Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Czy wiesz, że mamy Produkty dla dzieci? Zobacz!
Gra PC Worms Ultimate Mayhem wersja cyfrowa Gra PC Worms Ultimate Mayhem wersja cyfrowa Gra PC Worms Ultimate Mayhem wersja cyfrowa Gra PC Worms Ultimate Mayhem wersja cyfrowa Gra PC Worms Ultimate Mayhem wersja cyfrowa Gra PC Worms Ultimate Mayhem wersja cyfrowa Gra PC Worms Ultimate Mayhem wersja cyfrowa

Gra PC Worms Ultimate Mayhem wersja cyfrowa

0 | Opinie: 0

PRODUKT DOSTĘPNY
Złóż zamówienie teraz, produkt otrzymasz mailowo od razu po zaksięgowaniu wpłaty.

Opis - Gra PC Worms Ultimate Mayhem wersja cyfrowa

8.jpg

Worms Ultimate Mayhem

Worms™: Ultimate Mayhem to ostateczna gra z serii Worms™ w 3D! Załaduj swoją broń i doświadcz zupełnie nowego wymiaru w niszczycielskiej turowej kreskówkowej akcji! Przeniesienie gry w trzeci wymiar tworzy zupełnie nowe strategiczne i rozgrywkowe możliwości. Z ponad 70 misjami dla jednego gracza oraz wyzwaniami, sieciowym i lokalnym trybem wieloosobowym dla maksymalnie 4 graczy, 5 trybami wieloosobowymi, Osiągnięciami Steam, niespotykaną dotąd możliwością dostosowania zarówno robali, jak i broni, oraz w pełni zniszczalnym otoczeniem, gra pełna jest anarchistycznego chaosu. Wywalcz i rozwiąż swoją drogę przez wszystkie misje z Worms™ 3D i Worms™ 4: Mayhem – to właściwie dwie gry w jednej. Dzięki dodaniu grafiki w jakości HD, udoskonaleniom rozgrywki oraz nowej zawartości dodatkowej, to najpełniejsza kolekcja w serii Worms™ w 3D!

OBSZERNA ZAWARTOŚĆ DLA JEDNEGO GRACZA:

Ogromne bogactwo zawartości przeznaczonej dla jednego gracza łączącej wszystko, co najlepsze w grach Worms™ w 3D, od wyzwań strzeleckich po sprawdziany szybkości, podczas gdy kolekcja szalonych misji, poprzetykanych nowymi w pełni udźwiękowionymi narracyjnymi sekwencjami FMV, tworzy kampanię dla jednego gracza. Dodatkowo, ogromna liczba wyzwań skłania gracza do doskonalenia jego własnych umiejętności w grze (takich jak pilotowanie Plecaka Odrzutowego czy kontrolowanie Spadochronu) w celu ukończenia zadań pokroju strzelania do celu czy zbierania celów, a wszystko to walcząc z upływającym czasem.

0 2.jpg
3.jpg

SIECIOWA I LOKALNA GRA WIELOOSOBOWA:

Pełna gra sieciowa dla maksymalnie 4 graczy z ogromną liczbą trybów rozgrywki, jak chociażby „Obrona Posągu”, „Ojczyzny” lub po prostu „Deathmatch”, oraz możliwość tworzenia twoich własnych ustawień gry do grania przeciwko twoim przyjaciołom! Z powodu turowej natury gry, może być ona rozgrywana w wiele osób na jednym ekranie bez łączenia się z Internetem.
Walcz na losowo generowanych krajobrazach, a nawet zapisuj je i dziel się nimi, co gwarantuje ogromną liczbę opcji map wieloosobowych!

OGROMNE MOŻLIWOŚCI DOSTOSOWANIA:

Gracze mogą nazywać swoje drużyny, wybierać kapelusze, jakie mają nosić ich robale, czy będą nosiły okulary, wąsy, co będą mówiły, jaka flaga będzie je reprezentować, a nawet jaki pozostawią po sobie nagrobek gdy zginą.

SPECJALNIE PRZYGOTOWANA BROŃ:

Gracze mogą też tworzyć swoje własne bronie z bogatego wyboru komponentów. Te bronie są dodawane do arsenału gracza i pozostają sekretem aż do zrzucenia ich, dając przeciwnikom nieprzyjemny szok.

NOWE WYŚWIETLANIE SCENA PO SCENIE:

Ten system śledzi każdą akcję, którą wykonuje gracz podczas atakowania, równocześnie pozwalając graczowi wycofać się i nie przegapić nawet pojedynczego momentu wspaniałej akcji.

5.jpg
1.jpg

BRONIE I NARZĘDZIA Worms™:

Wiele spośród klasycznych broni Worms™ jest dostępnych, na czele ze Świętym Granatem Ręcznym, Bazooką, Dynamitem, Bombą Bananową, Kijem Baseballowym, Super Owcą oraz wieloma innymi w twoim arsenale zniszczenia.
Dorzucamy również garstkę jeszcze bardziej szalonych i surrealistycznych broni, jak chociażby Porwanie przez Kosmitów, Atak Grubasów, Powódź, Nadmuchiwany Liverpoolczyk, Staruszka, Rakieta Przeciwlotnicza oraz Krowi Nalot, dzięki którym pokonasz swoich wrogów.

NIEZLICZONE UDOSKONALENIA ROZGRYWKI:

Nowe udoskonalenia kamery czynią śledzenie akcji jeszcze prostszym; zoptymalizowana Sztuczna Inteligencja oznacza bardziej inteligentnych wrogów, a dodanie mowy i synchronizacji z ustami w misjach jednoosobowych dają jeszcze więcej filmowej frajdy!
Nowe udoskonalenia graficzne, z dynamicznym oświetleniem w czasie rzeczywistym oraz efektami postprodukcji i cieniowaniem, czynią chaos jeszcze bardziej imponującym z wyglądu.

6.jpg
7.jpg
0.jpg

RYWALIZUJ:

Rozgrywaj standardowe lub rankingowe gry próbując dostać się na Tablice Wyników serwisu Steam!

ROZKOJARZ PRZECIWNIKÓW GADANIEM:

Wykorzystuj chat w grze, aby dodawać otuchy członkom drużyny albo wręcz słownie wygrywać bitwy z przeciwnikami!

ZNISZCZALNE OTOCZENIE:

Zdeformuj wszystko w czasie rzeczywistym.

Jak aktywować zakupiony kod na Steam?

Po zrealizowaniu swojego zamówienia otrzymasz kod do wykorzystania na platformie Steam, z której należy pobrać zakupioną grę. Aby to zrobić należy wykonać następujące kroki. Pobrać darmową aplikację Steam ze strony internetowej http://store.steampowered.com poprzez kliknięcie w zielony przycisk "Zainstaluj Steam". Dwukrotnie kliknąć na ikonę pobranego pliku instalacyjnego i postępować zgodnie z instrukcjami widocznymi na ekranie. Po uruchomieniu programu Steam trzeba utworzyć darmowe konto lub zalogować się na istniejące. Aby założyć darmowe konto należy wybrać opcję "utwórz nowe konto" widoczną u dołu i wypełnić formularz widoczny na ekranie, podając swoje dane.

1.jpg
2.jpg

Po założeniu darmowego konta wpisujemy wybrane przez siebie dane logowania w wyznaczonych miejscach. Kiedy uruchomimy główne okno programu Steam, przechodzimy do zakładki "gry" w lewym górnym rogu ekranu i z rozwijanej listy wybieramy opcję "aktywuj produkt na Steam".

Zgodnie z instrukcją, klikamy przycisk "dalej".

3.jpg
4.jpg

Następny krok to akceptacja umowy. Klikamy przycisk "zgadzam się". Przechodzimy do najważniejszej części. Wpisujemy zakupiony kod produktu. Możemy go oczywiście również skopiować ze schowka.

Klikamy przycisk "dalej" i rozpoczynamy pobieranie gry. Czas pobierania jest uzależniony od rozmiaru plików instalacyjnych i prędkości połączenia internetowego użytkownika. Aby sprawdzić szybkość pobierania klikamy przycisk "pobieranie" u dołu ekranu.

GRATULACJE! Gra została aktywowana i dodana do biblioteki.

Dostęp do gry można uzyskać klikając przycisk "biblioteka", a następnie "gry" w lewym górnym rogu ekranu. Z tego miejsca można kliknąć prawym przyciskiem myszy na wybranym tytule, by go odinstalować i zainstalować w późniejszym terminie.

uwaga.png

Gwarancja licencjodawcy

W przypadku treści cyfrowych dostarczanych na niematerialnym nośniku, za wady dystrybuowanych treści odpowiada licencjodawca.

Specyfikacja - Gra PC Worms Ultimate Mayhem wersja cyfrowa
ProducentTeam17
Kod producentaE38989
PlatformaPC
WydanieCyfrowe
PEGI - wiek graczaod 12 lat
Wersja językowaAngielska
Francuska
Hiszpańska
Niemiecka
Włoska
Gatunek gryAkcja
Familijna
Kooperacja
Multiplayer
Platformowa
Strategiczna
Turowa
Typ DRMSteam
Minimalne wymagania systemoweDirectX: 9.0c
Dodatkowo: Szerokopasmowe połączenie z Internetem
Dysk: 2 GB wolnej przestrzeni dyskowej
Karta graficzna: NVIDIA GeForce GT 8800
Pamięć RAM: 2 GB
Procesor: Intel Pentium 4
System operacyjny: Microsoft Windows XP, Vista, 7
GwarancjaGwarancja licencjodawcy
NośnikNie dotyczy
Dodatkowe informacjeJednoosobowy tryb gry
Podzielony / wspólny ekran
Połączenie z internetem wymagane do aktywacji gry
Wieloosobowy tryb gry

Opinie - Gra PC Worms Ultimate Mayhem wersja cyfrowa

Ocena produktu: Gra PC Worms Ultimate Mayhem wersja cyfrowa

Średnia ocena: 0
Opinie: 0

0%
0%
0%
0%
0%

Zaufani Producenci

Actina ACTIVEJET Aerocool AMD ASUS Be Quiet! Crucial Dell GIGABYTE Intel JBL Kingston Lenovo LG Logitech Microsoft MSI Philips Razer ROCCAT Sony TP-Link Trust
do góry