Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Gra Xbox One Prey wersja BOX

4.8 | Opinie: 3

Gra Xbox One Prey wersja BOX Gra Xbox One Prey wersja BOX Gra Xbox One Prey wersja BOX Gra Xbox One Prey wersja BOX Gra Xbox One Prey wersja BOX Gra Xbox One Prey wersja BOX Gra Xbox One Prey wersja BOX Gra Xbox One Prey wersja BOX Gra Xbox One Prey wersja BOX Gra Xbox One Prey wersja BOX Gra Xbox One Prey wersja BOX Gra Xbox One Prey wersja BOX
Specyfikacja - Gra Xbox One Prey wersja BOX
PlatformaXbox One
WydanieBOX
PEGI - wiek graczaod 18 lat
Wersja językowaPolska
Gatunek gryAkcja
Strzelanka
OpisW Prey budzisz się na pokładzie Talosa I, stacji kosmicznej orbitującej w 2032 roku wokół Księżyca. Jesteś kluczowym obiektem doświadczalnym w eksperymencie, który na zawsze ma odmienić oblicze ludzkości. Sprawy jednak potoczyły się bardzo źle - stacja została opanowana przez wrogo nastawionych obcych, a ciebie obrali za ofiarę. Musisz zapoznać się z mrocznymi tajemnicami Talosa I oraz własnej przeszłości, a jednocześnie przetrwać, wykorzystując znalezione na stacji narzędzia, własny spryt, broń i umiejętności parapsychiczne. Losy Talosa I i wszystkich na pokładzie są w twoich rękach.

Opis - Gra Xbox One Prey wersja BOX

l3r109r4J0K0g1C4v9C6o6S5H389e0x7

THRILLER SCI-FI

Nic nie jest takie, jak się wydaje na pokładzie Talosa I. Jako Morgan Yu wyrusz w podróż w celu odkrycia prawdy o swojej przeszłości. Znajduj i wykorzystuj pozostawione przez siebie wskazówki. Jaka rola przypadła ci w planach TranStaru i co sieje spustoszenie na stacji?

y5Y4E644T0a0w184X9y6e6p593R9f0t7

JEDNO MIEJSCE

Talos I - stacja kosmiczna latająca na orbicie Księżyca - symbolizuje prywatny sektor przemysłu kosmicznego. Zwiedzaj ekskluzywny prom kosmiczny urządzony w stylu korporacyjnych lat 60. i odkrywaj połączone ze sobą ścieżki zbudowane, aby pomieścić niezliczone sekrety.

J2p0l1c800R0p154e9e6X6v5m3B9s0l7

NIEWYOBRAŻALNE ZAGROŻENIE

Cieniste pozaziemskie istoty roją się na Talosie I, polując na swoją zdobycz. Twoim zadaniem, jako jednego z ostatnich żyjących pasażerów stacji, jest powstrzymać zabójcze ataki tych drapieżników.

Opinie - Gra Xbox One Prey wersja BOX

Ocena produktu: Gra Xbox One Prey wersja BOX

Średnia ocena: 4.8
Opinie: 3

0%
0%
0%
0%
100%

aleksandra - 04.01.2018 16:15

Minus za trochę zbyt długie czasy wczytywania, poza tym nowy Prey jest doskonały.

Yu - 30.09.2017 16:05

Jestem pod wielkim wrażeniem Prey. Świetna fabuła połączona z otwartym, trochę sandboksowym gameplayem, plus dużo najróżniejszych możliwości do wyboru - moce, ulepszenia broni... jak dla mnie GOTY.

volatile - 30.09.2017 16:04

absolutny hit roku. nowy prey nie ma nic wspólnego z oryginałem sprzed dekady, za to jest doskonałym następcą serii system shock. polecam.

Zaufani Producenci

Actina Aerocool AMD ASUS Be Quiet! Crucial Dell GIGABYTE Intel Kingston Lenovo LG Logitech Microsoft MSI Philips Razer Roccat SanDisk Samsung Sony SteelSeries Trust
do góry