Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

W żadnym warsztacie nie może zabraknąć choćby jednego imadła. Jest to narzędzie wprost niezastąpione. Służy do mocowania elementów, które zamierzamy poddać obróbce. Na konstrukcję najprostszych modeli składają się dwie szczęki zaciskane przez specjalną śrubę napędzaną pokrętłem. Większe, nowoczesne, maszynowe imadła dodatkowo posiadają korpus oraz elementy, dzięki którym można zamocować je na stole bądź obrabiarce.

Imadła - dla wygody i precyzji obróbki różnych elementów

W zależności od przeznaczenia i budowy możemy wyróżnić różne rodzaje imadeł. Jak już wspomnieliśmy, na rynku dostępne są profesjonalne imadła maszynowe, które pozwalają nam zamocować elementy do obróbki w obrabiarkach. Poza tym, często przydatne okazują się również imadła ręczne - jak sama nazwa wskazuje, do trzymania w ręku, a nie mocowania do stołu. Nie możemy też zapominać o takich narzędziach, jak imadła jubilerskie, kątowe i obrotowe. W zależności od specyfiki pracy, należy dobrać model, który jak najbardziej nam ją ułatwi.

Filtry

Producenci
Cena

Ilość produktów: 1

Domyślnie
Domyślnie

Zaufani Producenci

ACTIS ACTIVEJET Blaupunkt BOSCH KARCHER
do góry