Jump Starter kompresor BLOW 5w1
369,00 zł
Produkt Dostępny
Zamów teraz aby otrzymać: 2026-04-14
Dostawa już od 9,90 zł
InPost Paczkomat® 24/7
14,90 zł
DPD Pickup (automaty, Żabka)
9,90 zł
Przesyłka kurierska
19,90 zł
Orlen paczka w ruchu
9,90 zł
Odbiór w punkcie UPS AP
19,90 zł
Odbiór w punkcie FedEx
19,90 zł
- Pojemność baterii: 12 Ah
- Kolor produktu: Czarny, Czarny, Metaliczny, Czerwony
Specyfikacja
| Akumulator | Tak |
| Latarka | Tak |
| Czas ładowania | 4 h |
| Pojemność baterii | 12 Ah |
| Funkcja prostownika | Tak |
| Kompresor powietrza | Tak |
| Kolor produktu | Czarny, Czarny, Metaliczny, Czerwony |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Zakres temperatury pracy | -25 +50°C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 0 - 50 °C |
| Prąd rozruchowy | 400 A |
| Czas rozruchu | 2 s |
| Napięcie | 12 V |
| Napięcie wyjściowe portu USB | 5 V |
| Prąd wyjściowy portu USB | 2,4 A |
| Prąd wejściowy | 1 A |
| Napięcie wejściowe DC | 15 V |
| Ilość portów USB | 2 |
| Zawartość zestawu | Klemy do podłączenia akumulatora |
| Ładowarka samochodowa | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Kabel USB w zestawie | Nie |
| Pokrowiec | Nie |
| Waga produktu | 7,5 kg |
| Ostrzeżenia | Nie wystawiać na działanie wysokich temperatur ani otwartego ognia, może grozić wybuchem., Unikać kontaktu z oczami i skórą; w razie kontaktu przemyć dużą ilością wody i skontaktować się z lekarzem., Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji baterii i sprzętu elektronicznego., Nie wystawiaj na działanie wysokich temperatur lub bezpośredniego światła słonecznego., Nie wrzucaj do ognia ani nie demontuj., Utylizuj zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi zbierania i recyklingu odpadów elektronicznych. |
| Piktogram(y) zagrożenia | |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 12 miesięcy |
| Stan produktu | Nowy |
Rozwiń specyfikację
Opinie
Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
Jump Starter kompresor BLOW 5w1
Trwa wczytywanie...