Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Ekspresowa dostawa z Polski Ponad 20 tys. produktów Raty 0%
HGUC 1/144 RGM-86R GM III HGUC 1/144 RGM-86R GM III HGUC 1/144 RGM-86R GM III HGUC 1/144 RGM-86R GM III HGUC 1/144 RGM-86R GM III HGUC 1/144 RGM-86R GM III

HGUC 1 / 144 RGM-86R GM III

0 | Opinie: 0

PRODUKT DOSTĘPNY
Złóż zamówienie , a będzie u Ciebie już jutro!
W przypadku wyboru dostawy kurierem i płatności online lub kartą

Opis - HGUC 1/144 RGM-86R GM III


ODKRYJ UNIKALNE JAPOŃSKIE MODELE GUNPLA!

Gundam jest bardzo popularną marką w Japoni. Swoje początki zaczynała jako anime o super robotach, które podbiło serca wielu ludzi na całym świecie. Dlatego zdecydowano się na stworzenie ich modeli. Każda część została solidnie wykonana z każdym drobnym szczegółem. Efekt po złożeniu jest niesamowity! Zabawa na wiele godzin, dni, a nawet tygodni! Osoby które nie miały nigdy styczności z modelarstwem spokojnie sobie poradzą. Składanie to czysta przyjemność! Uniwersum Gundam jest bardzo ogromna i każdy wybierze odpowiedni model dla siebie.

TWÓJ WYMARZONY MODEL GUNPLA!


Ten wysokiej jakości Universal Century GM III ma całą tę wspaniałą artykulację, która sprawia, że ​​zestawy HGUC są tak kochane. Ten GM jest również wyposażony w dodatkowe naklejki do oznaczania, zasobniki rakietowe z częścią, którą można zamienić, aby wyglądały na otwarte lub zamknięte, karabin promieniowy, szablę promieniową, tarczę i duże wyrzutnie rakiet. Może również używać osłon z innych zestawów HGUC, Ecoas Jegan i Jegan.

#HGUC 1/144 RGM-86R GM III
#HGUC 1/144 RGM-86R GM III

CZYM RÓŻNIĄ SIĘ POSZCZEGÓLNE SERIE MODELI GUNPLA?

#HGUC 1/144 RGM-86R GM III

SERIA SD – Super deformed

Gundam na dobry początek, aby wejść w świat modeli. Seria SD jest prosta w montażu z małą ilością elementów. Proste, łatwe, z małą ilością elementów. Modele te przedstawiają mniejszą wersję modeli bardziej już zaawansowanych. Jest to karykatura swojej prawdziwej formy. Świetnie nadaje się dla młodszych osób chcących również spróbować swoich sił z tymi wspaniałymi robotami Gundam.
Poziom trudności składania: Łatwy
Ilość elementów: ponad 50+
Rozmiar: 8 cm

SERIA HG – High Grade

Są to modele w skali 1:144. Jakość tych modeli znacząco została poprawiona względem ich poprzednich serii. Do tego posiadają pełen zakres ruchu.
Poziom trudności składania: Średni
Ilość elementów: ponad 150+
Rozmiar: 13 cm

#HGUC 1/144 RGM-86R GM III
#HGUC 1/144 RGM-86R GM III

SERIA RG – Real Grade

Real Grade w skali 1:144 została wprowadzona w rocznicę 30-lecia. Lipiec 2010r. był przełomowy dla tej wersji modeli. Można je porównać do serii MG oraz PG. Zasięg ruchu jest większy niż w modelach HG.
Poziom trudności składania: Średnio-zaawansowany
Ilość elementów: ponad 250+
Rozmiar: 13 cm

SERIA MG – Master Grade

Produkcja tego modelu zaczęła się w 1995 roku, Model oferowany jest w skali 1:100. Seria Master Grade jest wytwarzana z najwyższej jakości tworzywa sztucznego. Są bardziej skomplikowane, a to za sprawą większej ilości części do złożenia. Modele MG mają największy zakres ruchu (np. ruchome palce u dłoni). Niesamowity wygląd i dbałość o szczegóły to jedne z największych atutów tych modeli.
Poziom trudności składania: Trudny
Ilość elementów: ponad 260
Rozmiar: 18 cm

#HGUC 1/144 RGM-86R GM III
#HGUC 1/144 RGM-86R GM III

SERIA PG – Perfect Grade

Najwyższej jakości zestawy zostały wprowadzone w 1998 roku. Gundam składa się z części plastikowych jak i metalowych. Zestaw składa się również z części, które muszą być zabezpieczone dodatkowymi śrubami. Wybrane modele posiadają układ diod LED, dzięki którym pancerz jest dodatkowo podświetlony co daje nam niezapomniany i fascynujący efekt. Jest to najtrudniejszy zestaw Gundam do składania, który może nam zająć kilka dni, a nawet tygodni. Seria dla najbardziej wymagających.
Poziom trudności składania: Bardzo trudny
Ilość elementów: 500+
Rozmiar: 30 cm

Informacje dodatkowe
Gwarancja Gwarancja Sklepu 24 miesiące
Stan Nowy

Opinie - HGUC 1 / 144 RGM-86R GM III

Ocena produktu: HGUC 1 / 144 RGM-86R GM III

Średnia ocena: 0
Opinie: 0

0%
0%
0%
0%
0%

Zaufani Producenci

ACTIVEJET Apple GUDSEN Huawei KARCHER MIO Nikon Trust
do góry