IDEAL CZAJNIK 1,7 L,STALOWY ŚRODEK, MOC 1500 W, CZ
60,00 zł
52,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 57,00 zł
Produkt Dostępny
Zamów teraz aby otrzymać: 2026-04-14
Dostawa już od 14,90 zł
InPost Paczkomat® 24/7
14,90 zł
DPD Pickup (automaty, Żabka)
19,90 zł
Przesyłka kurierska
19,90 zł
Orlen paczka w ruchu
19,90 zł
Odbiór w punkcie UPS AP
19,90 zł
Odbiór w punkcie FedEx
19,90 zł
- Pojemność zbiornika na wodę: 1,7 l
- Kolor produktu: Czarny
- Wskaźnik poziomu wody: Nie
- Filtrowanie: Nie
- Bezprzewodowy: Tak
- Moc: 1500 W
- Wysokość produktu: 245 mm
Możesz być zainteresowany również:
Specyfikacja
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,7 l |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Plastik, Stal nierdzewna |
| Regulowany termostat | Nie |
| Wskaźnik poziomu wody | Nie |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Filtrowanie | Nie |
| Filtr Anti-Calc | Nie |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Bezprzewodowy | Tak |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Moc | 1500 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Szerokość produktu | 208 mm |
| Głębokość produktu | 150 mm |
| Wysokość produktu | 245 mm |
| Waga produktu | 1 kg |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Ilość sztuk | 1 |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
Rozwiń specyfikację
Dokumenty do pobrania
Opinie
Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
IDEAL CZAJNIK 1,7 L,STALOWY ŚRODEK, MOC 1500 W, CZ
Trwa wczytywanie...