Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Sklep Marki Aranżacje Dla firm
Ekspresowa dostawa z Polski - Ponad 20 tys. produktów - 96% pozytywnych opinii
INTELLINET MEDIA KONWERTER 10/100BASE-TX RJ45 / 10 - 506502 INTELLINET MEDIA KONWERTER 10/100BASE-TX RJ45 / 10 - 506502 INTELLINET MEDIA KONWERTER 10/100BASE-TX RJ45 / 10 - 506502 INTELLINET MEDIA KONWERTER 10/100BASE-TX RJ45 / 10 - 506502 INTELLINET MEDIA KONWERTER 10/100BASE-TX RJ45 / 10 - 506502 INTELLINET MEDIA KONWERTER 10/100BASE-TX RJ45 / 10 - 506502 INTELLINET MEDIA KONWERTER 10/100BASE-TX RJ45 / 10 - 506502

INTELLINET MEDIA KONWERTER 10 / 100BASE-TX RJ45 / 10 - 506502

0 | Opinie: 0

PRODUKT DOSTĘPNY
Złóż zamówienie , a będzie u Ciebie już jutro!
W przypadku wyboru dostawy kurierem i płatności online lub kartą

Opis


Sieć
Maksymalna szybkość przesyłania danych100 Mbit/s
Standardy komunikacyjneIEEE 802.3
IEEE 802.3u
Rodzaj interfejsu sieci EthernetFast Ethernet
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN10
100
Automatyczne MDI/MDI-XTak
Transmisja dwukierunkowa duplexPełny
Pół-dupleks
Porty i interfejsy
Technologia łącznościPrzewodowa
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45)1
Liczba portów1
Złącze światłowodoweSC
Gniazdko wyjścia DCTak
Wydajność
Maksymalny dystans transferu2000 m
Długość fali1310 nm
Struktura światłowódu jednomodowegoMultifunkcyjny
Obsługiwane średnice kabla światłowodowego50/125
62.5/125 µm
moc Tx (minimalna)-22 dBmW
moc Tx (maksymalna)-12 dBmW
Wrażliwość-30 dBmW
Konstrukcja
WewnętrznyNie
Diody LEDLAN
Link
Zasilanie
Status
Kolor produktuCzarny
CertyfikatyFCC, CE
Moc
Napięcie5 V
Prąd wejściowy1 A
Maksymalne zużycie mocy2,5 W
Waga i rozmiary
Szerokość produktu70 mm
Głębokość produktu107 mm
Wysokość produktu26 mm
Waga produktu500 g
Warunki pracy
Zakres temperatur (eksploatacja)0 - 70 °C
Zakres temperatur (przechowywanie)-45 - 80 °C
Zakres wilgotności względnej10 - 90%
Zawartość opakowania
Zasilacz sieciowyTak
Podręcznik użytkownikaTak
Informacje dodatkowe
Gwarancja Gwarancja Sklepu 36 miesięcy
Stan Nowy

Opinie - INTELLINET MEDIA KONWERTER 10 / 100BASE-TX RJ45 / 10 - 506502

Ocena produktu: INTELLINET MEDIA KONWERTER 10 / 100BASE-TX RJ45 / 10 - 506502

Średnia ocena: 0
Opinie: 0

0%
0%
0%
0%
0%

Zaufani Producenci

Actina Actis Activejet Aerocool AMD Apple Asus Be Quiet! Blaupunkt BROTHER Canon Crucial D-Link Dell EPSON GIGABYTE HP Huawei Intel JBL Kingston Lenovo LG Logitech Microsoft MSI Philips Razer SanDisk Toshiba TP-Link Trust
do góry