Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Gra wersja cyfrowa Dead Rising 3 Apocalypse Edition Gra wersja cyfrowa Dead Rising 3 Apocalypse Edition Gra wersja cyfrowa Dead Rising 3 Apocalypse Edition Gra wersja cyfrowa Dead Rising 3 Apocalypse Edition Gra wersja cyfrowa Dead Rising 3 Apocalypse Edition Gra wersja cyfrowa Dead Rising 3 Apocalypse Edition Gra wersja cyfrowa Dead Rising 3 Apocalypse Edition Gra wersja cyfrowa Dead Rising 3 Apocalypse Edition Gra wersja cyfrowa Dead Rising 3 Apocalypse Edition Gra wersja cyfrowa Dead Rising 3 Apocalypse Edition

Gra wersja cyfrowa Dead Rising 3 Apocalypse Edition

0 | Opinie: 0

PRODUKT DOSTĘPNY
Złóż zamówienie teraz, produkt otrzymasz mailowo od razu po zaksięgowaniu wpłaty.

Opis - Gra wersja cyfrowa Dead Rising 3 Apocalypse Edition

11.jpg

Dead Rising 3 Apocalypse Edition

Przemierzaj miasto pełne zainfekowanych i znajdź drogę ucieczki, nim wojsko zada ostateczny cios, obracając to miejsce w perzynę.

Twórz i niszcz bez ograniczeń

Wszystko może być bronią w świecie Dead Rising 3. Łącz ze sobą na pozór niegroźne przedmioty, by konstruować prawdziwe narzędzia masowej zagłady.

Odkrywaj opanowane przez zombie miasto Los Perdidos i znajdź drogę ucieczki, zanim wojsko usunie z mapy całe miasto łącznie z mieszkańcami. Niezwykle intensywna akcja i niezliczone możliwości dostosowania bohatera i tworzenia broni sprawiają, że Dead Rising 3 przyspieszy bicie twego serca gdy będziesz odkrywał miasto, poszukiwał przedmiotów i walczył o życie w otwartym świecie na krawędzi apokalipsy zombie.

12.jpg

Dodatkowa zawartość

W wersji Apocalypse Edition dostępne są wszystkie cztery dodatki z serii „Nieopowiedziane historie z Los Perdidos”. Każdy z dodatków skupia się na innym bohaterze i daje graczom dostęp do nowych szalonych broni i pojazdów, które można włączyć do głównej gry.

31.jpg
32.jpg
33.jpg

Więcej zombie niż kiedykolwiek dotąd

Zombie są sprytniejsze i bardziej niebezpieczne, dzięki poprawionej SI i podzielnej uwadze. Zmusza to graczy do wykorzystania całej swojej przebiegłości i kreatywności aby ocalić życie.

Setki unikalnych kombinowanych broni i pojazdów

Dopasowuj i mieszaj setki elementów, które możesz znaleźć na całej mapie gry, łącznie ze straszliwym działem Boom Cannon czy pojazdem Party Slapper.

Staw czoła zagrożeniu sam lub z przyjaciółmi

Połącz siły ze znajomymi w celu wykończenia wszystkich zombie i zdobywaj punkty doświadczenia wpływające na twój poziom w trybie single.

21.jpg
22.jpg

Witaj w Los Perdidos

10 lat po wydarzeniach w Fortune City, gracze zostają wrzuceni w pełen akcji i porażający grafiką otwarty świat Los Perdidos.

Survival horror zmierza na PC

W pełni zoptymalizowana, by działać w wysokiej rozdzielczości, wersja PC oferuje pełne wsparcie Steam i kontrolera.

Jak aktywować zakupiony kod na Steam?

Po zrealizowaniu swojego zamówienia otrzymasz kod do wykorzystania na platformie Steam, z której należy pobrać zakupioną grę. Aby to zrobić należy wykonać następujące kroki. Pobrać darmową aplikację Steam ze strony internetowej http://store.steampowered.com poprzez kliknięcie w zielony przycisk "Zainstaluj Steam". Dwukrotnie kliknąć na ikonę pobranego pliku instalacyjnego i postępować zgodnie z instrukcjami widocznymi na ekranie. Po uruchomieniu programu Steam trzeba utworzyć darmowe konto lub zalogować się na istniejące. Aby założyć darmowe konto należy wybrać opcję "utwórz nowe konto" widoczną u dołu i wypełnić formularz widoczny na ekranie, podając swoje dane.

1.jpg
2.jpg

Po założeniu darmowego konta wpisujemy wybrane przez siebie dane logowania w wyznaczonych miejscach. Kiedy uruchomimy główne okno programu Steam, przechodzimy do zakładki "gry" w lewym górnym rogu ekranu i z rozwijanej listy wybieramy opcję "aktywuj produkt na Steam".

Zgodnie z instrukcją, klikamy przycisk "dalej".

3.jpg
4.jpg

Następny krok to akceptacja umowy. Klikamy przycisk "zgadzam się". Przechodzimy do najważniejszej części. Wpisujemy zakupiony kod produktu. Możemy go oczywiście również skopiować ze schowka.

Klikamy przycisk "dalej" i rozpoczynamy pobieranie gry. Czas pobierania jest uzależniony od rozmiaru plików instalacyjnych i prędkości połączenia internetowego użytkownika. Aby sprawdzić szybkość pobierania klikamy przycisk "pobieranie" u dołu ekranu.

GRATULACJE! Gra została aktywowana i dodana do biblioteki.

Dostęp do gry można uzyskać klikając przycisk "biblioteka", a następnie "gry" w lewym górnym rogu ekranu. Z tego miejsca można kliknąć prawym przyciskiem myszy na wybranym tytule, by go odinstalować i zainstalować w późniejszym terminie.

uwaga.png

Gwarancja licencjodawcy

W przypadku treści cyfrowych dostarczanych na niematerialnym nośniku, za wady dystrybuowanych treści odpowiada licencjodawca.

Specyfikacja - Gra wersja cyfrowa Dead Rising 3 Apocalypse Edition
ProducentCapcom
Kod producentaM402909
PlatformaPC
WydanieApocalypse Edition
Cyfrowe
PEGI - wiek graczaod 18 lat
Wersja językowaAngielska
Francuska
Niemiecka
Wielojęzykowa
Włoska
Hiszpańska
Rosyjska
Gatunek gryAkcja
Brawler / Beat 'em up
Horror / Dark Fantasy
Kooperacja
Multiplayer
Postapokalipsa
Przygodowa
Sandbox
Strzelanka
Survival horror
TPP
TPS
Typ DRMSteam
Minimalne wymagania systemoweDodatkowo: Szerokopasmowe połączenie z Internetem
Dysk: 30 GB wolnej przestrzeni dyskowej
Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 670
Pamięć RAM: 8 GB
Procesor: Intel Core i5 3.2 GHz
System operacyjny: Microsoft Windows 7 64-Bit lub nowszy
GwarancjaGwarancja licencjodawcy
NośnikNie dotyczy
Dodatkowe informacjeJednoosobowy tryb gry
Wieloosobowy tryb gry
Połączenie z internetem wymagane do aktywacji gry
Zawiera 4 dodatki z serii Nieopowiedziane historie z Los Perdidos
Pełne wsparcie kontrolera
Tryb kooperacji
Zawartość zestawuDodatkowa zawartość cyfrowa
Cyfrowa wersja dodatku do gry (DLC) x 4

Opinie - Gra wersja cyfrowa Dead Rising 3 Apocalypse Edition

Ocena produktu: Gra wersja cyfrowa Dead Rising 3 Apocalypse Edition

Średnia ocena: 0
Opinie: 0

0%
0%
0%
0%
0%

Zaufani Producenci

Actina Aerocool AMD ASUS Be Quiet! Crucial Dell GIGABYTE Intel JBL Kingston Lenovo LG Logitech Manta Microsoft MSI Philips Razer ROCCAT SanDisk Sony SteelSeries Trust
do góry