Kamera IP do monitoringu Foscam SD4 4MP WiFi
- Model: Kamera bezpieczeństwa IP
- Sposób łączności: Bezprzewodowy
- Typ przetwornika obrazu: CMOS
- Maksymalna rozdzielczość: 2304 x 1536 px
- Rodzaj zasilania: DC
Opis
OBROTOWA KAMERA IP FOSCAM SD4
SD4 to obrotowo-uchylna, odporna na warunki atmosferyczne kamera monitorująca o rozdzielczości 4 MP firmy Foscam z transmisją dźwięku. Ta kamera WiFi jest idealna do monitorowania Twojej firmy, biura, magazynu lub obszaru zewnętrznego.
Kamera bezpieczeństwa współpracuje z siecią Wi-Fi 2,4 GHz i 5 GHz, co zapewnia najwyższą elastyczność i wydajność, zapewniając płynne przesyłanie strumieniowe w rozdzielczości 4 MP QHD.
Możliwy jest obrót w poziomie o 350° i obrót w pionie o 90°, co zapewnia kąt widzenia prawie 360° bez martwej strefy. 4-krotny zoom optyczny z autofokusem pozwala na doskonałe i realistyczne wyświetlanie szczegółów zbliżeń.
Kamera WiFi obsługuje dwukierunkowy dźwięk. Dzięki wbudowanemu mikrofonowi i głośnikowi możesz komunikować się z mile widzianymi gośćmi i odstraszać niechcianych gości, niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz.
Kamera wykrywa ludzi, ruchy i dźwięki oraz powiadamia Cię w czasie rzeczywistym.
Możesz wybrać model wykrywania ruchu człowieka. Ta kamera bezpieczeństwa może inteligentnie wykrywać jedynie aktywność człowieka i redukować fałszywe alarmy wywoływane przez przechodzące zwierzęta, latające ptaki lub inne poruszające się obiekty.
Dzięki wydajnym diodom LED ta zewnętrzna kamera bezpieczeństwa zapewnia lepszą widoczność w nocy do 50 m nawet przy bardzo słabym oświetleniu.
Ta kamera bezpieczeństwa Wi-Fi obsługuje Alexę i Asystenta Google. Za pomocą poleceń głosowych możesz sprawdzić, kto stoi przed Twoimi drzwiami lub na podwórku na Amazon Echo Show lub inteligentnych urządzeniach Google, bez konieczności otwierania aplikacji Foscam na smartfonie.
Foscam SD4 charakteryzuje się małą i solidną konstrukcją, dzięki czemu jest idealną kamerą do monitoringu zewnętrznego. Dzięki niewielkim rozmiarom 180 x 111 x 180 mm można go swobodnie zainstalować w dowolnym miejscu. Obudowa wykonana jest ze stopu aluminium i jest odporna na warunki atmosferyczne zgodnie z normą IP66, dzięki czemu bezprzewodowa kamera monitorująca idealnie nadaje się do użytku na zewnątrz i może dobrze monitorować dom nawet w złych warunkach pogodowych.
Cechy
Obsługuje karty SD o pojemności do 128 GB do przechowywania wideo
Czujnik: Czujnik koloru CMOS o wysokiej rozdzielczości
Strumień: podwójny strumień
Regulacja obrazu: Odcień, jasność, kontrast, nasycenie i ostrość można regulować
Odbicie lustrzane: odwróć i lustro
Tryb podczerwieni: automatyczny i ręczny
Wejście/wyjście audio: Obsługuje dwukierunkowy dźwięk
Bezpieczeństwo WLAN: WPA, WPA2
Dostęp zdalny: P2P
Protokół sieciowy: IP, TCP, UDP, HTTP, HTTPS, SMTP, FTP, DHCP, RTSP, ONVIF
System operacyjny: Microsoft Windows XP, 7, 8, 10 11; System operacyjny Mac; iOS; Android
Detekcja ruchu: Powiadomienie e-mailem, przesłanie migawki alarmu na FTP
Wykrywanie dźwięku: obsługuje wykrywanie dźwięku
AI: uznanie człowieka
Konta użytkowników: Trzy poziomy roli użytkownika
Zapora sieciowa: obsługuje filtrowanie adresów IP
Resetuj: Dostępny jest przycisk resetowania.
Specyfikacja
| Model | Kamera bezpieczeństwa IP |
| Przeznaczenie | Zewnętrzna |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| PTZ | Tak |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Tak |
| Tryb dzienny / nocny | Tak |
| Podczerwień (IR) Filtr odcięcia | Tak |
| Typ anteny | Zewnętrzny |
| Certyfikaty | CE, RoHS, FCC, IP66 |
| Układ | Kopuła |
| Typ mocowania | Ściana |
| Kolor produktu | Biały |
| Cechy zabezpieczeń | Wodoodporna |
| Stopień ochrony IP | IP66 |
| Kontrola panewki kamery | Tak |
| Kontrola pochylenia kamery | Tak |
| Min. Oświetlenie | 0 lx |
| Kąt widzenia obiektywu, w poziomie | 83° |
| Kąt widzenia obiektywu w pionie | 44.6° |
| Kąt widzenia soczewki, przekątna | 97° |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Możliwość przybliżenia | Tak |
| Zoom optyczny | 4x |
| Liczba soczewek | 1 |
| Długość ogniskowa | 2.8 - 12 mm |
| Minimalna przesłona | 1,8 |
| Tryb nocny | Tak |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision) | 50 m |
| Typ diody LED | Podczerwień |
| Ilość diod oświetlenia | 6 |
| Maksymalna rozdzielczość | 2304 x 1536 px |
| Suma megapikseli | 4 MP |
| Obsługiwane formaty plików wideo | H.264 |
| Formaty kompresji | H.264 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 640 x 480 (VGA), 1280 x 720 (HD 720), 1920 x 1080 (HD 1080), 2304 x 1296, 2560 x 1440 |
| Obsługiwane tryby wideo | 720p, 1080p |
| Ilość klatek | 20 fps |
| Regulowanie jakości | Jasność, Kontrast, Nasycenie, Ostrość |
| Obracanie obrazu i odbicie lustrzane | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| System dźwięku | 2-drożny |
| Obsługiwane formaty audio | PCM |
| Automatyczne wykrywanie | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Fast Ethernet |
| Obsługiwane protokoły sieciowe | IP, TCP, UDP, HTTP, HTTPS, SMTP, FTP, DHCP, RTSP |
| Wi-Fi | Tak |
| Standardy Wi- Fi | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wbudowany HDD | Nie |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 256 GB |
| Wideo detekcja ruchu | Tak |
| Filtrowanie adresów IP | Tak |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA, WPA2 |
| Rodzaj powiadomienia |
| Rodzaj zasilania | DC |
| Pobór mocy (max) | 20 W |
| Wyjście prądu stałego (w woltach) | 12 |
| Wyjście prądu stałego (w amperach) | 2 A |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 60 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 85% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 90% |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | iOS |
| Szerokość produktu | 111 mm |
| Wysokość produktu | 180 mm |
| Długość produktu | 180 mm |
| Waga produktu | 1 kg |
| Liczba kamer | 1 |
| Przewody | LAN (RJ-45) |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |