Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Gra wersja cyfrowa Bridge Project Gra wersja cyfrowa Bridge Project Gra wersja cyfrowa Bridge Project Gra wersja cyfrowa Bridge Project Gra wersja cyfrowa Bridge Project

Gra wersja cyfrowa Bridge Project

0 | Opinie: 0

PRODUKT DOSTĘPNY
Złóż zamówienie teraz, produkt otrzymasz mailowo od razu po zaksięgowaniu wpłaty.

Opis - Gra wersja cyfrowa Bridge Project

bridge project most.jpg

Budujemy mosty!

Bridge Projekt to symulator budowy mostów, który jest kontynuacją niezwykle udanej produkcji zatytułowanej Bridge Builder. Gra daje Ci możliwość budowania mostów zarówno drewnianych jak i metalowych w różnych miejscach takich jak miasto czy wieś. Twórcy oferują blisko 50 poziomów i dwa stopnie trudności. Budowanie mostów to jednak nie taka prosta sprawa. Musimy pamiętać, że wpływ na naszą budowę mają przeróżne czynniki, zwłaszcza te oferowane przez naturę, czyli trzęsienia ziemi oraz burze. Każdy ukończony most musi przejść próbę generalną, by przekonać się, że jest wystarczająco wytrzymały w przypadku, gdy wjadą na niego samochody, pociągi, autobusy, czy nawet czołgi.

Jak aktywować zakupiony kod na Steam?

Po zrealizowaniu swojego zamówienia otrzymasz kod do wykorzystania na platformie Steam, z której należy pobrać zakupioną grę. Aby to zrobić należy wykonać następujące kroki. Pobrać darmową aplikację Steam ze strony internetowej http://store.steampowered.com poprzez kliknięcie w zielony przycisk "Zainstaluj Steam". Dwukrotnie kliknąć na ikonę pobranego pliku instalacyjnego i postępować zgodnie z instrukcjami widocznymi na ekranie. Po uruchomieniu programu Steam trzeba utworzyć darmowe konto lub zalogować się na istniejące. Aby założyć darmowe konto należy wybrać opcję "utwórz nowe konto" widoczną u dołu i wypełnić formularz widoczny na ekranie, podając swoje dane.

1.jpg
2.jpg

Po założeniu darmowego konta wpisujemy wybrane przez siebie dane logowania w wyznaczonych miejscach. Kiedy uruchomimy główne okno programu Steam, przechodzimy do zakładki "gry" w lewym górnym rogu ekranu i z rozwijanej listy wybieramy opcję "aktywuj produkt na Steam".

Zgodnie z instrukcją, klikamy przycisk "dalej".

3.jpg
4.jpg

Następny krok to akceptacja umowy. Klikamy przycisk "zgadzam się". Przechodzimy do najważniejszej części. Wpisujemy zakupiony kod produktu. Możemy go oczywiście również skopiować ze schowka.

Klikamy przycisk "dalej" i rozpoczynamy pobieranie gry. Czas pobierania jest uzależniony od rozmiaru plików instalacyjnych i prędkości połączenia internetowego użytkownika. Aby sprawdzić szybkość pobierania klikamy przycisk "pobieranie" u dołu ekranu.

GRATULACJE! Gra została aktywowana i dodana do biblioteki.

Dostęp do gry można uzyskać klikając przycisk "biblioteka", a następnie "gry" w lewym górnym rogu ekranu. Z tego miejsca można kliknąć prawym przyciskiem myszy na wybranym tytule, by go odinstalować i zainstalować w późniejszym terminie.

uwaga.png

Gwarancja licencjodawcy

W przypadku treści cyfrowych dostarczanych na niematerialnym nośniku, za wady dystrybuowanych treści odpowiada licencjodawca.

Specyfikacja - Gra wersja cyfrowa Bridge Project
ProducentNordic Games
Kod producentaK01151
PlatformaPC
WydanieCyfrowe
PEGI - wiek graczaod 3 lat
Wersja językowaPolski interfejs
Gatunek grySymulator
Typ DRMSteam
Minimalne wymagania systemoweDysk: 2 GB wolnej przestrzeni dyskowej
Pamięć RAM: 2 GB
Procesor: Intel Core 2 Duo
System operacyjny: Microsoft Windows XP, Vista, 7
GwarancjaGwarancja licencjodawcy
Dodatkowe informacjeWymaga połączenia z internetem

Opinie - Gra wersja cyfrowa Bridge Project

Ocena produktu: Gra wersja cyfrowa Bridge Project

Średnia ocena: 0
Opinie: 0

0%
0%
0%
0%
0%

Zaufani Producenci

Actina Aerocool AMD ASUS Be Quiet! Crucial Dell GIGABYTE Intel JBL Kingston Lenovo LG Logitech Manta Microsoft MSI Philips Razer ROCCAT SanDisk Sony SteelSeries Trust
do góry