Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Gra wersja cyfrowa Age of Wonders III K00540

0 | Opinie: 0

Gra wersja cyfrowa Age of Wonders III K00540 Gra wersja cyfrowa Age of Wonders III K00540 Gra wersja cyfrowa Age of Wonders III K00540 Gra wersja cyfrowa Age of Wonders III K00540 Gra wersja cyfrowa Age of Wonders III K00540 Gra wersja cyfrowa Age of Wonders III K00540
Dostępne kolory:
PRODUKT DOSTĘPNY Wysyłka w 24h

Opis - Gra wersja cyfrowa Age of Wonders III K00540

Boxoffstore_1.png

Jak aktywować zakupiony kod na Boxoffstore?


Po zrealizowaniu swojego zamówienia otrzymasz kod do wykorzystania w sklepie BoxOffStore. Kod zostanie wysłany e-mailem na adres podany w trakcie rejestracji (znajdziesz go również w zakładce zakładce Moje Konto w sklepie Sferis.pl).


Aby wykorzystać kod w sklepie Boxoffstore musimy wykonać następujące kroki.


Wejść na stronę internetową Boxoffstore dostępną pod adresem https://boxoffstore.pl/pl/coupons/redeem/


Wpisać otrzymany kod produktu w białym polu z napisem „Wpisz tutaj twój kod”, a następnie kliknąć przycisk „Wykorzystaj kod”.

Boxoffstore_2.png

Po wykonaniu tej czynności na ekranie pojawi się informacja, że twój kod został zaakceptowany (zielona ramka na poniższym obrazku).


Chcąc pobrać zakupioną grę należy kliknąć przycisk „pobierz” widoczny po prawej stronie ekranu pod okładką gry (w tym przypadku Xpand Rally).

Boxoffstore_3.png

Pojawi się mniejsze okienko z czerwonym przyciskiem „pobierz”. Klikamy go i w następnym okienku wybieramy opcję „zapisz plik”. Zostanie on zapisany w domyślnym folderze zapisu. Na przykład w przeglądarce Firefox jest to folder „Pobrane”. Aby go znaleźć, klikamy ikonę „Ten komputer” znajdującą się na pulpicie i szukamy katalogu „Pobrane” na liście widocznej po lewej stronie ekranu.


Po odnalezieniu pobranego pliku klikamy na niego dwukrotnie i postępujemy zgodnie ze wskazówkami widocznymi na ekranie, co pozwoli nam zainstalować, a następnie uruchomić zakupioną grę.

uwaga.png

Gwarancja licencjodawcy

W przypadku treści cyfrowych dostarczanych na niematerialnym nośniku, za wady dystrybuowanych treści odpowiada licencjodawca.

Specyfikacja - Gra wersja cyfrowa Age of Wonders III K00540
ProducentParadox Interactive
Kod producentaK00540
PlatformaPC
WydanieCyfrowe
Wersja językowaPolska - kinowa
Gatunek gryStrategiczna
Typ DRMBoxOffStore
GwarancjaGwarancja licencjodawcy

Opinie - Gra wersja cyfrowa Age of Wonders III K00540

Ocena produktu: Gra wersja cyfrowa Age of Wonders III K00540

Średnia ocena: 0
Opinie: 0

0%
0%
0%
0%
0%

Zaufani Producenci

Actina Aerocool AMD ASUS Be Quiet! Crucial Dell GIGABYTE HP Intel JBL Kingston Lenovo LG Logitech Manta Microsoft MSI Philips Razer ROCCAT SanDisk Sony SteelSeries TP-Link Trust
do góry