Nie Przegap Naszych Topowych Produktów - Twoje Must-Have na Ten Sezon! Sprawdź >>>

Sferis - sklep internetowy
Wszystkie kategorie
Wszystkie kategorie
Telefony i Tablety
Komputery
Gaming
RTV
AGD
Hobby
Dom i Biuro
Zdrowie i Uroda
Sferis Hobby Motoryzacja Ładowanie pojazdów elektrycznych GREEN CELL Kabel do samochodu elektrycznego TYPE 2 16A, 11KW, 5M

GREEN CELL Kabel do samochodu elektrycznego TYPE 2 16A, 11KW, 5M

ev11a.jpg
ev11b.jpg
ev11c.jpg
ev11a.jpg
ev11b.jpg
ev11c.jpg

GREEN CELL Kabel do samochodu elektrycznego TYPE 2 16A, 11KW, 5M

Producent:  Green Cell
Produkt Produkt niedostępny
  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ACTION S.A., Zamienie, ul. Dawidowska 10, 05-500 Piaseczno. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu zapewnienia kontaktu, świadczenia naszych usług, wykonania obowiązków prawnych bądź realizacji innych umów przez okres niezbędny do realizacji w/w celów z uwzględnieniem przepisów prawa.
  2. Podając adres poczty elektronicznej zgadza się Pani/Pan na przetwarzanie adresu w celu powiadomienia o dostępności produktu, ale nie dłużej niż przez 30 dni. Więcej o przetwarzaniu danych osobowych i przysługujących prawach znajduje się w Polityki Prywatności.

Opis

Zaoszczędź czas z kablem Green Cell EV11

Kabel Green Cell EV11 Type 2 pozwala na możliwie najszybsze ładowanie Twojego samochodu elektrycznego z mocą nawet do 11kW. Zaoszczędź do kilku godzin skracając do minimum czas ładowania prądem AC.

O krok przed wszystkimi

Pojazdy elektryczne są nieodłączną częścią naszej przyszłości. Chcemy pogratulować Ci doskonałego wyboru oraz bycia o krok dalej od tradycyjnej motoryzacji. Czystsze środowisko, przewaga technologiczna czy ekonomia tego rozwiązania to tylko niektóre z wielu zalet elektromobilności. Cieszymy się, że wspólnie z Tobą możemy dołączyć do nowej fali energii, która pomoże zmienić świat!

Specyfikacja

Kolor kabla Czarny
Złączka 1 Typ 2
Złączka 2 Typ 2
Stopień ochrony IP IP55
Certyfikaty UL94V-0
Długość kabla 5 m
Waga produktu 2,25 kg
Zakres temperatur (eksploatacja) -30 - 50 °C
Ilość faz 3
Maksymalna moc operacyjna (trójfazowa) 11 kW
Natężenie 16 A
Ilość sztuk 1
Gwarancja Gwarancja Producenta 24 miesiące
Stan produktu Nowy

Opinie

Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.

GREEN CELL Kabel do samochodu elektrycznego TYPE 2 16A, 11KW, 5M

Trwa wczytywanie...

Zadaj pytanie: GREEN CELL Kabel do samochodu elektrycznego TYPE 2 16A, 11KW, 5M

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ACTION S.A., Zamienie, ul. Dawidowska 10, 05-500 Piaseczno. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu zapewnienia kontaktu, świadczenia naszych usług, wykonania obowiązków prawnych bądź realizacji innych umów przez okres niezbędny do realizacji w/w celów z uwzględnieniem przepisów prawa. Więcej o przetwarzaniu danych osobowych: Polityka prywatności.