IDEAL GRILL ELEKTRYCZNY KONTAKTOWY IK1700
IDEAL GRILL ELEKTRYCZNY KONTAKTOWY IK1700
- Kolor produktu: Czarny, Stal nierdzewna
- Moc: 2000 W
- Szerokość produktu: 330 mm
- Wysokość produktu: 175 mm
Chrupiące warzywa, soczyste mięso, ciepłe panini… brzmi pysznie? Dzięki grillowi kontaktowemu IK1700 możesz przygotować te wszystkie dania szybko, wygodnie i bez względu na pogodę. Kompaktowy, prosty w obsłudze i niezwykle funkcjonalny – to urządzenie, które sprawdzi się zarówno w codziennym gotowaniu, jak i podczas weekendowych kulinarnych eksperymentów.
Grill wyposażono w dwie płyty grzewcze o wymiarach 23 × 15 cm, pokryte powłoką antyadhezyjną, która zapobiega przywieraniu jedzenia. Dzięki temu możesz grillować bez dodatku tłuszczu, a czyszczenie urządzenia zajmuje dosłownie chwilę – wystarczy przetrzeć powierzchnię wilgotną ściereczką.
Górna płyta jest ruchoma, co pozwala jej dopasować się do grubości grillowanego produktu – niezależnie od tego, czy przygotowujesz cienką kanapkę, czy pokaźny stek. Dzięki temu danie jest równomiernie przypieczone z obu stron, bez potrzeby obracania
Obsługa grilla IK1700 jest prosta i intuicyjna, dzięki czemu każdy – niezależnie od doświadczenia w kuchni – poradzi sobie z jego uruchomieniem. Lampka kontrolna sygnalizuje gotowość urządzenia do pracy, a nienagrzewający się uchwyt zapewnia pełne bezpieczeństwo podczas otwierania i zamykania grilla.
Z grillem kontaktowym IK1700 możesz cieszyć się smakiem ulubionych dań z rusztu przez cały rok – bez względu na pogodę i bez konieczności wychodzenia z domu. Idealny do przygotowania szybkiego lunchu, kolacji czy przekąsek na imprezę.
| Kolor produktu | Czarny, Stal nierdzewna |
| Układ | Prostokątny |
| Regulowany termostat | Tak |
| Powłoka nieprzywierająca | Tak |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Powierzchnia gotowania | 230 x 145 mm |
| Liczba palników/stref gotowania | 2 strefy |
| Liczba płyt / stojaków | 1 |
| Pokrywka | Tak |
| Właściwości pokrywy | Pokrywa na zawiasach |
| Kąt otwarcia pokrywki | 180° |
| Zdjemowalne talerze | Nie |
| Schowek na przewód sieciowy | Tak |
| Liczba poziomów mocy | 5 |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Diody LED | Zasilanie, Temperatura |
| Wskaźnik odpowiedniej temperatury | Tak |
| Moc | 2000 W |
| Szerokość produktu | 330 mm |
| Głębokość produktu | 365 mm |
| Wysokość produktu | 175 mm |
| Waga produktu | 5,02 kg |
| Waga wraz z opakowaniem | 5,55 kg |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Produkty na jeden kontener intermodalny (20ft) | 700 szt. |
| Produkty na jeden kontener intermodalny (40ft) | 1600 szt. |
| Produkty w jednym kontenerze intermodalnym (40ft, HC) | 1900 szt. |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 11,7 kg |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 2 szt. |
| Produktów na palecie | 48 szt. |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |