Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Gra wersja cyfrowa Railway Empire Gra wersja cyfrowa Railway Empire Gra wersja cyfrowa Railway Empire Gra wersja cyfrowa Railway Empire Gra wersja cyfrowa Railway Empire Gra wersja cyfrowa Railway Empire Gra wersja cyfrowa Railway Empire Gra wersja cyfrowa Railway Empire Gra wersja cyfrowa Railway Empire Gra wersja cyfrowa Railway Empire Gra wersja cyfrowa Railway Empire Gra wersja cyfrowa Railway Empire Gra wersja cyfrowa Railway Empire

Gra wersja cyfrowa Railway Empire

0 | Opinie: 0

Produkt niedostępny
Złóż zamówienie teraz, produkt otrzymasz mailowo od razu po zaksięgowaniu wpłaty.

Opis - Gra wersja cyfrowa Railway Empire

Railway Empire

Stany Zjednoczone, rok 1830: Nowy Świat dopiero się rozwija, ale przemysł kwitnie. Ruszył wyścig o budowę najpotężniejszego imperium kolejowego w Ameryce Północnej.

18.jpg

W Railway Empire stworzysz złożoną i szeroko zakrojoną sieć połączeń kolejowych, kupisz ponad 40 szczegółowo wymodelowanych pociągów i zbudujesz lub kupisz stacje kolejowe, warsztaty serwisowe, fabryki i atrakcje turystyczne, by zapewnić twojej sieci przewagę nad konkurencją. Będziesz musiał nie tylko zatrudniać, ale także zarządzać swoimi pracownikami jeśli chcesz, aby twoje pociągi docierały do celu na czas. Do tego rozwiniesz ponad 300 rozwiązań technologicznych, od ulepszeniach mechanicznych samych lokomotyw po zaawansowane wyposażenie budynków i pociągów, pochodzących z 5 okresów technologicznej innowacji.

Kluczowe cechy gry:

Wykorzystaj możliwości bogacenia się w Stanach Zjednoczonych w szeroko zakrojonej kampanii, w której pracujesz krok po kroku, by połączyć oba wybrzeża tego wielkiego kontynentu

Zdobądź ponad 40 wiernie odwzorowanych historycznych lokomotyw i ponad 30 różnych wagonów i uważaj na ich silne i słabe strony

Pokonaj wyzwania i osiągnij cele w zróżnicowanych scenariuszach lub stwórz swoją idealną sieć kolejową w trybie budowy bez żadnych ograniczeń finansowych

21.jpg
22.jpg
23.jpg

Stwórz rozbudowaną sieć połączeń kolejowych i optymalizuj transport pasażerów i towarów

Zainwestuj w ponad 300 nowych technologii w 5 różnych erach, by zwiększyć potencjał twojej sieci kolejowej

Konkuruj z trzema innymi firmami, a czasami nawet sabotuj ich działania za pomocą bandytów i szpiegów

31.jpg
32.jpg
33.jpg

Niestety samym budowaniem kolei i rozwijaniem technologii nie dotrzesz na szczyt. Twoja konkurencja nigdy nie śpi i aby utrzymać swój biznes na właściwych torach będziesz musiał sięgnąć po zagrania poniżej pasa. Atakowanie lub sabotaż infrastruktury przeciwnika i szpiegostwo przemysłowe to tylko niektóre z nich.

Jak aktywować zakupiony kod na Steam?

Po zrealizowaniu swojego zamówienia otrzymasz kod do wykorzystania na platformie Steam, z której należy pobrać zakupioną grę. Aby to zrobić należy wykonać następujące kroki. Pobrać darmową aplikację Steam ze strony internetowej http://store.steampowered.com poprzez kliknięcie w zielony przycisk "Zainstaluj Steam". Dwukrotnie kliknąć na ikonę pobranego pliku instalacyjnego i postępować zgodnie z instrukcjami widocznymi na ekranie. Po uruchomieniu programu Steam trzeba utworzyć darmowe konto lub zalogować się na istniejące. Aby założyć darmowe konto należy wybrać opcję "utwórz nowe konto" widoczną u dołu i wypełnić formularz widoczny na ekranie, podając swoje dane.

1.jpg

Klikamy przycisk "dalej" i rozpoczynamy pobieranie gry. Czas pobierania jest uzależniony od rozmiaru plików instalacyjnych i prędkości połączenia internetowego użytkownika. Aby sprawdzić szybkość pobierania klikamy przycisk "pobieranie" u dołu ekranu.

GRATULACJE! Gra została aktywowana i dodana do biblioteki.

Dostęp do gry można uzyskać klikając przycisk "biblioteka", a następnie "gry" w lewym górnym rogu ekranu. Z tego miejsca można kliknąć prawym przyciskiem myszy na wybranym tytule, by go odinstalować i zainstalować w późniejszym terminie.

4.jpg

Następny krok to akceptacja umowy. Klikamy przycisk "zgadzam się". Przechodzimy do najważniejszej części. Wpisujemy zakupiony kod produktu. Możemy go oczywiście również skopiować ze schowka.

2.jpg

Po założeniu darmowego konta wpisujemy wybrane przez siebie dane logowania w wyznaczonych miejscach. Kiedy uruchomimy główne okno programu Steam, przechodzimy do zakładki "gry" w lewym górnym rogu ekranu i z rozwijanej listy wybieramy opcję "aktywuj produkt na Steam".

Zgodnie z instrukcją, klikamy przycisk "dalej".

3.jpg
uwaga.png

Gwarancja licencjodawcy

W przypadku treści cyfrowych dostarczanych na niematerialnym nośniku, za wady dystrybuowanych treści odpowiada licencjodawca.

Specyfikacja - Gra wersja cyfrowa Railway Empire
ProducentKalypso Media
Kod producentaE45129
PlatformaPC
Linux
WydanieCyfrowe
PEGI - wiek graczaod 3 lat
Wersja językowaAngielska
Francuska
Niemiecka
Polska - kinowa
Włoska
Hiszpańska
Rosyjska
Gatunek gryDla dzieci
Ekonomiczna
Familijna
Historyczna
RTS
Rzut izometryczny / 3D
Strategiczna
Symulator
Typ DRMSteam
Minimalne wymagania systemoweDirectX: 11.0
Dysk: 7 GB wolnej przestrzeni dyskowej
Karta dźwiękowa: zgodna z DirectX
Karta graficzna: 1 GB VRAM
Karta graficzna: ATI Radeon HD 5870
Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 460
Karta graficzna: Shader 5.0
Pamięć RAM: 4 GB
System operacyjny: Microsoft Windows 10
System operacyjny: Microsoft Windows 7 SP1
System operacyjny: Microsoft Windows 8.1
Procesor: AMD Athlon II X4 650 3.20 GHz
Procesor: Intel Core i5 750 2.6 GHz
GwarancjaGwarancja licencjodawcy
NośnikNie dotyczy
Dodatkowe informacjeJednoosobowy tryb gry
Wymaga 64-bitowego procesora i systemu
Połączenie z internetem wymagane do aktywacji gry
Pełne wsparcie kontrolera
Zawartość zestawuCyfrowa wersja gry

Opinie - Gra wersja cyfrowa Railway Empire

Ocena produktu: Gra wersja cyfrowa Railway Empire

Średnia ocena: 0
Opinie: 0

0%
0%
0%
0%
0%

Zaufani Producenci

Actina Aerocool AMD ASUS Be Quiet! Crucial Dell GIGABYTE Intel JBL Kingston Lenovo LG Logitech Manta Microsoft MSI Philips ROCCAT SanDisk Sony SteelSeries Toshiba TP-Link Trust
do góry