Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Gra wersja cyfrowa DLC Cities: Skylines - Mass Transit Gra wersja cyfrowa DLC Cities: Skylines - Mass Transit Gra wersja cyfrowa DLC Cities: Skylines - Mass Transit Gra wersja cyfrowa DLC Cities: Skylines - Mass Transit Gra wersja cyfrowa DLC Cities: Skylines - Mass Transit Gra wersja cyfrowa DLC Cities: Skylines - Mass Transit

Gra wersja cyfrowa DLC Cities: Skylines - Mass Transit

0 | Opinie: 0

PRODUKT DOSTĘPNY
Złóż zamówienie teraz, produkt otrzymasz mailowo od razu po zaksięgowaniu wpłaty.

Opis - Gra wersja cyfrowa DLC Cities: Skylines - Mass Transit

cs mt.jpg

O grze

Cities: Skylines - Mass Transit to już czwarty, po: Snowfall, After Dark i Natural Disasters dodatek do popularnej i wielokrotnie nagradzanej symulacji miasta Cities: Skylines.
Tym razem twórcy tej niesamowicie wciągającej strategii oddają w ręce graczy możliwość rozbudowy i ulepszenia transportu miejskiego. Teraz poruszanie się mieszkańców po naszym mieście będzie jeszcze szybsze i jeszcze wydajniejsze. Nowe rodzaje dróg, kanałów, kolejki linowe oraz jednoszynowe, to wszystko sprawia, że gra jest jeszcze ciekawsza i jeszcze zabawniejsza niż dotąd.

Sprawdź, czy uda Ci się poprawić komunikację miejską i pozbyć tych znienawidzonych przez mieszkańców wszystkich metropolii korków.

s6-9ff2c2ead853ed5d5cfe770eb8b95f5e.jpg

Daj się pochłonąć magii transportu miejskiego. Zobacz jak ciekawa i wciągająca może być rozbudowa sieci komunikacyjnej.

Buduj przystanki, stacje, porty. Połącz to wszystko wielkimi centrami przesiadkowymi i stwórz miasto, po którym poruszanie się to czysta przyjemność.

s1-e06adc89bf9d571a81344785537c0ddb.jpg

Opis

Cities: Skylines - Mass Transit to rozszerzenie, które sprawi, że Twoja przygoda z tą wciągającą grą będzie jeszcze bardziej interesująca. Spróbuj wykorzystać nowe możliwości transportowe i ułatwić poruszanie się mieszkańcom po Twojej aglomeracji. Buduj zupełnie nowe drogi, kanały wodne, rozbuduj sieć metra, a nawet daj możliwość podróżowania z użyciem sterowców. Połącz to wszystko wielkimi węzłami komunikacyjnymi, zapewnij ludziom łatwą przesiadkę z promu do autobusu i zarabiaj dodatkowe fundusze na rozwój miasta marzeń.

Zawartość rozszerzenia

Mass Transit wprowadza do gry takie niepowtarzalne elementy jak:
- nowe środki transportu: kolejka linowa, autobusy, promy i sterowce
- węzły komunikacyjne, które umożliwią Ci połączenie wszystkiego w jedną całość
- nowe rodzaje dróg, mostów i kanałów
- nowe scenariusze i wyzwania
- nowe czapki dla Ćwierkaczy

Jak aktywować zakupiony kod na Steam?

Po zrealizowaniu swojego zamówienia otrzymasz kod do wykorzystania na platformie Steam, z której należy pobrać zakupioną grę. Aby to zrobić należy wykonać następujące kroki. Pobrać darmową aplikację Steam ze strony internetowej http://store.steampowered.com poprzez kliknięcie w zielony przycisk "Zainstaluj Steam". Dwukrotnie kliknąć na ikonę pobranego pliku instalacyjnego i postępować zgodnie z instrukcjami widocznymi na ekranie. Po uruchomieniu programu Steam trzeba utworzyć darmowe konto lub zalogować się na istniejące. Aby założyć darmowe konto należy wybrać opcję "utwórz nowe konto" widoczną u dołu i wypełnić formularz widoczny na ekranie, podając swoje dane.

1.jpg

Klikamy przycisk "dalej" i rozpoczynamy pobieranie gry. Czas pobierania jest uzależniony od rozmiaru plików instalacyjnych i prędkości połączenia internetowego użytkownika. Aby sprawdzić szybkość pobierania klikamy przycisk "pobieranie" u dołu ekranu.

GRATULACJE! Gra została aktywowana i dodana do biblioteki.

Dostęp do gry można uzyskać klikając przycisk "biblioteka", a następnie "gry" w lewym górnym rogu ekranu. Z tego miejsca można kliknąć prawym przyciskiem myszy na wybranym tytule, by go odinstalować i zainstalować w późniejszym terminie.

4.jpg

Następny krok to akceptacja umowy. Klikamy przycisk "zgadzam się". Przechodzimy do najważniejszej części. Wpisujemy zakupiony kod produktu. Możemy go oczywiście również skopiować ze schowka.

2.jpg

Po założeniu darmowego konta wpisujemy wybrane przez siebie dane logowania w wyznaczonych miejscach. Kiedy uruchomimy główne okno programu Steam, przechodzimy do zakładki "gry" w lewym górnym rogu ekranu i z rozwijanej listy wybieramy opcję "aktywuj produkt na Steam".

Zgodnie z instrukcją, klikamy przycisk "dalej".

3.jpg
uwaga.png

Gwarancja licencjodawcy

W przypadku treści cyfrowych dostarczanych na niematerialnym nośniku, za wady dystrybuowanych treści odpowiada licencjodawca.

Specyfikacja - Gra wersja cyfrowa DLC Cities: Skylines - Mass Transit
ProducentParadox Interactive
Kod producentaK00522
PlatformaPC
WydanieCyfrowe
DLC
PEGI - wiek graczaod 3 lat
Wersja językowaPolska - kinowa
Gatunek gryStrategiczna
Symulator
Typ DRMSteam
Minimalne wymagania systemoweDodatkowo: Szerokopasmowe połączenie z Internetem
Karta graficzna: AMD Radeon HD 5670
Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 260
Pamięć RAM: 4 GB
Procesor: AMD Athlon 64 X2 6400+
Procesor: Intel Core 2 Duo E8400
System operacyjny: Microsoft Windows 7 64-Bit lub nowszy
GwarancjaGwarancja licencjodawcy
Dodatkowe informacjeRozszerzenie wymaga podstawowej wersji gry

Opinie - Gra wersja cyfrowa DLC Cities: Skylines - Mass Transit

Ocena produktu: Gra wersja cyfrowa DLC Cities: Skylines - Mass Transit

Średnia ocena: 0
Opinie: 0

0%
0%
0%
0%
0%

Zaufani Producenci

Actina Aerocool AMD ASUS Be Quiet! Crucial Dell GIGABYTE Intel JBL Kingston Lenovo LG Logitech Manta Microsoft MSI Philips Razer ROCCAT SanDisk Sony SteelSeries Toshiba TP-Link Trust
do góry