Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Ekspresowa dostawa z Polski Ponad 20 tys. produktów Raty 0%
iPad Pro 11''  Wi-Fi 256GB Space Gray MXDC2FD/A iPad Pro 11''  Wi-Fi 256GB Space Gray MXDC2FD/A iPad Pro 11''  Wi-Fi 256GB Space Gray MXDC2FD/A iPad Pro 11''  Wi-Fi 256GB Space Gray MXDC2FD/A iPad Pro 11''  Wi-Fi 256GB Space Gray MXDC2FD/A

iPad Pro 11''  Wi-Fi 256GB Space Gray MXDC2FD / A

0 | Opinie: 0

PRODUKT DOSTĘPNY
Złóż zamówienie , a będzie u Ciebie już jutro!
W przypadku wyboru dostawy kurierem i płatności online lub kartą

Opis - iPad Pro 11''  Wi-Fi 256GB Space Gray MXDC2FD/A


#iPad Pro 11''  Wi-Fi 256GB Space Gray MXDC2FD/A


iPad Pro

#iPad Pro 11''  Wi-Fi 256GB Space Gray MXDC2FD/A

Twój następny komputer nie musi być komputerem.


Może być magiczną taflą szkła.

Może być szybszy niż większość laptopów PC.

Może mieć profesjonalne aparaty, które potrafią wzbogacać rzeczywistość.

A do jego obsługi możesz używać gestów, rysika, klawiatury, a nawet gładzika.

Wystarczy, że Twoim następnym komputerem będzie nowy iPad Pro.

#iPad Pro 11''  Wi-Fi 256GB Space Gray MXDC2FD/A

Wyświetlacz Liquid Retina


Chcesz znaleźć bardziej zaawansowany mobilny wyświetlacz? Powodzenia.

#iPad Pro 11''  Wi-Fi 256GB Space Gray MXDC2FD/A

Technologia Liquid Retina

Sięgający krawędzi wyświetlacz Liquid Retina robi niesamowite wrażenie1. Dzieje się tak, bo do wyświetlania niesamowitych obrazów wykorzystuje szereg zaawansowanych technologii – od True Tone po ProMotion – i zapewnia najlepsze w branży odwzorowanie kolorów. Wszystko wygląda na nim zachwycająco, a każda czynność jest doskonale płynna. I to właśnie połączenie tych cech daje w sumie najbardziej zaawansowany mobilny wyświetlacz na świecie.

#iPad Pro 11''  Wi-Fi 256GB Space Gray MXDC2FD/A


Pro aparaty

Aparatom iPada warto się przyjrzeć.
Głębiej

iPad to synonim funkcjonalności. W każdej wersji oferuje zaawansowane aparaty, obszerny wyświetlacz, zawrotną szybkość działania i wysoce precyzyjne czujniki. Aparatem szerokokątnym i nowym ultraszerokokątnym uchwycisz fantastyczne kadry, robiąc zdjęcia i kręcąc filmy. A jeśli chodzi o dźwięk, do dyspozycji masz mikrofony studyjnej jakości i cztery doskonałe głośniki. Z takim sprzętem wszystko jest możliwe – nawet ustawienie kilku iPadów na statywie, żeby nakręcić profesjonalne wielokamerowe ujęcie.

#iPad Pro 11''  Wi-Fi 256GB Space Gray MXDC2FD/A

Skaner LiDAR

Technologia LiDAR (Light Detection and Ranging) inteligentnie mierzy odległość, sprawdzając czas, w jakim światło dociera do obiektu, odbija się i wraca do skanera. Eksperci NASA wykorzystują to niezwykle zaawansowane rozwiązanie, przygotowując wyprawy na Marsa. A nam udało się zaadaptować je do lekkiej i smukłej konstrukcji iPada Pro.

Specjalny skaner LiDAR mierzy czas przelotu światła odbijanego od powierzchni na dystansie nawet pięciu metrów w pomieszczeniach i w plenerze. Działa z dokładnością do pojedynczych fotonów z prędkością liczoną w nanosekundach, otwierając niesamowite możliwości w świecie rozszerzonej rzeczywistości i nie tylko.

#iPad Pro 11''  Wi-Fi 256GB Space Gray MXDC2FD/A

Skaner LiDAR współpracuje z zaawansowanymi aparatami, czujnikami ruchu i systemem iPadOS, dokonując precyzyjnych pomiarów głębi. To unikalne połączenie sprzętu, oprogramowania i przełomowych innowacji czyni z iPada Pro najdoskonalsze urządzenie do eksploracji rozszerzonej rzeczywistości.

#iPad Pro 11''  Wi-Fi 256GB Space Gray MXDC2FD/A

Rozszerzona rzeczywistość

Apki AR w nowym iPadzie Pro oferują jeszcze wyższy poziom realizmu. Wstawianie generowanego komputerowo obiektu odbywa się błyskawicznie. Realistyczna okluzja przedmiotów pozwala obiektom wirtualnym swobodnie poruszać się przed i za realnie istniejącymi strukturami. Ulepszona technologia przechwytywania ruchu (motion capture) i okluzja osób działają precyzyjniej niż kiedykolwiek. A to dopiero początek. Z czasem efekty pracy deweloperów będą robiły jeszcze większe wrażenie.

#iPad Pro 11''  Wi-Fi 256GB Space Gray MXDC2FD/A

Kręć, pstrykaj i edytuj

iPad Pro z zaawansowanym systemem aparatów jest niebywale wszechstronny. Możesz nagrywać, edytować i udostępniać wideo 4K na jednym urządzeniu. Sfotografować cały pokój obiektywem ultraszerokokątnym i natychmiast zacząć projektować wnętrze, korzystając z funkcji Oznaczenia. Albo zeskanować dokument, podpisać go lub dodać do niego adnotacje przy użyciu Apple Pencil, a następnie jednym stuknięciem odesłać go wraz z notatkami.

#iPad Pro 11''  Wi-Fi 256GB Space Gray MXDC2FD/A

Aparat TrueDepth

Przedni aparat TrueDepth obsługuje Face ID, czyli najbezpieczniejszą metodę uwierzytelniania na podstawie twarzy kiedykolwiek użytą w tablecie czy komputerze. Za jego pomocą możesz też porozmawiać z przyjaciółmi przez FaceTime, zrobić selfie w trybie portretowym lub ożywić konwersacje w apce Wiadomości, zmieniając się w Animoji.

#iPad Pro 11''  Wi-Fi 256GB Space Gray MXDC2FD/A

Wydajność

Z drogi, pecety.

#iPad Pro 11''  Wi-Fi 256GB Space Gray MXDC2FD/AA12Z Bionic

Za sprawą czipa A12Z Bionic iPad Pro oferuje wydajność, o której większość laptopów PC może tylko pomarzyć. Wszystko robisz szybko i płynnie, od codziennych zadań po zaawansowaną obróbkę grafiki. A dzięki 8-rdzeniowemu procesorowi GPU znacznie wzrasta wydajność i realizm w rozbudowanych graficznie apkach i grach.

#iPad Pro 11''  Wi-Fi 256GB Space Gray MXDC2FD/ADla zawodowców

Czip A12Z Bionic stworzono z myślą o wydajnej pracy, zwłaszcza z profesjonalnymi aplikacjami. 8‑rdzeniowy procesor graficzny umożliwia edycję wideo 4K, projektowanie 3D i interakcje w rozszerzonej rzeczywistości bez żadnych zakłóceń. Ulepszony układ chłodzenia pomaga osiągać i dłużej utrzymywać wyższą wydajność maksymalną, co dla zawodowców ma pierwszorzędne znaczenie. A zaprojektowany przez Apple system Neural Engine umożliwia samouczenie profesjonalnym aplikacjom nowej generacji.

#iPad Pro 11''  Wi-Fi 256GB Space Gray MXDC2FD/AWielozadaniowość

iPadOS potrafi wykorzystać pełną moc i wydajność iPada Pro. Idealna współpraca szybkich komponentów sprzętowych i zaawansowanego oprogramowania pozwala na efektywne – i efektowne – interakcje. W rezultacie możesz łatwo i szybko pracować z kilkoma apkami naraz i płynnie przenosić się między różnymi przestrzeniami.

#iPad Pro 11''  Wi-Fi 256GB Space Gray MXDC2FD/A

Klawiatura Magic Keyboard

Sztuka lewitacji.

#iPad Pro 11''  Wi-Fi 256GB Space Gray MXDC2FD/A


Klawiatura Magic Keyboard

Nowa klawiatura Magic Keyboard to fantastyczny dodatek do iPada Pro. Pisze się na niej wygodniej niż kiedykolwiek. Oferuje gładzik istotnie wzbogacający interakcje z ekranem i złącze USB-C do ładowania iPada Pro. A do tego chroni urządzenie z obu stron. Magic Keyboard ma też innowacyjny wspornik, który magnetycznie łączy się z iPadem Pro, efektownie unosząc go nad klawiaturą. Umożliwia też płynną regulację kąta nachylenia ekranu, pozwalając na jego optymalne ustawienie.

#iPad Pro 11''  Wi-Fi 256GB Space Gray MXDC2FD/A

Pełnowymiarowa klawiatura

Pełnowymiarowa klawiatura do iPada Pro ma sztywne klawisze z optymalnymi odstępami i mechanizmem nożycowym ze skokiem 1 mm. Pisze się na niej cicho, precyzyjnie i wygodnie. Wszystko – od mejla czy biznesplanu aż po epicką powieść. A ponieważ ma podświetlane klawisze, pozwoli Ci wygodnie pracować także po godzinach.

Gładzik
wymyślony na nowo

Gładzik reaguje na nacisk na całej powierzchni. I całkowicie odmienia sposób, w jaki możesz korzystać z niesamowitych możliwości iPadOS. Pozwala poruszać nowo dodanym do systemu kursorem, który idealnie nadaje się do zadań wymagających szczególnej precyzji – na przykład edycji arkuszy kalkulacyjnych czy zaznaczania tekstu. Kursor umożliwia też obsługę iPada wyłącznie przy użyciu gładzika. Do nawigacji w systemie możesz używać także intuicyjnych gestów Multi‑Touch – wracać machnięciem do ekranu początkowego czy przełączać się między przestrzeniami.

#iPad Pro 11''  Wi-Fi 256GB Space Gray MXDC2FD/A

Kursor dla iPadOS.
Duży krok dla iPada. Dla kursora ogromny.

Gładzik dla iPadOS pozwala obsługiwać iPada na wiele nowych, fantastycznych sposobów. Kursor zaprojektowaliśmy specjalnie z myślą o środowisku, które użytkownicy zwykle obsługują dotykowo. Działa kontekstowo, tj. w zależności od wyświetlanych treści – przycisków, ikon aplikacji czy tekstu – zamienia się w narzędzie, którego akurat potrzebujesz. Doskonale spisuje się wszędzie tam, gdzie nieodzowna jest wyjątkowa dokładność, na przykład podczas tworzenia arkusza kalkulacyjnego czy edycji tekstu. W systemie iPadOS możesz też poruszać się za pomocą intuicyjnych gestów na gładziku.

#iPad Pro 11''  Wi-Fi 256GB Space Gray MXDC2FD/A

Apple Pencil

Wyłącznie dla artystów.
Studentów.
I wszystkich innych.

#iPad Pro 11''  Wi-Fi 256GB Space Gray MXDC2FD/A

Twórz

Apple Pencil wyczuwa siłę nacisku oraz kąt pochylenia i działa bez odczuwalnych opóźnień. Z jego pomocą urzeczywistnisz każdy twórczy pomysł, na przykład retuszując zdjęcie czy projektując niezwykłą kartkę urodzinową. Po magnetycznym przyłączeniu do iPada Pro rysik błyskawicznie uzupełnia energię, jest więc zawsze gotowy do pracy.

#iPad Pro 11''  Wi-Fi 256GB Space Gray MXDC2FD/A

Notuj

Do robienia notatek i porządkowania myśli nie ma lepszego narzędzia niż iPad. W apce Notatki zapiszesz pomysły równie wygodnie, jak w notesie, a dodatkowo poukładasz je, udostępnisz i dodasz do prezentacji. W App Store znajdziesz mnóstwo fantastycznych aplikacji do systematyzowania, edytowania i dopracowywania notatek do perfekcji.

#iPad Pro 11''  Wi-Fi 256GB Space Gray MXDC2FD/A

Zaznaczaj

Dodawanie adnotacji za pomocą Apple Pencil ułatwia mnóstwo
rzeczy. Możesz na przykład zrobić zrzut ekranu i od razu umieścić
na nim kilka słów komentarza. Albo zeskanować dokument i podpisać go na iPadzie, łatwo oznaczyć i wysłać plik PDF, a nawet
narysować coś bezpośrednio w apkach, takich
jak Keynote.

#iPad Pro 11''  Wi-Fi 256GB Space Gray MXDC2FD/A

Poręczność

Żaden laptop nie zajdzie tak daleko.

#iPad Pro 11''  Wi-Fi 256GB Space Gray MXDC2FD/A

Smukły, lekki i wytrzymały

iPad Pro jest niesamowicie funkcjonalny, zwłaszcza że możesz wszędzie go ze sobą zabrać. Bez trudu zmieści się w plecaku i na składanym stoliku w samolocie, a jego bateria wystarczy nawet na 10 godzin, czyli cały dzień pracy.

#iPad Pro 11''  Wi-Fi 256GB Space Gray MXDC2FD/A

Łączność

iPad Pro to wszechstronna stacja robocza kompaktowych rozmiarów. Pozwala bezprzewodowo drukować dokumenty, wyświetlać zawartość ekranu i przesyłać pliki. Do portu USB-C podłączysz wszelkiego typu akcesoria, na przykład aparat, dysk zewnętrzny czy monitor. Interfejsy Wi‑Fi i LTE działają jeszcze szybciej, zawsze i wszędzie łącząc Cię ze światem4. A gdy strumieniujesz swój ulubiony program albo puszczasz muzykę na imprezie, cieszysz się najwyższą jakością dźwięku płynącego z czterech potężnych głośników.

Wyświetlacz
Długość przekątnej ekranu27,9 cm (11")
Rozdzielczość2388 x 1668 px
Technologia wyświetlaczaIPS
Jasność600 cd/m²
Gęstość pikseli264 ppi
Zaokrąglone narożniki wyświetlaczaTak
Powłoka nieodbijająca światłaTak
Odporny na odciski palcówTak
Procesor
Typ procesoraApple
Model procesoraA12Z
KoprocesorTak
Model koprocesoraM12
Nośnik danych
Pojemność pamięci wewnętrznej256 GB
Zintegrowany czytnik kartNie
Obsługiwane typy kart pamięciNieobsługiwany
NośnikiFlash
Grafika
Rodzina adaptera graficznegoApple
Audio
Ilość wbudowanych glosników4
Liczba mikrofonów5
Kamera
Kamera tylnaTak
Typ aparatu tylnegoPojedynczy obiektyw
Rozdzielczość kamery tylna (numericky)12 MP
Rozdzielczość drugiego aparatu tylnego (numeryczna)10 MP
Liczba przesłon aparatu tylnego1,8
Liczba przesłon drugiego aparatu tylnego2,4
Kąt pola widzenia drugiego aparatu tylnego (FOV)125°
Cyfrowe zbliżenie5x
Zoom optyczny2x
Automatyczne ustawienie ostrościTak
Wbudowany fleszTak
Stabilizator obrazuTak
Nagrywanie wideoTak
Tryby nagrywania wideo720p
1080p
2160p
Szybkość przechwytywania wideo240 fps
Stabilizator wideoTak
Kamera przedniaTak
Rozdzielczość kamery przedniej (numericky)7 MP
Liczba przesłon przedniej kamery2,2
Błysk ekranuTak
GeotaggingTak
Sieć
Połączenie z siecią komórkowąNie
BluetoothTak
Wersja Bluetooth5.0
Podstawowy standard Wi-FiWi-Fi 6 (802.11ax)
AirPlayTak
Porty i interfejsy
Port dla zestaw słuchawka/mikrofonNie
Funkcje telefonu
Połączenie głosoweTak
Połączenie wideoTak
Konstrukcja
Nazwa koloruSpace Grey
Typ napęduPełnowymiarowy tablet
Materiał obudowyAluminium
UkładCiemnopopielaty
Kolor produktuSzary
Wydajność
Funkcja Assisted GPS (A-GPS)Nie
iBeaconTak
Nawigacja Wi-FiTak
AkcelerometrTak
Czujnik oświetlenia otoczeniaTak
ŻyroskopTak
Czujnik LiDARTak
Elektryczny kompasTak
BarometrTak
Lokalizacja pozycjiTak
Ochrona
Rozpoznawanie twarzyTak
Oprogramowanie
PlatformaiPadOS
Wirtualny asystentApple Siri
Zainstalowany system operacyjnyiPadOS
Obsługiwane systemy operacyjne WindowsTak
Obsługiwane systemy operacyjne MacTak
Bateria
Technologia bateriiLitowo-polimerowy (LiPo)
Pojemność baterii28,65 Wh
Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym10 h
Moc
Straty mocy adaptera AC18 W
Certyfikat EnergyStarTak
Waga i rozmiary
Szerokość produktu178,5 mm
Głębokość produktu5,9 mm
Wysokość produktu247,6 mm
Waga produktu471 g
Zawartość opakowania
W zestawie klawiaturaNie
RysikNie
PrzewodyUSB Type-C
Warunki pracy
Zakres temperatur (eksploatacja)0 - 35 °C
Zakres temperatur (przechowywanie)-20 - 45 °C
Zakres wilgotności względnej5 - 95%
Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.)0 - 3000 m
Informacje dodatkowe
Gwarancja Gwarancja Producenta 12 miesięcy
Stan Nowy
Informacje dodatkowe

Opinie - iPad Pro 11''  Wi-Fi 256GB Space Gray MXDC2FD / A

Ocena produktu: iPad Pro 11''  Wi-Fi 256GB Space Gray MXDC2FD / A

Średnia ocena: 0
Opinie: 0

0%
0%
0%
0%
0%

Zaufani Producenci

Apple Huawei Lenovo Microsoft PocketBook
do góry