Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Gra wersja cyfrowa Wiedżmin 3: Dziki Gon GOTY Gra wersja cyfrowa Wiedżmin 3: Dziki Gon GOTY Gra wersja cyfrowa Wiedżmin 3: Dziki Gon GOTY Gra wersja cyfrowa Wiedżmin 3: Dziki Gon GOTY Gra wersja cyfrowa Wiedżmin 3: Dziki Gon GOTY Gra wersja cyfrowa Wiedżmin 3: Dziki Gon GOTY Gra wersja cyfrowa Wiedżmin 3: Dziki Gon GOTY Gra wersja cyfrowa Wiedżmin 3: Dziki Gon GOTY Gra wersja cyfrowa Wiedżmin 3: Dziki Gon GOTY Gra wersja cyfrowa Wiedżmin 3: Dziki Gon GOTY Gra wersja cyfrowa Wiedżmin 3: Dziki Gon GOTY Gra wersja cyfrowa Wiedżmin 3: Dziki Gon GOTY Gra wersja cyfrowa Wiedżmin 3: Dziki Gon GOTY Gra wersja cyfrowa Wiedżmin 3: Dziki Gon GOTY Gra wersja cyfrowa Wiedżmin 3: Dziki Gon GOTY

Gra wersja cyfrowa Wiedżmin 3: Dziki Gon GOTY

5 | Opinie: 4

Produkt niedostępny

Opis - Gra wersja cyfrowa Wiedżmin 3: Dziki Gon GOTY

Jak aktywować zakupiony kod na GOG ?


Po zrealizowaniu swojego zamówienia otrzymamy kod do wykorzystania w sklepie GOG, z którego pobierzemy zakupioną grę.


Aby to zrobić musimy wykonać następujące kroki.

gog strona.jpg

Wejść na stronę internetową GOG dostępną pod adresem https://www.gog.com

gog logowanie.jpg

Kliknąć przycisk "zaloguj się" widoczny na górze. Zalogować się do swojego konta lub utworzyć nowe.

Aby utworzyć nowe konto trzeba wybrać opcję "utwórz konto" i wpisać nazwę użytkownika, adres e-mail oraz hasło, zaakceptować umowy klikając w białe prostokąciki widoczne poniżej (tak by pojawiły się w nich tzw. ptaszki) i kliknąć przycisk "zarejestruj się".

gog rejestracja.jpg

Aby zalogować się do swojego konta trzeba wybrać opcję "zaloguj się" i wpisać adres e-mail oraz hasło, które podaliśmy w trakcie rejestracji.

Po zalogowaniu się najeżdżamy myszką (nie klikamy!) na swoją nazwę użytkownika widoczną na górze ekranu i z rozwijanej listy wybieramy opcję "zrealizuj kod".

gog aktywacja.jpg

Na ekranie pojawi się okno, gdzie wpisujemy zakupiony kod, by aktywować grę (możemy go również skopiować ze schowka).


Po wpisaniu kodu klikamy przycisk "dalej".

gog biblioteka.jpg

Gra została dodana do biblioteki w serwisie GOG. Możemy ją teraz pobrać na dwa sposoby. Czas pobierania gry jest uzależniony od rozmiaru plików instalacyjnych i prędkości połączenia internetowego użytkownika.

gog.jpg

Pobieranie przy użyciu przeglądarki internetowej odbywa się poprzez najechanie na nazwę użytkownika na górze ekranu, gdzie z rozwijanej listy trzeba wybrać opcję "gry", by przejść do swojej kolekcji gier na GOG.


Po najechaniu na ikonę zakupionej gry w prawym dolnym rogu miniaturki pojawi się strzałka w dół – klikamy w nią i wybieramy opcję "zobacz pobrania". Pojawi się lista plików, które musimy pobrać na dysk twardy komputera, by zainstalować grę.

gog zalogowanie.jpg

Pobieranie przy użyciu aplikacji GOG Galaxy rozpoczynamy od wejścia na stronę internetową https://www.gog.com/galaxy, z której musimy pobrać instalator aplikacji, klikając przycisk "pobierz GOG Galaxy".


Dwukrotnie klikamy na pobrany plik instalacyjny i postępujemy zgodnie z instrukcjami widocznymi na ekranie, a następnie uruchamiamy aplikację GOG Galaxy i logujemy się do swojego konta na takiej samej zasadzie, jak przez przeglądarkę internetową.

gog instalacja.jpg

Po zalogowaniu się do swojego konta klikamy przycisk "biblioteka", a następnie najeżdżamy na ikonę zakupionej gry. Przejdziemy do kolejnego ekranu, gdzie wybieramy przycisk "instaluj"

gog pobieranie.jpg

I określamy miejsce na dysku twardym, w którym gra ma zostać zainstalowana. Klikamy przycisk "kontynuuj", by rozpocząć pobieranie.

uwaga.png

Gwarancja licencjodawcy

W przypadku treści cyfrowych dostarczanych na niematerialnym nośniku, za wady dystrybuowanych treści odpowiada licencjodawca.

Specyfikacja - Gra wersja cyfrowa Wiedżmin 3: Dziki Gon GOTY
ProducentCD Projekt
Kod producentaK01168
PlatformaPC
WydanieCyfrowe
PEGI - wiek graczaod 18 lat
Wersja językowaPolska
Gatunek gryRPG
Typ DRMGOG
Minimalne wymagania systemoweDysk: 35 GB wolnej przestrzeni dyskowej
Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 660
Pamięć RAM: 6 GB
Procesor: Intel Core i5-2500K
System operacyjny: Microsoft Windows 7 64-Bit lub nowszy
GwarancjaGwarancja licencjodawcy
NośnikNie dotyczy

Opinie - Gra wersja cyfrowa Wiedżmin 3: Dziki Gon GOTY

Ocena produktu: Gra wersja cyfrowa Wiedżmin 3: Dziki Gon GOTY

Średnia ocena: 5
Opinie: 4

0%
0%
0%
0%
100%

Patrick - 05.09.2018 12:14

moja recenzja wiedźmina 3: ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Launo - 31.07.2018 14:54

120 godzin na liczniku i wciąż nie mam dosyć wiedźmina 3. niech się cd projekt pośpieszy z tym cyberpunkiem...

Falka - 18.07.2018 15:55

Wiedźmin 3 to miłość, Wiedźmin 3 to dobro. Gra roku? Gra dekady!

xatrix - 13.07.2018 15:31

co tu dużo mówić - wiedźmin 3 to doskonała gra :) wspaniałe zwieńczenie historii Geralta

Zaufani Producenci

Actina Aerocool AMD ASUS Be Quiet! Crucial Dell GIGABYTE Intel JBL Kingston Lenovo LG Logitech Manta Microsoft MSI Philips Razer ROCCAT SanDisk Sony SteelSeries TP-Link Trust
do góry