Hulajnoga elektryczna Razor E90 PowerCore, czarna (13173804)
- Maksymalna prędkość: 16 km/h
- Maksymalne obciążenie: 54 kg
- Typ kół: Pełne
- Nóżka: Tak
- Waga produktu: 8,3 kg
Więcej mocy w elektrycznych hulajnogach. E90 Power Core to najnowsza hulajnoga Razora. Rewolucja w hulajnogach elektrycznych. Jest to następca znanego już modelu E90. Zostało zmodernizowane praktycznie wszystko. Najnowsza opatentowana technologia silnika umieszczonego bezpośrednio w tylnym kole. Znaczne poprawione osiągi, wydłużony czas jazdy z 40 do 80 min (przy ciągłej jeździe na pełnym gazie). Nowa technologia znacznie ogranicza liczbę części w hulajnodze, nie ma mechanizmów przeniesienia napędu. Dodatkowo dużo bardziej oszczędny silnik. Takie rozwiązania pozwoliły zmniejszyć straty energii i zmniejszyć wagę diametralnie zwiększając czas użytkowania na jednym ładowaniu. Dodatkowo w porównaniu z poprzednikiem został zamontowany hamulec na przednie koło.
| Model | Hulajnoga elektryczna Power Core E90 |
| Maksymalna prędkość | 16 km/h |
| Maksymalne obciążenie | 54 kg |
| Zalecany wiek (min) | 8 lat |
| Materiał ramy | Stal |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ kół | Pełne |
| Nóżka | Tak |
| Mocowanie silnika | W tylnym kole |
| Rodzaj hamulca | Na przednie koło |
| Napięcie baterii | 12 V |
| Żywotność baterii | 80 min |
| Typ obsługiwanych baterii | Kwasowo - ołowiowa |
| Szerokość produktu | 330 mm |
| Głębokość produktu | 750 mm |
| Wysokość produktu | 860 mm |
| Waga produktu | 8,3 kg |
| Siedzisko w zestawie | Nie |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Ostrzeżenia | Przed użytkowaniem zapoznaj się z instrukcją obsługi., Używać tylko na zewnątrz, z dala od łatwopalnych materiałów., Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów elektronicznych. |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |