Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Karcher Myjka wysokociśnieniowa K 7 Premium FC Dom (1.317-100.0)

0 | Opinie: 0

Karcher Myjka wysokociśnieniowa K 7 Premium FC Dom (1.317-100.0) Karcher Myjka wysokociśnieniowa K 7 Premium FC Dom (1.317-100.0)
Specyfikacja - Karcher Myjka wysokociśnieniowa K 7 Premium FC Dom (1.317-100.0)
Rodzaj zasilaniaSieciowe
Moc3000 W
Wymiary463 x 330 x 667 mm
Waga18,3 kg
Gwarancja24 miesiące
Dodatkowe informacjeRączka teleskopowa, Silnik chłodzony wodą
Dołączone akcesoriaPistolet wysokociśnieniowy FULL POWER CONTROL, Lanca Vario Power, Dysza rotacyjna, Będen na wąż, Adapter do podłączenia węża ogrodowego 3/4"

Opis - Karcher Myjka wysokociśnieniowa K 7 Premium FC Dom (1.317-100.0)

Urządzenie Premium klasy K 7 to najmocniejsza i najbardziej wydajna maszyna do zastosowań konsumenckich. Pomoże Ci umyć nie tylko samochód, ale także duże, silnie zabrudzone powierzchnie takie jak elewacja, kostka, basen, kamienne ogrodzenie czy kamper. W mgnieniu oka usunie mech, glinę i zaschnięte błoto, zabrudzenia emisyjne i atmosferyczne. Pistolet wysokociśnieniowy Full Control pozwala zapobiec uszkodzeniu wrażliwych powierzchni oraz zoptymalizować efekty czyszczenia, tak by za każdym razem rezultat prac był możliwie najlepszy.

Pistolet spryskujący Full Control


Trzy poziomy ciśnienia spryskującego pozwalają łatwo dopasować je do czyszczonej powierzchni. Lanca Vario Power umożliwia płynną regulację ciśnienia od wysokiego do niskiego. Wyświetlacz LED pozwala sprawdzić wybrane ustawienie.

Pozycja parking

Pistolet spryskujący Full Control i lanca wysokociśnieniowa mogą być wygodnie przechowywane na urządzeniu podczas przerw w pracy. Pistolet spryskujący Full Control jest zawsze pod ręką i łatwo dostępny. Po zakończeniu pracy pistolet Full Control i lancę można przechowywać na urządzeniu co oszczędza miejsce.

Bęben na wąż

Praktyczny bęben na wąż umożliwia jego wygodne zwijanie i przechowywanie.

Opinie - Karcher Myjka wysokociśnieniowa K 7 Premium FC Dom (1.317-100.0)

Ocena produktu: Karcher Myjka wysokociśnieniowa K 7 Premium FC Dom (1.317-100.0)

Średnia ocena: 0
Opinie: 0

0%
0%
0%
0%
0%

Zaufani Producenci

Amica Beurer Blaupunkt BOSCH DELONGHI KARCHER LG Manta Philips Rio Beauty Tefal VILEDA ZELMER
do góry