Producent: Vention
Kabel USB-C do C Vention oplot 3A 480Mbps 60W 1m WH
Kabel USB-C do C Vention oplot 3A 480Mbps 60W 1m WH
- Wersja USB: USB 2.0
- Maksymalna szybkość przesyłania danych: 480 Mbit/s
- Długość kabla: 1 m
Kabel Vention USB-C do USB-C oferuje ładowanie do 60 W (3 A) i transfer danych 480 Mb/s. Nylonowy oplot oraz aluminiowe końcówki zwiększają trwałość, a biały design pasuje do nowoczesnych urządzeń w domu i w podróży.
Wbudowane Power Delivery automatycznie dopasowuje moc do urządzenia, zapewniając szybkie i bezpieczne ładowanie bez przegrzewania. Dzięki temu zasilanie jest stabilne, bardziej efektywne i pomaga dłużej utrzymać dobrą kondycję baterii w laptopach, smartfonach i tabletach.
| Wersja USB | USB 2.0 |
| Złączka 1 | USB C |
| Złączka 2 | USB C |
| Złącze 1 | Męska |
| Złącze 2 | Męska |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 480 Mbit/s |
| Kolor produktu | Biały |
| Zasilanie USB | Tak |
| Maksymalne zasilanie USB | 60 W |
| Prąd wyjściowy (max) | 3 A |
| Długość kabla | 1 m |
| Ilość sztuk | 1 |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
| Nazwa | VENTION TECH IBERIA S.L |
| Kraj | Hiszpania |
| Adres | Transportistas 8 |
| Kod pocztowy | 45230 |
| Miasto | Numancia de la Sagra |
| vention@ventiontech.com | |
| Telefon | +86-15888064222 |