowych nakryć głowy

Wybierz dla swojego robala nakrycie głowy Bohatera, Czarodzieja, Wieśniaka, Strażnika lub Kata.

3 nowe banki danych

Chcesz, aby Twój robal przemawiał jak Bohater, Zakładnik lub Złoczyńca? Teraz już może!

Worms Revolution - Customization Pack

Wyróżnij się w grze Worms™ Revolution dzięki pakietowi modyfikacji

Zawartość pakietu modyfikacji:

1.jpg
2.jpg

5 nowych i zabójczych obiektów fizycznych

Akumulator, Szczypce, Kanister z toksyną, Kompresor i Odmrażacz.

Nowy, ekskluzywny motyw - Złomowisko

3.jpg
5.jpg
4.jpg

7 nowych nakryć głowy

Bandana, Drążek zmiany biegów, Opona, Afro, Kaszkiet, Czapka rapera i Odwrócona bejsbolówka.

7 nowych ozdób

Saksofon, Spray, Młotek, Rejestracja, Olejarka, Świeca zapłonowa i naszyjnik z wielkim zegarem.

6 nowych płyt nagrobnych

Kołpak, Pralka, Złota płyta, Tablica nagrobna z białą różą, Kosz na śmieci i Fotel kubełkowy.

Opinie - Gra PC Worms Revolution Gold wersja cyfrowa

Ocena produktu: Gra PC Worms Revolution Gold wersja cyfrowa

Średnia ocena: 0
Opinie: 0

0%
0%
0%
0%
0%

Zaufani Producenci

Actina ACTIVEJET Aerocool AMD ASUS Be Quiet! Crucial GIGABYTE HP Intel Kingston Logitech Microsoft MSI Razer SanDisk Toshiba Trust
do góry