Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Gra wersja cyfrowa Cities: Skylines - Deluxe Edition Gra wersja cyfrowa Cities: Skylines - Deluxe Edition Gra wersja cyfrowa Cities: Skylines - Deluxe Edition Gra wersja cyfrowa Cities: Skylines - Deluxe Edition Gra wersja cyfrowa Cities: Skylines - Deluxe Edition Gra wersja cyfrowa Cities: Skylines - Deluxe Edition

Gra wersja cyfrowa Cities: Skylines - Deluxe Edition

5 | Opinie: 2

PRODUKT DOSTĘPNY
Złóż zamówienie teraz, produkt otrzymasz mailowo od razu po zaksięgowaniu wpłaty.

Opis - Gra wersja cyfrowa Cities: Skylines - Deluxe Edition

cs.jpg

O grze

Cities: Skylines to kolejna gra studia Colossal Order, znanego chociażby z ciepło przyjętej przez wszystkich strategów serii Cities in Motion.
Tym razem jednak producent robi jeden krok dalej i w ręce graczy oddaje nie tylko kierowanie transportem miejskim, ale również wszystkie inne aspekty tworzenia metropolii.
To Ty będziesz zarządzał całym miastem i jego rozwojem. Ty będziesz planował, podejmował decyzję oraz ponosił ich konsekwencje. Twoim zadaniem będzie stworzenie wielkiej, dobrze działającej i przynoszącej zyski aglomeracji. Zadbaj o swoich mieszkańców, ich potrzeby i spraw, żeby pokochali Cię jako swojego burmistrza.

Buduj i opiekuj się swoimi miastami. Twórz nowe lub modyfikuj istniejące już mapy i dziel się tym wszystkim ze znajomymi poprzez warsztat Steam.

cities s.jpg

Rozpocznij swoją karierę od malutkiej mieścinki z niewielką liczbą mieszkańców. Twórz kolejne dzielnice, zapewnij ludziom pracę, edukację, rozrywkę oraz opiekę zdrowotną.

Użyj swojego błyskotliwego umysłu, aby to niewielkie miasteczko przekształcić w wielką metropolię zamieszkałą przez miliony szczęśliwych, kochających swojego niesamowitego burmistrza ludzi.

cs1.jpg

Opis

W grze Cities: Skylines będziesz miał okazję zostać burmistrzem. Tylko od Ciebie będzie zależało, w jaki sposób i w jakim kierunku będzie rozwijać się Twoje miasto. Swoją przygodę rozpoczniesz od małego miasteczka złożonego z kilku domów i ulic. Z czasem jednak Twoje miasto będzie się coraz bardziej rozrastać i przyciągać coraz większą liczbę mieszkańców. Zadecydujesz, gdzie powstaną dzielnice mieszkalne, produkcyjne i handlowe. Zbudujesz ulice, parki, posterunki policji, szkoły oraz ośrodki zdrowia. Zajmiesz się elektrycznością, wodociągami i transportem miejskim a wszystko to pod bacznym okiem swoich mieszkańców, którzy na bieżąco będą reagować na wprowadzane zmiany. Każda podejmowana decyzja będzie miała poważny wpływ na ich zadowolenie i działanie. Będziesz musiał znaleźć złoty środek pomiędzy zaspokajaniem potrzeb obywateli a budżetem, którym będziesz dysponować. Nie będzie to zadanie łatwe, ale jeśli się postarasz, to odniesiesz sukces.

cs d.jpg

Zawartość wersji Deluxe Edition

Rozszerzona edycja oprócz niesamowitej gry Cities: Skylines oferuje każdemu fanowi kilka dodatków, które sprawią, że obcowanie z tym tytułem będzie sprawiało jeszcze więcej frajdy i zabawy.

Zawartość:
- podstawowa wersja gry
- 5 unikalny budynków z całego świata (Statua Wolności, Wieża Eiffla, Brama Brandenburska, Łuk Triumfalny, Grand Central terminal)
- cyfrowy artbook
- cyfrowa ścieżka dźwiękowa


Jak aktywować zakupiony kod na Steam?

Po zrealizowaniu swojego zamówienia otrzymasz kod do wykorzystania na platformie Steam, z której należy pobrać zakupioną grę. Aby to zrobić należy wykonać następujące kroki. Pobrać darmową aplikację Steam ze strony internetowej http://store.steampowered.com poprzez kliknięcie w zielony przycisk "Zainstaluj Steam". Dwukrotnie kliknąć na ikonę pobranego pliku instalacyjnego i postępować zgodnie z instrukcjami widocznymi na ekranie. Po uruchomieniu programu Steam trzeba utworzyć darmowe konto lub zalogować się na istniejące. Aby założyć darmowe konto należy wybrać opcję "utwórz nowe konto" widoczną u dołu i wypełnić formularz widoczny na ekranie, podając swoje dane.

1.jpg

Klikamy przycisk "dalej" i rozpoczynamy pobieranie gry. Czas pobierania jest uzależniony od rozmiaru plików instalacyjnych i prędkości połączenia internetowego użytkownika. Aby sprawdzić szybkość pobierania klikamy przycisk "pobieranie" u dołu ekranu.

GRATULACJE! Gra została aktywowana i dodana do biblioteki.

Dostęp do gry można uzyskać klikając przycisk "biblioteka", a następnie "gry" w lewym górnym rogu ekranu. Z tego miejsca można kliknąć prawym przyciskiem myszy na wybranym tytule, by go odinstalować i zainstalować w późniejszym terminie.

4.jpg

Następny krok to akceptacja umowy. Klikamy przycisk "zgadzam się". Przechodzimy do najważniejszej części. Wpisujemy zakupiony kod produktu. Możemy go oczywiście również skopiować ze schowka.

2.jpg

Po założeniu darmowego konta wpisujemy wybrane przez siebie dane logowania w wyznaczonych miejscach. Kiedy uruchomimy główne okno programu Steam, przechodzimy do zakładki "gry" w lewym górnym rogu ekranu i z rozwijanej listy wybieramy opcję "aktywuj produkt na Steam".

Zgodnie z instrukcją, klikamy przycisk "dalej".

3.jpg
uwaga.png

Gwarancja licencjodawcy

W przypadku treści cyfrowych dostarczanych na niematerialnym nośniku, za wady dystrybuowanych treści odpowiada licencjodawca.

Specyfikacja - Gra wersja cyfrowa Cities: Skylines - Deluxe Edition
ProducentParadox Interactive
Kod producentaK00520
PlatformaPC
WydanieCyfrowe
PEGI - wiek graczaod 3 lat
Wersja językowaPolska - kinowa
Gatunek gryStrategiczna
Symulator
Typ DRMSteam
Minimalne wymagania systemoweDodatkowo: Szerokopasmowe połączenie z Internetem
Karta graficzna: AMD Radeon HD 5670
Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 260
Pamięć RAM: 4 GB
Procesor: AMD Athlon 64 X2 6400+
Procesor: Intel Core 2 Duo E8400
System operacyjny: Microsoft Windows 7 64-Bit lub nowszy
GwarancjaGwarancja licencjodawcy
Zawartość zestawuCyfrowy Artbook
Cyfrowy soundtrack
Dodatkowa zawartość cyfrowa
Podstawowa wersja gry

Opinie - Gra wersja cyfrowa Cities: Skylines - Deluxe Edition

Ocena produktu: Gra wersja cyfrowa Cities: Skylines - Deluxe Edition

Średnia ocena: 5
Opinie: 2

0%
0%
0%
0%
100%

Maxim - 30.11.2018 05:37

Cities: Skylines nie ma absolutnie żadnej konkurencji na rynku city-builderów. świetna gra.

Dominik - 07.05.2018 12:24

SimCity okazało się być katastrofą, ale Cities: Skylines nadrabia to z nadwyżką! Najlepszy symulator budowy miast od lat, ze świetną bazą moderską.

Zaufani Producenci

Actina Aerocool AMD ASUS Be Quiet! Crucial Dell GIGABYTE Intel JBL Kingston Lenovo LG Logitech Manta Microsoft MSI Philips ROCCAT SanDisk Sony SteelSeries Toshiba TP-Link Trust
do góry