Inteligentna głowica termostatyczna WiFi/BT Shelly TRV, 2 sztuki
- Kolor produktu: Biały
- Wi-Fi: Tak
- Częstotliwość (MHz): 2412 - 2472 MHz
- Odpowiednie do użytku wewnętrznego: Tak
- Średnica: 5,4 cm
- Wysokość produktu: 78 mm
- Waga produktu: 107 g
Opis
Inteligentna kontrola temperatury w Twoim domu
Shelly WiFi/BLU TRV to zestaw dwóch inteligentnych głowic termostatycznych z centralką, który pozwala wygodnie sterować temperaturą w pomieszczeniach.
Dzięki komunikacji Bluetooth, Wi-Fi i radiowej możesz kontrolować ogrzewanie z poziomu aplikacji, a detekcja otwarcia drzwi i okien pomaga efektywniej wykorzystywać ciepło.
Precyzja działania i oszczędność energii
Głowice Shelly BLU TRV umożliwiają tworzenie harmonogramów pracy dopasowanych do Twojego trybu dnia.
Wsparcie dla dodatkowych czujników temperatury oraz drzwi i okien pozwala lepiej reagować na warunki w pomieszczeniu, ograniczając zbędne grzanie.
Funkcja Boost i wygoda użytkowania
Tryb Boost pozwala szybko podnieść temperaturę, co przydaje się po powrocie do wychłodzonego mieszkania.
Funkcję uruchomisz zarówno z aplikacji, jak i lokalnie za pomocą obrotowego pokrętła z wyświetlaczem.
Zasilanie dwiema bateriami AA zapewnia długą, nawet dwuletnią pracę bez częstej wymiany.
Kompaktowa konstrukcja i łatwa instalacja
Głowice Shelly są lekkie, kompaktowe. Wykonane z tworzywa, dzięki czemu dyskretnie wkomponują się w wystrój wnętrza.
Standardowy gwint M30/15 ułatwia montaż na większości grzejników, a zasięg komunikacji do 30 m na zewnątrz i do 10 m wewnątrz zapewnia stabilne działanie.
Specyfikacja
| Inteligentny termostat | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Programowalny | Tak |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 60 °C |
| Gwint śruby | M30 x 1.5mm |
| Połączenia bezprzewodowe | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Częstotliwość (MHz) | 2412 - 2472 MHz |
| Zasięg bezprzewdowego router'a | 30 m |
| Odpowiednie do użytku wewnętrznego | Tak |
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona | Tak |
| Zdalnie sterowany | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Zasilanie bateryjne | Tak |
| Rodzaj baterii | Bateria AA |
| Ilość baterii | 2 |
| Średnica | 5,4 cm |
| Wysokość produktu | 78 mm |
| Waga produktu | 107 g |
| Liczba dołączonych produktów | 2 szt. |
| Piktogram(y) zagrożenia | |
| Ostrzeżenia | Produkty mogą zawierać baterie, które są szkodliwe dla środowiska i powinny być utylizowane w odpowiedni sposób., Przechowywać z dala od dzieci., Unikać kontaktu bezpośredniego z cieczami, gdyż mogą powodować uszkodzenia urządzenia. |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
| Nazwa | Shelly Europe Ltd. |
| Kraj | Bułgaria |
| Adres | 103 Cherni vrah Blvd |
| Kod pocztowy | 1407 |
| Miasto | Sofia |
| support@shelly.cloud | |
| Telefon | +359 2 988 7435 |