Kamera IP do monitoringu Foscam R8M 8MP
Kamera IP do monitoringu Foscam R8M 8MP
- Model: Kamera bezpieczeństwa IP
- Sposób łączności: Bezprzewodowy
- Maksymalna rozdzielczość: 3840 x 2160 px
- Typ przetwornika obrazu: Czujnik CMOS o wysokiej rozdzielczości
Opis
Kamera Foscam R8M-biała
Foscam R8M to zaawansowana kamera monitoringu zaprojektowana z myślą o wysokiej jakości ochronie i łatwej obsłudze. Wyróżnia się eleganckim, białym wykończeniem, które doskonale wpasowuje się w różne wnętrza. Wyposażona w nowoczesne technologie, takie jak wysokiej rozdzielczości obraz, zaawansowane funkcje wykrywania ruchu oraz możliwość zdalnego podglądu w czasie rzeczywistym, R8M zapewnia maksymalne poczucie bezpieczeństwa i wygodę użytkowania. Idealna zarówno do domów, jak i biur, kamera łączy stylowy design z funkcjonalnością, spełniając potrzeby najbardziej wymagających użytkowników.
Radar mikrofalowy 360°
Funkcja wykrywania radarowego firmy Foscam umożliwia kamerze dokładne wykrywanie ruchów człowieka w zakresie 360°, których nie widać pod kątem widzenia obiektywu kamery, co pozwala na precyzyjne śledzenie człowieka.
Automatyczne śledzenie 360°
Gdy kamera Foscam R8M wykryje ruch człowieka, ustawi ostrość i podąży za poruszającą się osobą, dzięki czemu będzie ona zawsze w kadrze, a bezpieczeństwo domu będzie bardziej precyzyjne i niezawodne.
Połączenie za pomocą jednego przycisku
Wbudowany mikrofon i głośnik obsługują dwukierunkowy dźwięk. Funkcja One-Touch Call pozwala na natychmiastowe połączenie z rodziną zdalnie za pomocą dotknięcia tej kamery bezpieczeństwa Wi-Fi w nagłych wypadkach.
Wykrywanie zwierząt domowych i ludzi
Uchwyć ważne chwile, takie jak drepczące dzieci i niegrzeczne zwierzęta (psa i kota) biegające po domu. Kamera ma rozdzielczość 8MP i zapewnia obrazy o wysokiej rozdzielczości. Nieprzerwane bezpieczeństwo, bez względu na dzień i noc.
Zdalne sterowanie
Dzięki tej kamerze bezpieczeństwa Pan/Tilt możesz cieszyć się widokiem panoramicznym 360°. Obiektyw o kącie widzenia 124,5° z zakresem obrotu w poziomie 350° i w pionie 150° zapewnia niemal całkowite pokrycie.
Połączenie Wi-Fi 6
Kamera Foscam R8M ma dwuzakresowe Wi-Fi, co oznacza, że można ją sparować z siecią 2,4 GHz lub 5 GHz. Skraca to czas połączenia i upraszcza proces konfiguracji. Podłączenie sieci 5 GHz wzmacnia połączenie, a także zapobiega zakłóceniom sygnału. Obsługa Wi-Fi 6 zapewnia superszybkie, bezproblemowe przesyłanie strumieniowe o wysokiej stabilności.
Specyfikacja
| Model | Kamera bezpieczeństwa IP |
| Przeznaczenie | Wewnętrzna |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Układ | Kulisty |
| Typ mocowania | Wolnostojący |
| Kolor produktu | Biały |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Detekcja osób | Tak |
| Kąt obrotu w poziomie | 350° |
| Kąt obrotu w pionie | 150° |
| Typ obiektywu | Szklany |
| Minimalne oświetlenie | 0 Lux (przy włączonej podczerwieni) |
| Ogniskowa | f: 2,8 mm |
| Przysłona | F1.6 |
| Radar mikrofalowy 360° | Tak |
| Detekcja zwierząt | Tak |
| Widzenie w nocy | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Suma megapikseli | 8 MP |
| Formaty kompresji | H.264, H.264+ |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 25 fps |
| Rozdzielczość | 4K(3840 x 2160) 2M/20 kl./s, 1080P(1920 x 1080)1M/20 kl./s, 720P(1280 x 720)1M/15 kl./s |
| Strumień | Potrójny strumień wideo |
| Tryb pracy podczerwieni | Automatyczny oraz manualny |
| Zasięg podczerwieni IR | 8 m |
| Pobór mocy | 10 W |
| Zasilanie | 5V/2.0A |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 - 55 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 85% |
| Typ przetwornika obrazu | Czujnik CMOS o wysokiej rozdzielczości |
| Waga produktu | 251 g |
| Wysokość produktu | 122 mm |
| Szerokość produktu | 77 mm |
| Liczba kamer | 1 |
| Filtrowanie adresów IP | Wsparcie filtrowania adresów IP |
| System operacyjny | Microsoft Windows 7, 8, 10; Mac OS; iOS, Android |
| Obsługiwane przeglądarki | Microsoft IE , Apple Safari |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wbudowany głośnik | Tak |
| Rozmowa dwukierunkowa | Tak |
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera elementy elektroniczne; nie należy wyrzucać do zwykłego śmietnika., Upewnij się, że produkt jest odpowiednio zainstalowany i zabezpieczony, aby zapobiec uszkodzeniom mechanicznym., Unikaj bezpośredniego kontaktu z wodą, aby zapobiec uszkodzeniom elektrycznym. |
| Podłączenie do internetu | Port RJ45, 10/100 Mbps |
| Wi-Fi | 2.4G/5G dwuzakresowy, IEEE802.11b/g/n/ax (2,4 GHz), IEEE802.11a/n/ac/ax (5 GHz) |
| Kodowanie Wi-Fi | WEP, WPA, WPA2 |
| Pamięć | Karta do 256GB |
| Certyfikaty | CE, FCC, RoHS |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |