Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Wracasz z wakacji? To świetnie, bo mamy dla Ciebie PREZENT! KLIKNIJ TUTAJ

Joysticki do PC to jedne z najpopularniejszych, a także najstarszych kontrolerów do gier. Oczywiście dziś urządzenia te są dużo nowocześniejsze, bardziej funkcjonalne i ergonomiczne niż pierwsze modele, z których korzystaliśmy przed laty. Współczesne joysticki sprawiają, że gra jest zdecydowanie bardziej dynamiczna.

Joysticki do PC - renoma marki, ergonomia kontrolera, solidne wykonanie

Decydując się na zakup joysticka do PC warto ustalić pewne kryteria, które pozwolą nam wybrać dobrej jakości urządzenie. Niewątpliwie nie bez znaczenia jest renoma marki - na szczególną uwagę zasługują kontrolery Logitech, Gembird oraz Thrustmaster. Poza tym, niesamowicie ważny jest kształt joysticka, bowiem przekłada się na ergonomię gry. Ilość i rozkład przycisków, a także dodatkowe funkcje, takie jak opcja mapowania i programowania przycisków wydają się kluczowe. Wreszcie, istotna jest jakość wykonania urządzeń i materiałów, jakie zostały w tym celu użyte. Solidna podstawa joysticka bardzo często decyduje o komforcie gry, a co za tym idzie o osiąganych wynikach.

Filtry

Cena

Ilość produktów: 0

Domyślnie

Brak produktów spełniających podane kryteria

Domyślnie

Zaufani Producenci

ACTIVEJET Aerocool Apple ASUS Dell Lenovo Logitech Manta Microsoft MSI Razer ROCCAT SteelSeries Trust
do góry