Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Gra wersja cyfrowa Miś Uszatek: Przygoda w górach Gra wersja cyfrowa Miś Uszatek: Przygoda w górach Gra wersja cyfrowa Miś Uszatek: Przygoda w górach Gra wersja cyfrowa Miś Uszatek: Przygoda w górach Gra wersja cyfrowa Miś Uszatek: Przygoda w górach Gra wersja cyfrowa Miś Uszatek: Przygoda w górach Gra wersja cyfrowa Miś Uszatek: Przygoda w górach Gra wersja cyfrowa Miś Uszatek: Przygoda w górach Gra wersja cyfrowa Miś Uszatek: Przygoda w górach Gra wersja cyfrowa Miś Uszatek: Przygoda w górach

Gra wersja cyfrowa Miś Uszatek: Przygoda w górach

5 | Opinie: 2

Produkt niedostępny

Opis - Gra wersja cyfrowa Miś Uszatek: Przygoda w górach

Jak aktywować zakupiony kod na Steam?

Po zrealizowaniu swojego zamówienia otrzymasz kod do wykorzystania na platformie Steam, z której należy pobrać zakupioną grę. Aby to zrobić należy wykonać następujące kroki. Pobrać darmową aplikację Steam ze strony internetowej http://store.steampowered.com poprzez kliknięcie w zielony przycisk "Zainstaluj Steam". Dwukrotnie kliknąć na ikonę pobranego pliku instalacyjnego i postępować zgodnie z instrukcjami widocznymi na ekranie. Po uruchomieniu programu Steam trzeba utworzyć darmowe konto lub zalogować się na istniejące. Aby założyć darmowe konto należy wybrać opcję "utwórz nowe konto" widoczną u dołu i wypełnić formularz widoczny na ekranie, podając swoje dane.

1.jpg

Klikamy przycisk "dalej" i rozpoczynamy pobieranie gry. Czas pobierania jest uzależniony od rozmiaru plików instalacyjnych i prędkości połączenia internetowego użytkownika. Aby sprawdzić szybkość pobierania klikamy przycisk "pobieranie" u dołu ekranu.

GRATULACJE! Gra została aktywowana i dodana do biblioteki.

Dostęp do gry można uzyskać klikając przycisk "biblioteka", a następnie "gry" w lewym górnym rogu ekranu. Z tego miejsca można kliknąć prawym przyciskiem myszy na wybranym tytule, by go odinstalować i zainstalować w późniejszym terminie.

4.jpg

Następny krok to akceptacja umowy. Klikamy przycisk "zgadzam się". Przechodzimy do najważniejszej części. Wpisujemy zakupiony kod produktu. Możemy go oczywiście również skopiować ze schowka.

2.jpg

Po założeniu darmowego konta wpisujemy wybrane przez siebie dane logowania w wyznaczonych miejscach. Kiedy uruchomimy główne okno programu Steam, przechodzimy do zakładki "gry" w lewym górnym rogu ekranu i z rozwijanej listy wybieramy opcję "aktywuj produkt na Steam".

Zgodnie z instrukcją, klikamy przycisk "dalej".

3.jpg
uwaga.png

Gwarancja licencjodawcy

W przypadku treści cyfrowych dostarczanych na niematerialnym nośniku, za wady dystrybuowanych treści odpowiada licencjodawca.

Specyfikacja - Gra wersja cyfrowa Miś Uszatek: Przygoda w górach
ProducentForever Entertainment
Kod producentaM93466
PlatformaPC
WydanieCyfrowe
PEGI - wiek graczaod 3 lat
Wersja językowaAngielska
Polska
Gatunek gryDla dzieci
Edukacyjna
Przygodowa
Typ DRMSteam
Minimalne wymagania systemoweKarta graficzna: AMD Radeon HD 4670
Procesor: Intel Core 2 Duo E8400
System operacyjny: Microsoft Windows 7 32-Bit lub nowszy
GwarancjaGwarancja licencjodawcy

Opinie - Gra wersja cyfrowa Miś Uszatek: Przygoda w górach

Ocena produktu: Gra wersja cyfrowa Miś Uszatek: Przygoda w górach

Średnia ocena: 5
Opinie: 2

0%
0%
0%
0%
100%

Adrian Markiewka - 06.08.2018 10:29

krótka, ale szalenie przyjemna gra, oddająca klimat Misia Uszatka. Dobra i dla dzieciaków, i dla starszych mających ochotę na silny ładunek nostalgii.

Calvin - 13.07.2018 15:31

bardzo pozytywne zaskoczenie! spodziewałem się typowego shovelware, jednak Miś Uszatek: Przygoda w górach to, jak sama nazwa wskazuje, świetna przygoda :) miła, ciepła historia bez przemocy, dzieci świetnie się przy niej bawią, a i ja mogłem przy tej grze odstresować się i wrócić do dzieciństwa.

Zaufani Producenci

Actina Aerocool AMD ASUS Be Quiet! Crucial Dell GIGABYTE Intel JBL Kingston Lenovo LG Logitech Manta Microsoft MSI Philips Razer ROCCAT SanDisk Sony SteelSeries TP-Link Trust
do góry