Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Gra Xbox One

4 | Opinie: 1

Gra Xbox One Gra Xbox One
Specyfikacja - Gra Xbox One
PlatformaXbox One
WydanieBOX
PEGI - wiek graczaod 18 lat
Wersja językowaAngielska
Polska - kinowa
Gatunek gryAkcja
Strzelanka
Dodatkowe informacje1968. Reguły uległy zmianie. Po latach w Wietnamie Lincoln Clay zrozumiał, że rodzina to nie osoby, z którymi przychodzi się na świat, ale ci, dla których przelewa się krew. Po powrocie do Nowego Orleanu musi odbudować swoje życie. Dawne zobowiązania nie pozwalają mu jednak opuścić miasta. Będzie potrzebował czegoś więcej niż kilku przyjaciół: czekają go strzelaniny, zacięta walka wręcz, niebezpieczne pościgi i niejeden sprawdzian poruszania się w półświatku. Na szczyt dostanie się dzięki odpowiedniej ekipie, umiejętności podejmowania trudnych decyzji i uciekania się do przemocy. Nadszedł czas na założenie nowej rodziny.

Opis - Gra Xbox One

Mafia III

Po latach walki w Wietnamie Lincoln Clay zrozumiał: rodzina to nie ludzie, wśród których przychodzi się na świat, ale ci, dla których się ginie. Teraz Lincoln wraca do Nowego Bordeaux i chce zostawić za sobą życie przestępcy. Gdy jego rodzina zastępcza, czarna mafia, pada ofiarą zdrady mafii włoskiej, Lincoln na zgliszczach tworzy nową organizację, aby przebić się przez szeregi wroga i dopełnić zemsty na mafiosach odpowiedzialnych za wcześniejsze wydarzenia. Nie obędzie się bez strzelanin, zaciętej walki wręcz, gorączkowych pościgów samochodowych i znajomości ulicy. Odpowiednia ekipa, kilka trudnych decyzji, odrobina mokrej roboty i świat przestępczy stanie przed tobą otworem.


Mścij sie po swojemu

Wybierz styl gry. Możesz załatwiać sprawy za pomocą brutalnej siły ognia lub wykorzystać wojskowe szkolenie Lincolna i zebrane informacje do pokonania włoskiej mafii.Buduj własne imperium, decydując, którego z poruczników nagrodzisz, a którego zdradzisz.

Większa swoboda

W przeciwieństwie do poprzednich odsłon serii, w których przeważały główne wątki fabularne, Mafia III stanowi wyraźny zwrot w kierunku tzw. sandboxów - ulice miasta zapełnione są szeregiem misji pobocznych, którymi możemy się zająć w przerwach pomiędzy kolejnymi misjami głównymi, jednak wszystkie one mogą mieć znaczny wpływ na fabułę. Nowością w serii także jest wprowadzenie możliwości przejmowania kryjówek wrogich ugrupowań.

Opinie - Gra Xbox One

Ocena produktu: Gra Xbox One

Średnia ocena: 4
Opinie: 1

0%
0%
0%
100%
0%

Vercetti - 12.10.2017 14:47

Mafia III jest pod niektórymi względami słabsza od dwóch poprzednich części, jest też sporo powtarzalnych zadań, co nie zmienia faktu, że bawiłem się przednio.

Zaufani Producenci

Actina Aerocool AMD ASUS Be Quiet! Crucial Dell GIGABYTE Intel Kingston Lenovo LG Logitech Microsoft MSI Philips Razer Roccat SanDisk Samsung Sony SteelSeries Trust
do góry