Inteligentna lampa sufitowa CW Yeelight Mercury C300 Wifi Plafon 1300 lm
158,95 zł
151,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 143,05 zł
Produkt Dostępny
Zamów teraz aby otrzymać: 2026-04-23
Dostawa już od 14,90 zł
InPost Paczkomat® 24/7
14,90 zł
DPD Pickup (automaty, Żabka)
19,90 zł
Przesyłka kurierska
19,90 zł
Orlen paczka w ruchu
19,90 zł
Odbiór w punkcie FedEx
19,90 zł
- Wysokość produktu: 58 mm
Możesz być zainteresowany również:
Opis
Yeelight Mercury C300 – inteligentne światło na co dzień
Yeelight Mercury C300 to kompaktowa lampa sufitowa o jasności 1300 lm i regulowanej barwie światła 2700–6500 K. Dzięki łączności Wi-Fi możesz sterować nią z aplikacji lub głosem przez Google Home i Alexa. Elegancki design i równomierne, bezmigotliwe światło sprawiają, że doskonale sprawdzi się w każdym wnętrzu.
Rozwiń opis
Specyfikacja
| Model | Inteligentne światło sufitowe |
| Temperatura barwowa (min) | 2700 K |
| Temperatura barwowa (max) | 6500 K |
| Przeznaczenie | Sufit |
| Odpowiednie do użytku wewnętrznego | Tak |
| Jasność | 1300 cd/m² |
| Współczynnik oddawania barw (CRI) | 80 |
| Wsparcie aplikacji | Tak |
| Obsługiwane aplikacje | Yeelight App |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wysokość produktu | 58 mm |
| Średnica produktu | 300 mm |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
Rozwiń specyfikację
Opinie
Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
Inteligentna lampa sufitowa CW Yeelight Mercury C300 Wifi Plafon 1300 lm
Trwa wczytywanie...