Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Gra wersja cyfrowa Dungeons

Gra wersja cyfrowa Dungeons

0 | Opinie: 0

PRODUKT DOSTĘPNY
Złóż zamówienie teraz, produkt otrzymasz mailowo od razu po zaksięgowaniu wpłaty.

Opis - Gra wersja cyfrowa Dungeons

63.jpg

Narodziny Legendy

Potężny bohater przemierza mroczny, wilgotny loch, kończąc życie hord godnych pożałowania potworów, kradnąc wszystko co nie jest przykręcone do podłogi. Byłem tam, robiłem to - około tysiąca razy? Wtedy nadszedł czas, aby zamienić strony i pokazać temu bohaterowi, kto jest kimś w lochu! Wciel się w rolę potężnego Lorda Lochu i stwórz własne podziemne diabolicznego szczęścia.

65.jpg

Bądź podstępny!

Trzech różnych Bossów czeka, aby naprawdę uprzykrzyć Ci życie. Pozbądź się ich, aby stać się jedynym i jedynym Lordem Lochu! 17 misji kampanii zapewni rozrywkę na długie, błogo-demoniczne godziny.

64.jpg

Pokręcona rozrywka

Stwórz loch swoich marzeń z 50 różnymi obiektami.

Gotowe sale tortur gotowe do użycia przez Twoich wiernych klientów.

Jak aktywować zakupiony kod na Steam?

Po zrealizowaniu swojego zamówienia otrzymasz kod do wykorzystania na platformie Steam, z której należy pobrać zakupioną grę. Aby to zrobić należy wykonać następujące kroki. Pobrać darmową aplikację Steam ze strony internetowej http://store.steampowered.com poprzez kliknięcie w zielony przycisk "Zainstaluj Steam". Dwukrotnie kliknąć na ikonę pobranego pliku instalacyjnego i postępować zgodnie z instrukcjami widocznymi na ekranie. Po uruchomieniu programu Steam trzeba utworzyć darmowe konto lub zalogować się na istniejące. Aby założyć darmowe konto należy wybrać opcję "utwórz nowe konto" widoczną u dołu i wypełnić formularz widoczny na ekranie, podając swoje dane.

1.jpg
2.jpg

Po założeniu darmowego konta wpisujemy wybrane przez siebie dane logowania w wyznaczonych miejscach. Kiedy uruchomimy główne okno programu Steam, przechodzimy do zakładki "gry" w lewym górnym rogu ekranu i z rozwijanej listy wybieramy opcję "aktywuj produkt na Steam".

Zgodnie z instrukcją, klikamy przycisk "dalej".

3.jpg
4.jpg

Następny krok to akceptacja umowy. Klikamy przycisk "zgadzam się". Przechodzimy do najważniejszej części. Wpisujemy zakupiony kod produktu. Możemy go oczywiście również skopiować ze schowka.

Klikamy przycisk "dalej" i rozpoczynamy pobieranie gry. Czas pobierania jest uzależniony od rozmiaru plików instalacyjnych i prędkości połączenia internetowego użytkownika. Aby sprawdzić szybkość pobierania klikamy przycisk "pobieranie" u dołu ekranu.

GRATULACJE! Gra została aktywowana i dodana do biblioteki.

Dostęp do gry można uzyskać klikając przycisk "biblioteka", a następnie "gry" w lewym górnym rogu ekranu. Z tego miejsca można kliknąć prawym przyciskiem myszy na wybranym tytule, by go odinstalować i zainstalować w późniejszym terminie.

uwaga.png

Gwarancja licencjodawcy

W przypadku treści cyfrowych dostarczanych na niematerialnym nośniku, za wady dystrybuowanych treści odpowiada licencjodawca.

Specyfikacja - Gra wersja cyfrowa Dungeons
ProducentKalypso Media
Kod producentaE39093
PlatformaPC
WydanieCyfrowe
PEGI - wiek graczaod 16 lat
Wersja językowaPolski interfejs
Wielojęzykowa
Gatunek gryJRPG
Strategiczna
Typ DRMSteam
Minimalne wymagania systemoweDirectX: 9.0c
Dysk: 2 GB wolnej przestrzeni dyskowej
Pamięć RAM: 2 GB
System operacyjny: Microsoft Windows XP, Vista, 7
GwarancjaGwarancja licencjodawcy

Opinie - Gra wersja cyfrowa Dungeons

Ocena produktu: Gra wersja cyfrowa Dungeons

Średnia ocena: 0
Opinie: 0

0%
0%
0%
0%
0%

Zaufani Producenci

Actina Aerocool AMD ASUS Be Quiet! Crucial Dell GIGABYTE Intel JBL Kingston Lenovo LG Logitech Manta Microsoft MSI Philips Razer ROCCAT SanDisk Sony SteelSeries TP-Link Trust
do góry