Kamera IP do monitoringu Foscam V8EP 8MP
Kamera IP do monitoringu Foscam V8EP 8MP
- Model: Kamera bezpieczeństwa IP
- Sposób łączności: Przewodowy
- Typ przetwornika obrazu: CMOS
- Maksymalna rozdzielczość: 3840 x 2160 px
- Rodzaj zasilania: PoE
Opis
Kamera IP Foscam V8EP 8MP Biała
Foscam V8EP to zaawansowana kamera IP w eleganckiej białej obudowie, oferująca obraz w rozdzielczości 8 MP, który uchwyci każdy szczegół. Wyposażona w nowoczesne funkcje monitoringu, zapewnia niezawodną ochronę domu i posesji oraz sprawdzi się w każdych warunkach.
Power over Ethernet
Kamera obsługuje technologię Power over Ethernet (PoE), co umożliwia łatwy i szybki montaż przy użyciu jednego kabla do zasilania i transmisji danych. Jest w pełni kompatybilna z rejestratorami Foscam NVR, co zapewnia wygodną integrację w systemie monitoringu.
Wykrywanie ludzi i pojazdów
Pożegnaj fałszywe alarmy wywołane przez poruszające się gałęzie czy owady. Dzięki zaawansowanym algorytmom detekcji kamera precyzyjnie rozpoznaje ludzi i pojazdy, identyfikując rzeczywiste zagrożenia i zapewniając Ci pełen spokój oraz bezpieczeństwo.
Dwukierunkowe audio dla rozmów w czasie rzeczywistym
Wbudowany mikrofon i głośnik umożliwiają słuchanie i odpowiadanie osobom znajdującym się w zasięgu kamery. Powiedz „cześć” rodzinie i znajomym lub udziel ostrzeżenia podejrzanym osobom – wszystko w czasie rzeczywistym.
Alarm dźwiękowy i świetlny
Po wykryciu intruza kamera automatycznie uruchamia reflektor i syrenę, aby odstraszyć potencjalnych włamywaczy. Możesz także ręcznie aktywować światło, by zapobiec zagrożeniom zanim się pojawią. Syrena alarmowa osiąga głośność do 100 dB, zapewniając maksymalną skuteczność.
Specyfikacja
| Model | Kamera bezpieczeństwa IP |
| Przeznaczenie | Zewnętrzna |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Wirtualny asystent | Alexa/Google Assistant/Homey |
| Tryb dzienny / nocny | Tak |
| Wbudowane światło | Tak |
| Temperatura koloru | 4500 K |
| Certyfikaty | FCC, CE, UKCA, ERP |
| Typ mocowania | Ściana |
| Kolor produktu | Biały |
| Stopień ochrony IP | IP66 |
| Min. Oświetlenie | 0 lx |
| Kąt widzenia obiektywu, w poziomie | 90.1° |
| Kąt widzenia obiektywu w pionie | 46.2° |
| Kąt widzenia soczewki, przekątna | 108.5° |
| Liczba czujników | 1 |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 2,7 mm (1 / 2.7") |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Liczba soczewek | 1 |
| Maksymalna przesłona | 1,6 |
| Długość stałej ogniskowej | 4,3 mm |
| Tryb nocny | Tak |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision) | 20 m |
| Typ diody LED | Podczerwień |
| Ilość diod oświetlenia | 4 |
| Maksymalna rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Suma megapikseli | 8 MP |
| Obsługiwane formaty plików wideo | H.264, H.265 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1280 x 720 (HD 720), 1920 x 1080 (HD 1080), 3840 x 2160 |
| Obsługiwane tryby wideo | 720p, 1080p |
| Ilość klatek | 25 fps |
| Transmisja wideo | Tak |
| Regulowanie jakości | Ostrość, Odcień, Nasycenie, Kontrast, Jasność |
| Obracanie obrazu i odbicie lustrzane | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| System dźwięku | 2-drożny |
| Obsługiwane formaty audio | AAC, PCM |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3af |
| Obsługiwane protokoły sieciowe | IP, TCP, UDP, SMTP, FTP, DHCP, RTSP, ONVIF |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10,100 Mbit/s |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 256 GB |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Wbudowana syrena | Tak |
| Poziom hałasu syreny | 100 dB |
| Wideo detekcja ruchu | Tak |
| Rodzaj powiadomienia |
| Rodzaj zasilania | PoE |
| Pobór mocy (max) | 5 W |
| Wyjście prądu stałego (w woltach) | 12 |
| Wyjście prądu stałego (w amperach) | 1 A |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 50 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 80% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 90% |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android, iOS |
| Szerokość produktu | 65 mm |
| Głębokość produktu | 167 mm |
| Wysokość produktu | 58 mm |
| Waga produktu | 342 g |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |