Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Gorąco? Zamów wentylator dziś, będzie u Ciebie w 24H. Kliknij tutaj
Gra Xbox One wersja BOX Red Dead Redemption II Gra Xbox One wersja BOX Red Dead Redemption II Gra Xbox One wersja BOX Red Dead Redemption II Gra Xbox One wersja BOX Red Dead Redemption II Gra Xbox One wersja BOX Red Dead Redemption II Gra Xbox One wersja BOX Red Dead Redemption II Gra Xbox One wersja BOX Red Dead Redemption II Gra Xbox One wersja BOX Red Dead Redemption II Gra Xbox One wersja BOX Red Dead Redemption II Gra Xbox One wersja BOX Red Dead Redemption II Gra Xbox One wersja BOX Red Dead Redemption II Gra Xbox One wersja BOX Red Dead Redemption II Gra Xbox One wersja BOX Red Dead Redemption II Gra Xbox One wersja BOX Red Dead Redemption II Gra Xbox One wersja BOX Red Dead Redemption II

Gra Xbox One wersja BOX Red Dead Redemption II

0 | Opinie: 0

Produkt chwilowo niedostępny

Opis - Gra Xbox One wersja BOX Red Dead Redemption II

1a.jpg

Ameryka, rok 1899. To początek końca ery Dzikiego Zachodu. Po nieudanym napadzie gang Van der Linde pod wodzą Arthura Morgana jest zmuszony do ucieczki. Przestępcy muszą walczyć o przetrwanie w sercu ówczesnej Ameryki, mając na karku agentów federalnych oraz łowców nagród. Pogłębiające się podziały wewnątrz gangu wymuszają na Arthurze podjęcie trudnego wyboru pomiędzy własnymi ideałami a lojalnością wobec bandy, która go wychowała.

2c.jpg

Poznaj swój gang

Grupa wyrzutków i renegatów jest jak rodzina pod wodzą charyzmatycznego przywódcy. Jako lider grupy musisz nie tylko dobrze poznać jej członków, ale także zadbać o morale oraz odpowiednią ilość zapasów w obozie, który stanowi bazę wypadową gangu Van der Linde. Nieraz będziesz zmuszony do podjęcia wyboru pomiędzy własnymi celami a lojalnością wobec członków bandy, co będzie stanowiło o stosunku poszczególnych członków grupy wobec głównego bohatera.

Poznaj swój świat


Góry, lasy, jeziora i pustkowia - ogromny świat gry jest zamieszkały przez dynamicznie reagujące postacie, których zachowanie jest uzależnione od poczynań gracza, jego wyglądu i reputacji w danym regionie. XIX-wieczne miasteczka są pełne życia - zamieszkują je handlarze, farmerzy, kowboje, hazardziści, przestępcy, łowcy nagród, prostytutki, żebracy, biznesmeni, złodzieje, robotnicy, jak i przedstawiciele każdej innej ówczesnej profesji.

3a.jpg
4a.jpg

Poznaj swoją broń

Ponad 50 rodzajów broni z niemal nieograniczonymi możliwościami modyfikacji, które mogą wpływać nie tylko na wygląd, ale i funkcjonowanie poszczególnych modeli. Każda broń coraz lepiej leży w ręku z każdym użyciem, co oznacza, że czym częściej korzystasz z danego modelu, tym jest skuteczniejszy. Drugą stroną medalu jest zużywanie się broni, co wpływa negatywnie na jej funkcjonalność. Unikatowy system Dead Eye spowalnia czas i pozwala na oznaczenie wybranych celów lub miejsc przed rozpoczęciem ataku.

Walcz o przetrwanie

Życie banity na Dzikim Zachodzie to walka nie tylko ze stróżami porządku. Konieczność obozowania z dala od miast wymusza na członkach gangu przymus samodzielnego pozyskiwania wszystkich niezbędnych do życia zasobów, a także ciągłą czujność z obawy przed drapieżnikami. Świat przedstawiony w Red Dead Redemption II jest pełen dzikich zwierząt, które żyją zgodnie z prawami natury. Aby przetrwać, musisz nauczyć się polować i łowić, jednocześnie nie dopuszczając do tego, by stać się przekąską. Rozległe terytoria są domem kojotów, bizonów, jeleni, niedźwiedzi, aligatorów oraz mnóstwa innych zwierząt. Samych tylko koni, które można łapać i oswajać, jest 19 różnych gatunków. Pozyskuj mięso, skóry, a także żywe osobniki, które możesz odsprzedać lub wymienić na potrzebne materiały.

5a.jpg
y469S2U9H060C1o5T433N3A0u691F2J8.jpg

Ciesz się najwyższej jakości grafiką, dzięki dopracowanemu i ulepszonemu silnikowi graficznemu w ogromnym, sandboksowym świecie, w którym czeka na ciebie niezliczona ilość wyzwań i pojedynków rewolwerowych w samo południe.

Specyfikacja - Gra Xbox One wersja BOX Red Dead Redemption II
ProducentROCKSTAR NORTH
RodzajXbox One
WydanieBOX
PEGI - wiek graczaod 18 lat
Wersja językowaAngielska
Gatunek gryAkcja
Kooperacja
Multiplayer
Przygodowa
Sandbox
Strzelanka
TPP
TPS
NośnikBlu-ray
Dodatkowe informacjeJednoosobowy tryb gry
Wieloosobowy tryb gry
Zawartość zestawuPudełko z grą na Blu-Ray
GwarancjaGwarancja Sklepu 24 miesiące

Opinie - Gra Xbox One wersja BOX Red Dead Redemption II

Ocena produktu: Gra Xbox One wersja BOX Red Dead Redemption II

Średnia ocena: 0
Opinie: 0

0%
0%
0%
0%
0%

Zaufani Producenci

Actina Aerocool AMD ASUS Be Quiet! Crucial Dell GIGABYTE Intel JBL Kingston Lenovo LG Logitech Manta Microsoft MSI Razer ROCCAT SanDisk Sony SteelSeries TP-Link Trust
do góry