Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Gra wersja cyfrowa DLC Śródziemie: Cień Mordoru - GotYE Gra wersja cyfrowa DLC Śródziemie: Cień Mordoru - GotYE Gra wersja cyfrowa DLC Śródziemie: Cień Mordoru - GotYE Gra wersja cyfrowa DLC Śródziemie: Cień Mordoru - GotYE Gra wersja cyfrowa DLC Śródziemie: Cień Mordoru - GotYE Gra wersja cyfrowa DLC Śródziemie: Cień Mordoru - GotYE

Gra wersja cyfrowa DLC Śródziemie: Cień Mordoru - GotYE

0 | Opinie: 0

PRODUKT DOSTĘPNY

Opis - Gra wersja cyfrowa DLC Śródziemie: Cień Mordoru - GotYE

45.jpg

Śródziemie: Cień Mordoru - Edycja GOTY

To niezwykle dynamiczny świat gry, w którym gracze zrealizują swój plan zemsty, dzięki któremu Mordor stanie się posłuszny ich woli. Historia gry rozpoczyna się nocnym powrotem Saurona do Mordoru, podczas którego jego czarni kapitanowie dokonują brutalnych egzekucji zwiadowców Czarnej Bramy. Gracze wcielą się w Taliona – zwiadowcę, który traci swą rodzinę i wszystko, to co było dla niego drogie. Zostaje przywrócony do życia przez tajemniczego awatara zemsty. Podczas gdy Talion będzie wprowadzał w życie plan swojej zemsty gracze odkryją tajemnicę awatara, odnajdą pochodzenie Pierścieni Władzy i zmierzą się z ostatecznym nemezis.

Zdobywca ponad 50 tytułów Gry Roku w nowym, ostatecznym wydaniu! Zawiera pełną wersję gry Śródziemie: Cień Mordoru oraz:

 • Kampanię „Świetlisty Władca”
 • Kampanię „Król polowania”
 • Wszystkie wydane do tej pory:
  - runy
  - skórki
  - misje klanowe
  - tryby wyzwań
66.jpg

Wyjątkowy system walki

Obserwując rozgrywkę z widoku kamery umieszczonej za plecami bohatera, gracz toczy bitwy z niezliczoną ilością przeciwników. Rozbudowana mechanika walki umożliwia prowadzenie wymiany ciosów z całymi grupami wrogów jednocześnie. Podobne rozwiązanie zastosowano w serii Batman Arkham.

Talion może wyprowadzać uderzenia w walce wręcz, łączyć ataki w złożone kombinacje, a także korzystać z ciosów specjalnych, w tym brutalnych egzekucji.

Nemesis

Nowy system interakcji Nemesis określa zachowanie postaci niezależnych w stosunku do głównego bohatera. W zależności od poczynań gracza, zachowanie poszczególnych postaci dostosowuje się i zmienia. Przykładowo wrzucony do ognia uruk będzie starał odwdzięczyć się tym samym, by dokonać zemsty za oszpecenie go i pozbawienie honoru. To wyjątkowy system, który ożywia rozgrywkę i nadaje przeciwnikom większego znaczenia.

55.jpg
77.jpg

Nieograniczona swoboda zwiedzania świata

W grze Śródziemie: Cień Mordoru gracz nie jest niczym ograniczany podczas eksploracji świata gry. Główny nurt fabularny jest wzbogacony o mnóstwo dodatkowych misji pobocznych, których może podejmować się bohater. Mogą to być na pozór proste misje ratunkowe, których celem będzie eskorta cywilów w bezpieczne miejsca czy nawet zadania polegające na udowodnieniu swojego mistrzostwa we władaniu bronią. Oprócz tego na graczy czeka mnóstwo wyzwań i opcjonalnych sekretów do odkrycia.

Jak aktywować zakupiony kod na Steam?

Po zrealizowaniu swojego zamówienia otrzymasz kod do wykorzystania na platformie Steam, z której należy pobrać zakupioną grę. Aby to zrobić należy wykonać następujące kroki. Pobrać darmową aplikację Steam ze strony internetowej http://store.steampowered.com poprzez kliknięcie w zielony przycisk "Zainstaluj Steam". Dwukrotnie kliknąć na ikonę pobranego pliku instalacyjnego i postępować zgodnie z instrukcjami widocznymi na ekranie. Po uruchomieniu programu Steam trzeba utworzyć darmowe konto lub zalogować się na istniejące. Aby założyć darmowe konto należy wybrać opcję "utwórz nowe konto" widoczną u dołu i wypełnić formularz widoczny na ekranie, podając swoje dane.

1.jpg

Klikamy przycisk "dalej" i rozpoczynamy pobieranie gry. Czas pobierania jest uzależniony od rozmiaru plików instalacyjnych i prędkości połączenia internetowego użytkownika. Aby sprawdzić szybkość pobierania klikamy przycisk "pobieranie" u dołu ekranu.

GRATULACJE! Gra została aktywowana i dodana do biblioteki.

Dostęp do gry można uzyskać klikając przycisk "biblioteka", a następnie "gry" w lewym górnym rogu ekranu. Z tego miejsca można kliknąć prawym przyciskiem myszy na wybranym tytule, by go odinstalować i zainstalować w późniejszym terminie.

4.jpg

Następny krok to akceptacja umowy. Klikamy przycisk "zgadzam się". Przechodzimy do najważniejszej części. Wpisujemy zakupiony kod produktu. Możemy go oczywiście również skopiować ze schowka.

2.jpg

Po założeniu darmowego konta wpisujemy wybrane przez siebie dane logowania w wyznaczonych miejscach. Kiedy uruchomimy główne okno programu Steam, przechodzimy do zakładki "gry" w lewym górnym rogu ekranu i z rozwijanej listy wybieramy opcję "aktywuj produkt na Steam".

Zgodnie z instrukcją, klikamy przycisk "dalej".

3.jpg
uwaga.png

Gwarancja licencjodawcy

W przypadku treści cyfrowych dostarczanych na niematerialnym nośniku, za wady dystrybuowanych treści odpowiada licencjodawca.

Specyfikacja - Gra wersja cyfrowa DLC Śródziemie: Cień Mordoru - GotYE
ProducentWarner Bros Interactive
Kod producentaM93383
PlatformaPC
WydanieCyfrowe
DLC
PEGI - wiek graczaod 18 lat
Wersja językowaAngielska
Polska - kinowa
Gatunek gryAkcja
Fabularna
Fantasy
Hack and slash
Horror / Dark Fantasy
Przygodowa
RPG
TPP
Typ DRMSteam
Minimalne wymagania systemoweKarta graficzna: AMD Radeon HD 6970
Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 560
Pamięć RAM: 4 GB
Procesor: AMD Phenom II X4 965
Procesor: Intel Core i5-750
System operacyjny: Microsoft Windows 7 64-Bit lub nowszy
GwarancjaGwarancja licencjodawcy
NośnikNie dotyczy
Dodatkowe informacjeJednoosobowy tryb gry
Zawiera cyfrowe dodatki
Połączenie z internetem wymagane do aktywacji gry
Zawartość zestawuCyfrowa wersja gry
Dodatkowa zawartość cyfrowa

Opinie - Gra wersja cyfrowa DLC Śródziemie: Cień Mordoru - GotYE

Ocena produktu: Gra wersja cyfrowa DLC Śródziemie: Cień Mordoru - GotYE

Średnia ocena: 0
Opinie: 0

0%
0%
0%
0%
0%

Zaufani Producenci

Actina Aerocool AMD ASUS Be Quiet! Crucial Dell GIGABYTE Intel JBL Kingston Lenovo LG Logitech Manta Microsoft MSI Philips Razer ROCCAT SanDisk Sony SteelSeries TP-Link Trust
do góry