Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Darmowa dostawa do paczkomatów - od 300zł
INTELLINET MODUŁ MINI GBIC SFP LC MULTIMODE 550M - 545006 INTELLINET MODUŁ MINI GBIC SFP LC MULTIMODE 550M - 545006 INTELLINET MODUŁ MINI GBIC SFP LC MULTIMODE 550M - 545006 INTELLINET MODUŁ MINI GBIC SFP LC MULTIMODE 550M - 545006

INTELLINET MODUŁ MINI GBIC SFP LC MULTIMODE 550M - 545006

0 | Opinie: 0

Produkt chwilowo niedostępny
Wydajność
Typ transceivera SFPSwiatłowód
Maksymalna szybkość przesyłania danych1000 Mbit/s
Typ interfejsuSFP
Wsparcie dla Multi-mode fiber (MMF)Tak
Złącze światłowodoweLC
Obsługiwane średnice kabla światłowodowego50/125
62.5/125 µm
Maksymalny dystans transferu550 m
Długość fali850 nm
moc Tx (minimalna)-8 dBmW
moc Tx (maksymalna)-3 dBmW
Bilans (budżet) łącza8 dB
Rodzaj interfejsu sieci EthernetGigabit Ethernet
Standardy komunikacyjneIEEE 802.3z
Technologia okablowania Fiber Ethernet1000BASE-SX
Transmisja dwukierunkowa duplexPełny
Cechy
Kolor produktuAluminium
Obsługa podłączania podczas pracyTak
CertyfikatyFCC Class B, CE, RoHS, IEC-60825
Moc
Napięcie3.3 V
Pobór mocy1 W
Warunki pracy
Zakres temperatur (eksploatacja)0 - 70 °C
Zakres temperatur (przechowywanie)-40 - 85 °C
Zakres wilgotności względnej5 - 95%
Waga i rozmiary
Szerokość produktu13 mm
Głębokość produktu55 mm
Wysokość produktu12 mm
Waga produktu20 g
Dane opakowania
Liczba dołączonych produktów1 szt.
Informacje dodatkowe
Gwarancja Gwarancja Sklepu 36 miesięcy
Stan Nowy

Opinie - INTELLINET MODUŁ MINI GBIC SFP LC MULTIMODE 550M - 545006

Ocena produktu: INTELLINET MODUŁ MINI GBIC SFP LC MULTIMODE 550M - 545006

Średnia ocena: 0
Opinie: 0

0%
0%
0%
0%
0%

Zaufani Producenci

ACTIS D-Link HP Huawei Intel TP-Link
do góry